Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 121
  • Переглядів: 135

Польща на кордоні вакцинуватиме працівників з України

Моя оцінка корисності цієї статті: 
2 - Точно колись знадобиться.

Для українців, які приїжджають до Польщі на роботу, у прикордонних пунктах перетину кордону з Україною готуються пункти вакцинації. Організатори вакцинації у Підкарпатському воєводстві Польщі з цього приводу забезпечили однодозову вакцину фірми Johnson&Johnson.

Про це повідомив портал Wirtualna Polska.

«Це буде як фільтр, що захищає країну від занесення коронавірусу ззовні. Уже тепер у наших пунктах тестування біля кордону з Україною ми щодня реєструємо кількох заражених людей. Люди, які приїжджають на роботу до Польщі, також повинні бути вакциновані, що посилить наш захист», – каже Станіслав Мазур, голова медичного центру «CM Medyk» у Ряшеві, один з організаторів кампанії вакцинації на Підкарпатті.

За його словами, українцям, які приїжджають до Польщі, запропонують вакцину фірми Johnson&Johnson. Застосування однодозового препарату дозволить уникнути можливих ускладнень при організації введення другої дози.

«Ми отримали багато сигналів від роботодавців про те, що вони хочуть вакцинації. Компанії, які наймають іноземців на будову, на сезонну роботу побоюються спалаху коронавірусу», – пояснює Мазур.

Міністерство охорони здоров’я Польщі повідомляє, що вакцинуватись у Польщі може кожен іноземець: студенти, науковці, люди, які мають дозвіл на роботу, а також дружини та діти іноземців.

«Ніхто не потребує дозволу на постійне проживання для вакцинації. Щеплення в Польщі доступні кожному: застрахованій та незастрахованій особі, громадянину Польщі та іноземцю», – заявив речник Міністерства охорони здоров’я Войцєх Андрусєвич в інтерв’ю TVN.

Міністерство охорони здоров’я опублікувало на своєму сайті інформацію щодо вакцинації українською та російською мовами.

Наші інтереси: 

Прощавай, Польща! Через вимогу Польщі вакцинуватися туди буде менше їхати свідомих українців.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стартувала міжнародна слідча комісія Нюрнберг 2.0 щодо коронавірусної афери (відео)

Польський депутат Гжегож Браун разом з іншими польськими державними діячами та німецькими адвокатами дав пресконференцію щодо створення парламентської комісії з розслідування зловживань та порушень...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Ігор Каганець.

Це вже називається агресивний маркетинг, адже вакцинація відбувається за власні гроші тих, хто погодився на "голковколювання".

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Рамес Веселий.

Чого бояться вакциновані поляки ?

Я не меч, я тримаю меч.

Зображення користувача Ігор Каганець.

Просто хочуть трохи підзаробити.

Все, що робиться з власної волі, – добро!