Ігор Каганець's picture
Ігор Каганець
  • Visits: 12
  • Hits: 12

Флорида перемогла коронавірус без масок і блокування, виставляючи ідіотами Каліфорнію та Нью-Йорк

Категорія:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Згідно з офіційними даними Центрів контролю та профілактики захворювань (CDC), рівень смертності серед людей, пов’язаних з коронавірусом Ухань (COVID-19) у Флориді, на 20 відсотків нижчий, ніж у Каліфорнії, і на 50 відсотків нижчий, ніж у Нью-Йорку – і все це без примусових блокувань чи обов’язкового носіння масок.

У публікації The Wall Street Journal розповідається, що заслуга за правильний вибір для Флориди належить губернатору Рону ДеСантісу – повідомляє naturalnews.com.

Приймаючи модель Швеції, ДеСантіс поважав права і свободи флоридівців продовжувати жити своїм життям, на відміну від багатьох інших губернаторів штатів.

«Понад 80% смертей з COVID у США сталося серед людей похилого віку старше 65 років», – пояснює автор. Частка людей цієї вікової групи в населенні Флориди вища, ніж у будь-якому іншому штаті, за винятком штату Мен.

Виходячи з демографічних показників, рівень смертності з COVID на душу населення у Флориді мав би бути одним із найвищих у країні. Натомість згідно з  даними Центрів контролю та профілактики захворювань, рівень смертності Флориди серед людей похилого віку приблизно на 20% нижчий, ніж у Каліфорнії, і на 50% нижчий, ніж у Нью-Йорку.

Так що Флорида чудово справляється з тим, що вона відкрита і не має масок.

Наші інтереси: 

Ще одне викриття афери з масками і локдаунами. 

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стартувала міжнародна слідча комісія Нюрнберг 2.0 щодо коронавірусної афери (відео)

Польський депутат Гжегож Браун разом з іншими польськими державними діячами та німецькими адвокатами дав пресконференцію щодо створення парламентської комісії з розслідування зловживань та порушень...

Comments

Зірка Вітошинська's picture

Флорида - добрий приклад, як стійкість до паніки оберігає від хвороби !!!

Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !

Сірко Крутивус's picture

Якщо людина вдихає бацилу, то організм швидко її приб'є. Якщо вдихнути натовп бацил, які нахабно розмножилися на масці, то воювати з ними буде складніше. Чи вони не розмножуться поза людським організмом?