Оксана Колосовська's picture
Оксана Колосовська
  • Visits: 0
  • Hits: 0

Освітня база Континентального блоку: Росія і Китай заснували філію МГУ в місті Шеньчжень

Категорія:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

За даними інформаційного агентства Сіньхуа, 13 вересня голова КНР Сі Цзіньпін і президент Росії Володимир Путін виступили з промовою на церемонії відкриття Спільного російсько-китайського університету в Шеньчжені (Московський державний університет спільно з Пекінським політехнічним інститутом, МГУ-ППІ, в Шеньчжені).

Спільний російсько-китайський університет в Шеньчжені - це некомерційний освітній заклад, створений в результаті тристороннього співробітництва Шеньчженського народного уряду, Московського державного університету і Пекінського політехнічного університету.

МГУ-ППІ в Шеньчжені є першим китайським університетом, який залучив російські кадри і ресурси, що вказує на розвиток російсько-китайського гуманітарного співробітництва.

Згідно з документами Міністерства освіти, в Спільному російсько-китайському університеті навчання ведеться російською, китайською та англійською мовами за програмами бакалаврату, магістратури, аспірантури та докторантури.

Що стосується викладацького складу МГУ-ППІ, то велика частина - це російські викладачі та вчені, доктори наук.

У даний час в МГУ-ППІ в Шеньчжені відкрито спеціальності в таких галузях: російська мова та література, мистецтво і культура, прикладна математика та інформаційні технології, економіка, міжнародне комерційне право і фінанси, менеджмент і аудит, наука про Землю, телебачення і засоби масової інформації, охорона здоров'я, прикладна хімія і фізика, транспорт і логістика, космічні дослідження, інженерні дисципліни та інші. Крім того, в університеті буде створено ряд дослідницьких центрів.

Перший директор МГУ-ППІ Чжао Пін сказав, що ці напрямки відображають сильні сторони МГУ в фундаментальних дисциплінах і переваги ППІ в інженерних дисциплінах - повідомляє китайський сайт news.cyol.com. 

Наші інтереси: 

Китай та РФ продовжують об'єднувати зусилля задля досягнення світового панування. Ми розуміємо цю довгострокову стратегію. 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Подарунок на Різдво – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017) для нових прихильників AR25.ORG

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...

Comments

Миро Продум's picture

Сенс цієї новини: Москва і Пекін готуються до війни цивілізацій тривалістю не одне десятиліття.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!