Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
119

Україна та США почали спільний проект в сфері ядерної енергетики

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Україна і Сполучені штати Америки розпочали важливий спільний проект в сфері освіти і досліджень у галузі сучасної ядерної науки та інженерії. Зокрема, країни обмінюватимуться знаннями і технологіями для безпечного і ефективного використання мирного атома.

19080902.jpg

Фото: Embassy of Ukraine in the USA / Посольство України в США

Відкриваючи конференцію з нагоди започаткування цього важливого проекту, Посол України в США Валерій Чалий звернувся до представників провідних українських та американських університетів та федеральних агенцій США, наголосивши на важливості розвитку українсько-американських відносин у ядерній сфері, зокрема, у обміні знаннями та технологіями для безпечного та ефективного використання мирного атому, йдеться на Фейсбук-сторінці Посольства України в США.

Валерій Чалий наголосив, що сьогодні Україна має великий потенціал та потужних спеціалістів у ядерній сфері, готових застосовувати свої вміння для реалізації спільних з американськими партнерами проектів.

В рамках заходу Посольство України в США презентувало виставку "50 винаходів, які Україна подарувала світу", яку можна оглянути в одному з провідних навчальних закладів США - Університеті Джорджа Вашингтона.

Валерій Чалий подякував Міністерству енергетики США за багаторічну співпрацю, зокрема, Заступнику помічника Міністра енергетики США Вільяму Джойсу, який виступив з доповіддю під час конференції, та профільним у цій сфері відомствам за підтримку ідеї поглиблення партнерства України та США в сфері ядерної енергетики.

Наші інтереси: 

Всебічна співпраця між Україною та США продовжується.

Коментарі

Зображення користувача Ігор Каганець.

Ось так працює Американський протекторат - спокійно і мало помітно.

Все, що робиться з власної волі, - добро!