Portrait de Олена Каганець
Олена Каганець
  • Visits: 0
  • Accès: 0

Польща на кордоні вакцинуватиме працівників з України

Моя оцінка корисності цієї статті: 
2 - Точно колись знадобиться.

Для українців, які приїжджають до Польщі на роботу, у прикордонних пунктах перетину кордону з Україною готуються пункти вакцинації. Організатори вакцинації у Підкарпатському воєводстві Польщі з цього приводу забезпечили однодозову вакцину фірми Johnson&Johnson.

Про це повідомив портал Wirtualna Polska.

«Це буде як фільтр, що захищає країну від занесення коронавірусу ззовні. Уже тепер у наших пунктах тестування біля кордону з Україною ми щодня реєструємо кількох заражених людей. Люди, які приїжджають на роботу до Польщі, також повинні бути вакциновані, що посилить наш захист», – каже Станіслав Мазур, голова медичного центру «CM Medyk» у Ряшеві, один з організаторів кампанії вакцинації на Підкарпатті.

За його словами, українцям, які приїжджають до Польщі, запропонують вакцину фірми Johnson&Johnson. Застосування однодозового препарату дозволить уникнути можливих ускладнень при організації введення другої дози.

«Ми отримали багато сигналів від роботодавців про те, що вони хочуть вакцинації. Компанії, які наймають іноземців на будову, на сезонну роботу побоюються спалаху коронавірусу», – пояснює Мазур.
Міністерство охорони здоров’я Польщі повідомляє, що вакцинуватись у Польщі може кожен іноземець: студенти, науковці, люди, які мають дозвіл на роботу, а також дружини та діти іноземців.

«Ніхто не потребує дозволу на постійне проживання для вакцинації. Щеплення в Польщі доступні кожному: застрахованій та незастрахованій особі, громадянину Польщі та іноземцю», – заявив речник Міністерства охорони здоров’я Войцєх Андрусєвич в інтерв’ю TVN.
Міністерство охорони здоров’я опублікувало на своєму сайті інформацію щодо вакцинації українською та російською мовами.

Наші інтереси: 

Прощавай, Польща! Через вимогу Польщі вакцинуватися туди буде менше їхати свідомих українців.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Подарунок на Різдво – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017) для нових прихильників AR25.ORG

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...

Commentaires

Portrait de Ігор Каганець

Це вже називається агресивний маркетинг, адже вакцинація відбувається за власні гроші тих, хто погодився на "голковколювання".

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Portrait de Рамес Веселий

Чого бояться вакциновані поляки ?

Я не меч, я тримаю меч.

Portrait de Ігор Каганець

Просто хочуть трохи підзаробити.

Все, що робиться з власної волі, – добро!