Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Аналіз ефективності використання розпорядниками коштів державного бюджету, виділених з Фонду боротьби з COVID-19

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Так називається звіт Міністерства фінансів України на 28 серпня. Пройшло п'ять з половиною місяців від початку оголошеного Урядом України "карантину", який, до речі, й досі триває у формі так званого адаптивного карантину. А це означає, що державна структура, яка називається "комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій" визначає, в яку з чотирьох зон (червону, помаранчеву, жовту або зелену потрапить те чи інше місто, район, область України.

Як відомо, на початку квітня Кабінет міністрів України звернувся до Верховної Ради з питанням про перерозподіл держбюджету, щоб створити фонд "для запобігання та боротьбу з наслідками поширення коронавірусу". Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль хотів отримати на цей Фонд 97 мільярдів гривень. Отримав 66 млрд.

Куди ж пішли ці гроші? А ось і відповідь. На сайті Міністерства фінансів України розмістили красиву картинку:

Цікаво, що на закупівлю апаратів штучної вентиляції легень (ШВЛ), про які всі кричали на початку "епідемії" майже як про єдиний рятівний інструмент лікування, витрачено 0 (нуль) гривень. На обладнання для приймальних відділень опорних лікарень  0 гривень, на будівництво та ремонт приймальних відділень опорних лікарень 0 гривень, на підвищення надбавок і доплат медичним працівникам (МОЗ) 0 грн.

Але на доплати військовослужбовцям Національної Гвардії України, ДПСУ та поліцейським витрачено 94% від запланованих 2,53 МЛРД гривень. Доплати медичним працівникам У ЗАКЛАДАХ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я МВС   63,8% від запланованих 171,1 МЛН грн.

Наші інтереси: 

Офіційне підтвердження, що епідемія фейкова. Головна мета влада і гроші. Здоров’я тут взагалі ні до чого всі заходи спрямовані на його ослаблення. 

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стартувала міжнародна слідча комісія Нюрнберг 2.0 щодо коронавірусної афери (відео)

Польський депутат Гжегож Браун разом з іншими польськими державними діячами та німецькими адвокатами дав пресконференцію щодо створення парламентської комісії з розслідування зловживань та порушень...

Коментарі

Зображення користувача Микола Стригунов.

Цікаво, а за які кошти купувалися апарати штучної вентиляції ленів та будувались опорні лікарні?

Якщо прагнеш чуда - створюй його!