• Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Українка Дарина Білодід виграла чемпіонат світу з дзюдо

Світ:

Українська дзюдоїстка Дарина Білодід виграла чемпіонат світу, який проходить у Токіо (Японія). Українка виступала у ваговій категорії до 48 кг і здолала всіх своїх суперниць.

У чверть фіналі Дарина перемогла іспанку Лауру Абелінду Мартінес, у півфіналі їй вдалося здолати представницю Монголії Уранцецег Мунхбат. Після цього у фіналі 18-річну українську дзюдоїстку чекала зустріч з місцевою спортсменкою - 24-річною Фуною Тонакі, яка виграла ЧС у 2017 році, пише УНІАН

У підсумку Білодід зуміла перемогти у фіналі. На старті протистояння вона зробила кидок на оцінку ваза-арі - цього вистачило для перемоги.

Варто відзначити, що Дарина зуміла захистити титул, який вона завоювала на минулому чемпіонаті світу в Баку.