Portrait de Олена Каганець
Олена Каганець
  • Visits: 0
  • Accès: 0

Росія і Китай проведуть спільні військові навчання у Балтійському морі - Континентальний блок

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Китайці з росіянами планують задіяти близько десятка кораблів і більше десятка літаків на спільних навчаннях під назвою "Морська взаємодія - 2017" в акваторії Балтійського моря з 21 по 28 липня.

17071901.jpg

Російський флот. Фото: mil.ru

Про це пише газета "Сегодня", посилаючись на Міноборони РФ. Там повідомили, що головною метою навчань буде відпрацювання протистояння загрозам на морі.

"З 21 по 28 липня в акваторії Балтійського моря пройде перший етап двостороннього російсько-китайського військово-морського навчання "Морська взаємодія - 2017". У ньому будуть задіяні близько десяти кораблів і суден різних класів, більше десяти літаків і вертольотів від Військово-Морського Флоту Росії і військово-морських сил Народно-визвольної армії Китаю. Основними цілями навчання є: підвищення ефективності взаємодії двох флотів щодо протидії загрозам безпеки на морі, відпрацювання злагодженості дій екіпажів російських і китайських бойових кораблів, зміцнення дружби і співпраці між ВМФ Росії і ВМС НВАК ", - йдеться у повідомленні.

21 липня кораблі припливуть в Балтійськ, а вже з 24-го липня почнеться активна фаза російсько-китайських маневрів в Балтійському морі. Будуть проведені тренування по спільній організації протичовнової, протиповітряної і протикорабельної оборони.

Нагадаємо, 12 липня в Одесі стартували масштабні військові навчання "Сі Бриз". На цей раз в них візьмуть участь представники 16 країн, а також  будуть задіяні три десятки кораблів і вертольотів.

Наші інтереси: 

Китай і РФ творять Континентальний блок, їм допомагають країни ЄС, передусім Німеччина. Спільні навчання РФ і Китаю стимулюють Україну, Польщу, країни Балтії і НАТО творити співдружність Міжмор’я.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Подарунок на Різдво – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017) для нових прихильників AR25.ORG

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...

Commentaires

Portrait de Богдан Коломієць

Є сподівання, що така відверта демонстрація континентального блоку в дії, спонукає країни Міжмор'я/Тримор'я як найскоріше запросити до офіційної співпрацї Україну.