Ігор Каганець's picture
Ігор Каганець

Сайт «Place dʼArmes» – плацдарм для самоорганізації французької варни кшатріїв

Категорія:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
4 - Дуже важливо

Цей сайт прихильників військової громади відкритий для всіх відставних, активних і резервних військових, які люблять Францію і розуміють, що Франція на межі. Сьогодні наші вороги всередині, тому ми маємо згуртуватися, якими б не були наша зброя чи звання, аби показати, що ми готові захистити наш прапор.

Сайт Place dʼArmes у першу чергу відкритий для відставників, оскільки їхнє висловлювання є вільним і часто відвертим, до того ж воно не підлягає обов'язку збереження військової таємниці.

Нарешті, він відкритий для резервістів, які, вирішивши закріпитися на військовій основі, прагнуть захистити нашу країни від токсичних сил, що її атакують.

Цей сайт має дві цілі:

– створити братерство зброї, взаємодопомоги і дружби,

– докласти всіх зусиль, аби цінності, що прищеплюються Армією – Честь, Батьківщина і Вірність – змогли об’єднати нас поза політичними розбіжностями, аби зберегти нашу націю.

Після успішного запуску Place d'Armes ми робимо наступний крок – це створення щільної та ефективної мережі. Ця територіальна мережа буде складатися з наших колишніх військових та наших цивільних прихильників, об'єднаних у тому самому патріотичному дусі з амбіцією зробити нашу асоціацію важливою силою впливу в нашій країні – повідомляють творці сайту https://www.place-armes.fr.

Читайте також: 


Подібні процеси відбуваються в США: 

Наші інтереси: 

Варнове структурування – важливий компонент постіндустріального переходу. 

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...

Comments

Зірка Вітошинська's picture

Перед французами українські волонтери 2014 року заставили владу створити армію.

Якщо поєднати зусилля справжніх патріотів - брахманів, кшатріїв і господарів - перемога за нами !

Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !

Микола Стригунов's picture

Справа в тому, аби оці зусилля, взагалі були! І, ще справа в тому, що майже кожен хоче головувати. І, майже кожен знає та говорить, як краще діяти іншим, замість того, аби надати зразок цього своєю власною поведінкою.

Якщо прагнеш чуда - створюй його!

Андрій Середюк's picture

Радий вітати! Так, є таке питання "бойове злагодження", це нагально у випадку надзвичайному, наприклад на війні. В побутових умовах, досягти злагодження дій, прагнень майже неможливо, тим часом звичайно що є вихід = задається правило, по якому відбувається взаємодія. Хочеш взаємодіяти, виконуй правила, матимеш тоді відголос, або що, чи не так?

Середюк Андрій Миколайович