Portrait de Олена Каганець
Олена Каганець
  • Visits: 1
  • Accès: 1

Лікарні Нью-Йорку зіткнулися з нестачею персоналу через обов'язкову вакцинацію – психопати на арені

Категорія:

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Лікарні Нью-Йорку готові звільнити тисячі медичних працівників за недотримання припису щодо обов'язкової вакцинації проти COVID-19, який набрав чинності 27 вересня. При цьому в деяких північних регіонах штату скорочують медичні послуги, щоб впоратися з нестачею персоналу.

Медичний центр округу Ері в Баффало призупинив планові стаціонарні операції та не буде приймати пацієнтів інтенсивної терапії з інших лікарень, оскільки він готується звільнити сотні невакцинованих співробітників, сказав прес-секретар.

Схожа ситуація складається у всьому штаті. Персоналу і так не вистачало. Скорочення через нові антиконституційні й божевільні рішення тільки погіршать ситуацію.

Медичний персонал працював в період всієї пандемії, отримав імунітет і тепер тільки через те, що одному старому хріну в Білому Домі захотілося покерувати нашими долями, – масові звільнення. Але поки що губернатор штату Кеті Хочул, звичайно ж, і слова не скаже всупереч Байдену, їй наплювати на жителів штату, які залишаться без роботи.

Минулого місяця департамент охорони здоров'я штату Нью-Йорк видав наказ про те, щоб всі медичні працівники отримали хоча б першу вакцинацію до 27 вересня, що викликало поспіх з боку лікарень, щоб вакцинувати якомога більшу кількість своїх співробітників.

Губернатор Нью-Йорка Кеті Хочул заявила, що розглядає можливість найму Національної гвардії та медичних працівників за межами штату для заповнення можливої ​​нестачі персоналу, оскільки навіть за офіційною інформацією 16% з 450 тисяч співробітників лікарень штату не вакциновані та не збираються це робити.

Наші інтереси: 

Розуміти, що нам нав'язують думку про те, що невакциновані співробітники несуть загрозу всім, в тому числі й вакцинованим! Якщо вони вакциновані, то вони не повинні боятися невакцинованих. Їх же ж "вакцина захищає"!

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Подарунок на Різдво – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017) для нових прихильників AR25.ORG

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...

Commentaires

Portrait de Микола Стригунов

Здається, події, описані в цій статті, є передумою того, про що говориться в попередній статті.

Якщо прагнеш чуда - створюй його!

Portrait de Ігор Каганець

Схоже на конфлікт юрисдикцій.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Portrait de Сергій Білецький

Я — це не мій розум

Portrait de Ігор Каганець

Не намагайтеся зрозуміти логіку психопатів – її там нема.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Portrait de Валерій Зміївський

Логіка психопатів - це зазичай негативна програма, яка вставляється в мозок зомбі....і звісно рептилоїдами чи їх клонами...