Portrait de Володимир Самотий
Володимир Самотий
  • Visits: 170
  • Accès: 188

Чудесна історія дистанційного зцілення дитини Живим Словом

Моя оцінка корисності цієї статті: 
5 - Наша стратегія

Ми з донькою, зятем і внуком запланували на початку серпня поїхати на море в Туреччину. Але за 10 днів до вильоту у внука піднялася висока температура, можливо як наслідок відвідування дитячого садочка.

211012samotyy-volodymyr.jpg

Володимир Самотий, професор Краківської політехніки

Ми почали переживати, адже якщо ситуація не покращиться, то доведеться відмовитися від поїздки, а це означало втратити кошти за наші путівки.

За кілька днів до вильоту я прийшов до доньки провідати внука. Він ще спав і я зателефонував до Ігора Каганця, щоб порадитися в цій ситуації. Він запропонував взяти внука за руку і прочитати універсальну форму №1 для діагностики проблеми, а потім прочитати універсальну форму №9 – для наповнення його енергією Світла.

Я не став будити внука, а лише взяв його майку, яку він носив, і прочитав універсальну форму №1, тримаючи майку в руці. Потім почав читати універсальну форму №9.

Десь за 10 хвилин до закінчення її читання внук вийшов зі спальні – і став слухати, що я читаю.

Закінчивши читання я поміряв йому температуру – вона вже була нормальною. Більше ознак хвороби у нього не було і ми спокійно поїхали на море.

Таких історій в моєму житті було багато, а це лише остання.

Будьте здорові!

Наші інтереси: 

Опановуємо зцілення Словом – згідно з настановами Ісуса Хреста.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стартувала міжнародна слідча комісія Нюрнберг 2.0 щодо коронавірусної афери (відео)

Польський депутат Гжегож Браун разом з іншими польськими державними діячами та німецькими адвокатами дав пресконференцію щодо створення парламентської комісії з розслідування зловживань та порушень...

Commentaires

Portrait de Майя Українська

Радіймо. Вірю

Радіймо! Тільки шляхом творення сьогодення, майбутнє вітаємо чистотою, світлом перемагаємо!

Portrait de Ігор Каганець

Це стандартний спосіб зцілення: спочатку робимо діагностику за допомогою форми 1 або форми 6, після чого формою 9 вмикаємо енергетику для розв'язання проблеми.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Portrait de Костянтин Струк

Радіймо, Володимире! Дозволь поцікавитися: а батьки хлопчика знають про Живе Слово? Принаймні, скептицизму чи протидії з їхнього боку немає?
P. S. Тут один товариш на прізвисько "Клятий раціоналіст" пройшовся наукою по всьому, в тому числі по Живому Слову. Подивіться самі, якщо хочете, посилання не даю, бо це не для моїх слабких нервів.

Поки дихаю - сподіваюсь!