Астрологічний календар на 2016 рік
Стан:
Активний
Артикул:
календар
50.00 ϟ

Пропоную вашій увазі Астрологічний календар успіху на 2016 рік.

Кажуть, що усі люди на світі поділяються на два типи: тих, хто вірить в існування Бога-Абсолюту-Вищої Сили і тих, хто вірить, що Вищої Сили-Абсолюту-Бога не снує. Для кожного з цих двох типів людей Астрологічний календар буде цікавий по-своєму. Кожен знайде для себе щось важливе.

 

Продавець: 
Дзвінка Сопілкарка
436

Коментарі

Зображення користувача Оксана Колосовська.

Вітаю! Скажіть, будь ласка, календар вішається на стіну? Він помісячний  чи на цілий рік? якого формату ( розміру в см)?

Зображення користувача Дзвінка Сопілкарка.

Календар на цілий рік. Розписаний по місяцях. На одній сторінці - один місяць. Розмір - стандартний А3 аркуш. Висилається в електронному форматі pdf.

Зображення користувача Дзвінка Сопілкарка.

Хочу подякувати усім, хто звернув увагу на мою пропозицію.

І приношу свої вибачення, за неповну інформацію в оголошенні. 

На жаль, наші українські друкарні зовсім не зацікавлені у випуску таких календарів. (Це мені сказали в друкарні уже після того, як я дала це оголошення.) А друкувати їх на звичайному кольоровому принтері виходить надто дорого. Тому календар існує поки-що лише в електронному варіанті. Його можна тримати на робочому столі свого комп'ютера або самостійно роздрукувати, якщо маєте принтер для А3 формату. Якщо вас влаштовує такий варіант, я можу вислати календар на вказаний у замовленні чи в приватному повідомленні e-mail.

Зображення користувача Романуїл Архангел.

Придбав і не шкодую. Дуже корисна і цікава річ.

 
Форум Підтримати сайт Довідка