Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
218

Росіяни мають покинути територію України: Пристайко вигадав термін для цього процесу

Моя оцінка корисності цієї статті: 
2 - Точно колись знадобиться.

Міністр закордонних справ України Вадим Пристайко назвав процес виходу російських військових з України Ruxit. Це не має відношення до Brexit. Ми хочемо, щоб росіяни залишили Україну і намагаємося цього досягти. 

prystayko.jpg

Фото: Ельдар Сарахман, УП

Про це Пристайко розповів у Лондоні в інтерв’ю Sky News. Там він перебуває з робочим візитом, у рамках якого збирається взяти участь у конференції НАТО та провести двосторонні зустрічі з міністрами країн-членів і партнерів Альянсу, передає 24 канал.

Пристайко окремо зауважив: президент Зеленський не приїхав до Лондона, оскільки Україну, як і інші країни, які не є членами НАТО, не запросили на конференцію.

"Хочу нагадати, що ми намагаємося стати частиною НАТО майже 30 років, і попри те, що у нас іде війна, ми зберігаємо цей курс. І про це я хочу нагадати лідерам Альянсу"– наголосив міністр.

Що відомо про саміт НАТО у Лондоні:

  • Протягом 3-4 грудня у Лондоні відбудеться щорічний саміт Північноатлантичного альянсу. Однак цього року жодним чином на зустрічі лідерів НАТО та партнерів не буде представлена Україна.
  • Раніше Єнс Столтенберг також повідомляв, що на саміті у Лондоні буде обговорюватися питання російської загрози для Альянсу. Також, за його словами, однією з тем зустрічі має бути питання України та війни на Донбасі.
  • Найперше, організатори зустрічі вирішили, що цього року традиційного саміту не буде – буде звичайний з'їзд лідерів Альянсу. Різниці начебто жодної, але не для України. Мовляв, з'їзд лідерів не передбачає участі представників країн-партнерів НАТО.
  • Втім з самого початку було оголошено про участь представників Грузії, яка так само, як і Україна, є лише партнером, але не членом Північноатлантичного альянсу.
  • Зрештою, ледь не в останній момент стало відомо, що Україна на саміті таки буде представлена – у столицю Великої Британії полетів міністр закордонних справ Вадим Пристайко.

 

Наші інтереси: 

Про присутність військових РФ в Україні, а також про підступи, брехню і маніпуляції держави-агресора повинні знати в світі!

Коментарі

Зображення користувача Ігор Каганець.

Треба допомогти етнічним росіянам повернутися на свою етнічну батьківщину. Досить страждати в ненависній їм Україні. Русскій мір задовольнить їхні віковічні прагнення.

Все, що робиться з власної волі, - добро!

Зображення користувача Олена Каганець.

Ага, росіяни хочуть жити в Україні, але щоб тут був русський мір! Не видавимо ми з України росіян:( На жаль, вони не хочуть інтегруватися. Всі народи - як нормальні народи: інтегруються в країні проживання. Але - не росіяни! Вони зі своєю російською мовою в усіх країнах тиснуть. ЇХ всі ненавидять! Але вони такі - мову держави, в якій живуть, не вчать! Всі їм винні! Гнусний народ!

Зображення користувача Ігор Каганець.

Явище існує в нашій свідомості тоді, коли має назву. Усвідомлення явища дає можливість ним керувати.

Ruxit - звільнення вільного світу від орків. Процес пішов.

Все, що робиться з власної волі, - добро!

Зображення користувача Віктор Макаренко.

Навіть якщо Росія погодиться на Ruxit (а вона ж заперечує свою присутність), то вимагатиме федералізацію, або особливий статус, або ще щось. Прийнятний вихід для України - заморозити ситуацію. Особливий статус може бути тільки таким: після поновлення української юрисдикції над ОРДЛО 1) включити процес українізації; 2) позбавити виборчого права місцевих жителів на два покоління. Хоча не думаю що цей шлях реальний.
Хоча Ruxit як елемент переговорних процесів - позитив.