Важливість: 
4
Раритетний роман "День Незалежності" Петра Масляка можна придбати через Нову пошту за 100 гривень

Зроби подарунок друзям на День Незалежності! Події роману відбуваються в сучасній Україні. Все справжнє: Дніпро, Київ, вулиці, установи, гуртожитки, навіть автобусні маршрути. Реальні люди: чоловіки і жінки, студенти і пенсіонери, міліціонери й дачники. Реальна ситуація: до влади прийшло чергове політичне угрупування і між переможцями починаються «розбірки».  

160808-dennezalezhnosti.jpg

Обкладинка книги професора Петра Масляка "День Незалежності"
Обкладинка книги професора Петра Масляка "День Незалежності"

Врешті-решт, президент і найбільший олігарх «замовили» один одного. Тепер все вирішують снайпери.

Будь-який збіг наведених автором прізвищ, посад, назв, є випадковим і не відповідає дійсності. Всі заклики, пропозиції є літературним твором і належать автору.

Вартість однієї книги 100 гривень, комплекту з 10 книг = 500 гривень. 

Для отримання книги можна зробити переказ на підтримку сайту "Народний Оглядач" і повідомити мені приватно або на sensar@meta.ua адресу для доставки: місто, номер відділення Нової пошти, номер телефону, прізвище та ім’я отримувача. Автор роману, Петро Масляк – академік Академії наук вищої освіти України, професор Київського національного університету ім. Т. Г. Шевченка, доктор географічних наук (економічна та соціальна географія). Тому книга «нашпигована» глибоким знанням природи, сучасних технологій і людської психології, маловідомими фактами з історії та географії, філософськими афоризмами і політологічними узагальненнями, а також життєрадісним гумором.

У романі показана складність і різноманітність сучасної України, де по тій самій землі ходять бандити і святі, темні і просвітлені, зневірені життям і захоплені його Грою. Автор доводить, що в цьому, здавалось би, цілком зіпсованому світі, достатньо місця для ідеалізму, творчості, чистого кохання, вірності, саможертовності.

Головна ідея: Україна вагітна радикальними перетвореннями. Ще трохи – і тут народиться нова Система. Це станеться завдяки надзусиллю синів і дочок України цілого світу.

Книга адресована «духовним снайперам» і всім людям, які точно бачать життєві цілі, наполегливо вдосконалюють душу і тіло, здатні терпеливо очікувати слушного моменту, після чого здійснити мрію лаконічною серією точних дій.

Книга видана за фінансової підтримки Романа Брадовського

Текст книги опубліковано на сайті «Народний Оглядач»:

ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ. Афоризми для снайперів. Роман гіперреалістичної фантастики (частина 1)
Роман Петра Масляка «День Незалежності» (частина 2, закінчення)

Наші інтереси: 

Популяризуємо українську мову і "Народний Оглядач", пропонуючи українцям захопливу пригодницьку літературу.  

Гравець: 
Ігор Каганець

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка