Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

Оборонний бюджет-2020 стане найбільшим в історії України

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
2 - Точно колись знадобиться.

Збільшаться витрати і на безпеку країни - силовикам планується підвищити зарплати. Рада національної безпеки і оборони затвердила оборонний бюджет України. Міністр оборони Андрій Загороднюк зазначив, що в цілому на безпеку і оборону буде виділено 5,45% від ВВП.

19110703.jpg

Фото AFP

"У проекті бюджету на 2020 рік бюджет Міністерства оборони стане найбільшим за часи незалежності України. Взагалі, згідно з нашими стратегічними планами, на безпеку та оборону виділяється 5,45% від прогнозованого ВВП, це 245,8 млрд грн, з яких 3% ВВП (це 136 млрд грн) виділяється на оборону" , – цитує Загороднюка Сегодня.

У свою чергу заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко зазначив, що фінансування сфери безпеки збільшиться на 12,4%, що дозволить підвищити зарплати співробітникам Нацполіціі на 10%, Національної гвардії – на 10%, Державної прикордонної служби – на 15%, Державної служби з надзвичайних ситуацій – на 14%, Державної міграційної служби – на 6%.

"На 2020 рік у бюджеті передбачено збільшення фінансування безпеки на 12,4%. Бюджет буде в цілому 93 млрд грн" , – сказав він.

 

Наші інтереси: 

Сильна і забезпечена Армія - безпечна держава!

Підписуюсь на новини

Коментарі

Зображення користувача Рамес Веселий.

Радіймо друзі !

Чув, що в Житомирі нац. гвардію скоротили...

Я не меч, я тримаю меч.

Зображення користувача Ігор Каганець.

Розглядається варіант створення в Україні воєнної поліції у структурі МВС, натомість Національна гвардія має перейти під порядкування Президента.

Все, що робиться з власної волі, - добро!