Запрошуємо 9 травня на Закарпаття в Долину нарцисів

Виїзд з Києва поїздом 8 травня. Ми також побуваємо на єдиній в Україні сироварні, відвідаємо єдину в Україні оленячу ферму, а в селі Іза — знаменитому центрі лозоплетіння – подивуємося майстерності його жителів і зможемо  купити на пам`ять сувеніри. А наостанок познайомимося з містом Мукачеве і відвідаємо овіяний легендами замок Паланок.

Замок Паланок в Мукачевому. Унікальний зразок середньовічної фортифікаційної архітектури, з поєднанням різних стилів

Пропоную захоплюючу подорож в Долину нарцисів за маршрутом Київ – Мукачеве – Хуст – Іза – Нижнє Селище – Мукачеве - Київ. 

Маршрут пройде вздовж найбільшої закарпатської ріки Тиси та її притоки Ріки. Ми також побуваємо на єдиній в Україні сироварні, де готують справжній швейцарський сир, продегустуємо різні його сорти. Ми також відвідаємо єдину в Україні оленячу ферму, де можна побачити ціле стадо цих тварин, а в селі Іза — знаменитому центрі лозоплетіння – подивуємося майстерності його жителів і зможемо купити на пам`ять сувеніри.

Ну і, звичайно, мета нашої подорожі – долина нарцисів! Це єдине місце в Європі, де в дикій природі на рівнині росте і на початку травня цвіте нарцис вузьколистий.

В місті Хуст, яке колись було столицею Карпатської України, важко утриматись від захвату  перед оточеною оборонними мурами церквою  ХIV сторіччя. А ще побачимо Замкову гору з руїнами могутнього Хустського замку і незвичний квартал епохи Чехо-Словаччини.

Наостанок матимемо змогу познайомитися з містом над Латорицею – так називають Мукачеве, вік якого налічує 1117 років, і відвідаємо овіяний легендами замок Паланок, бурхлива історія якого пов'язана з історією майже усіх країн центральної Європи.                                   

Вартість туру 340 грн.

У вартість включено:  

- обід;

- транспортне обслуговування по всьому маршруту;

- екскурсійне обслуговування по всьому маршруту.

У вартість не включено

вхідні квитки до Мукачівського замку «Паланок» — 10 грн., в Долину нарцисів 10 грн., на Оленячу ферму 10, дегустація сиру – 25 грн.;

залізничні квитки на поїзд №81 (відправлення з Києва о 18:37) і №13 (відправлення з Мукачевого о 20:25, прибуття до Києва наступного дня о 9:52)

Ціна квитків на сьогодні: 202 грн. – купе, 114 грн. – плацкарт в поїзді № 81, 166 грн. – купе, 96 грн. – плацкарт в поїзді № 13.

Группа максимум 16 осіб. 

Оплата до 15 квітня. 

Прошу залишати коментарі або писати мені на olena@kolos.com, щоб записатися або поставити конкретне запитання. 

Гравець: 
Олена Каганець
 
Форум Підтримати сайт Довідка