Проголошуємо Третій Гетьманат, обираємо Гетьмана, прискорюємо події!

Українську революцію врятує блискавичне розгортання. Тактика рою, яка нині успішно застосовується, стає на порядок ефективнішою при наявності координуючого центру. Народження такого центру означатиме початок українського державотворення нової доби.

Діємо творчо, нестандартно, на випередження. Друзі, прошу розглянути такі пропозиції. Коли щось не так – пропонуйте досконаліші варіанти.

1. Зібрання лідерів антикримінального повстання (Великий Мадан) проголошує творення нової Української держави у формі Третього Гетьманату. Можлива назва держави – Гетьманат Україна.

2. Великий Майдан обирає Гетьмана Української держави.

3. Гетьман негайно призначає Уряд, в тому числі головнокомандувача Народної Самооборони, Міністра внутрішніх справ, голову Нацбанку.

4. Гетьман проголошує духовну спадкоємність нової Української держави від Першого Гетьманату Богдана Хмельницького і правонаступність від УНР Михайла Грушевського і Другого Гетьманату Павла Скоропадського. Всі українці, що боролися за волю України, визнаються синами України. Проголошується великий український мир.

5. Прапором Української держави проголошується Сонячно-блакитний прапор волі і природного порядку. Знак Тризуб повертається до свого первинного стану (без перетинок на крилах) і перейменовується на Сокіл – символ Святого Духа. Всі прихильники Третього Гетьманату використовують стрічки та інші відзнаки з сонячно-блакитною символікою.

6. Гетьман оголошує народну мобілізацію на підтримку Гетьманату. Факт творення Української держави Золотої доби на чолі з лідерами народної довіри дозволить мобілізувати потрібні грошові ресурси. Нині на руках у населення України перебуває принаймні 100 мільярдів доларів. Якщо народ підтримає свою державу і обміняє долари на гривні, то Третій Гетьманат миттєво отримає валютний резерв у розмірі двох річних бюджетів. Платоспроможність нової держави, що приходить на зміну збанкрутілої республіки, сприятиме міжнародному визнанню Гетьманату. Для отримання пожертв від громадян України і української діаспори Нацбанк створює спеціалізовані фонди на підтримку армії, науки, інформаційних технологій, здоров’я, освіти, культури, інновацій тощо.  

7. Гетьман проголошує подвійне громадянство для етнічних українців цілого світу (якщо це дозволяє законодавство країн поселення), а також вводить карту українця (для громадян тих країн, де подвійне громадянство не допускається). У такий спосіб до процесу державотворення долучаються українці цілого світу, в тому числі США, Канади, Європи і Росії. Третина росіян миттєво згадає про свої українські корені; це паралізує агресивні плани Москви щодо розчленування Україні, оскільки миттєво постане питання про дезінтеграцію Російської імперії.   

8. Всім олігархам та іншим представникам великого бізнесу, які підтримають Третій Гетьманат, гарантується збереження їхньої власності. Враховуючи, що вони є в боргу перед Українським народом, для кожного з них персонально здійснюється справедлива реструктуризація заборгованості: протягом точно визначеного часу вони платитимуть взаємно узгоджений додатковий податок, подібно до «податку на непередбачені доходи» у Великобританії (windfall profit tax, буквально «податок на прибуток, принесений вітром») - див.: Нова угода снайперів.

9. Гетьман видає універсал про право кожного громадянина ТГ на володіння короткоствольною і довгоствольною вогнепальною зброєю. Навчання населення і видача права на володіння зброєю доручається Українській Асоціації власників зброї  (Голова наглядової ради – Георгій Учайкін).  

10. Гетьман ініціює заснування Союзу вільних європейських націй для економічної співпраці, технологічного і культурного розвитку та колективної безпеки.  

11. Гетьман проголошує підготовку до ліквідації внутрішньої податкової системи: податки замінюються на автоматичний 3% податок з обороту. Державний бюджет поповнюється за рахунок митних експортно-імпортних зборів, надходжень від «олігархічного податку» (реструктуризація заборгованості), державних підприємств, платних державних послуг та добровільних пожертв.   

12. Гетьман оголошує підготовку до Національних Зборів, розробку і ухвалення нової Конституції, формування нового Ладу.  

Все це можна і треба зробити за одну-дві доби.

Час працює проти нас! Перемога досягається блискавичним розгортанням.

Прошу максимально поширити ці пропозиції.

Слава Україні!

         

Гравець: 
Ігор Каганець
 
Форум Підтримати сайт Довідка