Важливість: 
5
Хто здійснює соціальну селекцію під прикриттям виборів 2019

Для заснування будь-якої організації треба перш за все підібрати відповідні кадри. Для цього влаштовують конкурси, екзамени, тестування, спостереження. Зазвичай спочатку застосовується масовий підхід, а потім – індивідуальні співбесіди. Перший етап ми вже бачимо. 

190703haybude.jpg

Хай Буде!
Хай Буде!

Кожна конкретна організація визначає власні параметри добору. Яка організація – такі й параметри. За характером цих параметрів можна судити про характер організації. Наприклад, якщо бюро перекладів набирає кадри за ознаками високого зросту і навичками рукопашного бою, то це якесь вельми специфічне «бюро».  

Добір кадрів для новітньої нації?

Як ми вже з’ясували у статті «Третій параметр», під час президентських виборів 2019 року відбулась інформаційна селекція електорату за двома ознаками: 1) спроможність до самостійного мислення (16%), 2) належність до українського етнічного ядра (25%).

Характер цих параметрів у поєднанні з політичними амбіціями Руху-25 дозволяє висловити припущення про мету даного добору. По-перше, йдеться про український етнічний проект. По-друге, йдеться про формування вертикальної структури: українці (25%) – розумні українці (11%) – самостійно мислячі українців (5%). Вертикально структурований етнос з політичними цілями – це вже протонація, тобто нація на ранньому етапі формування.  

В ході парламентських виборів в середовищі 25% відбувається селекція за третім параметром – перебування у просторі позитивних подій. Видимою ознакою перебування в цьому просторі подій є позитивне мислення – світлий реалізм. Відтак селекція за третім параметром формує підгрупу світлих розумних українців. Організаційне оформлення цієї групи дозволить створити керівну структуру, спроможну перетворити протонацію-25 на новітню українську націю Золотої ери. 

Зрозуміло, що описаний вище добір за згаданими трьома параметрами є проявом масового етапу «добору кадрів». Якщо це справді так, то далі мав би бути етап «індивідуальних співбесід». На відміну від масової селекції, відстежити етап співбесід буде значно важче. 

Доцільність і розумність описаних вище трьох кроків масової селекції не викликає сумнівів. Якби хтось із нас поставив перед собою завдання заснувати націю, то він би діяв за цією схемою. 

Хто здійснює добір?

Принципово важливим є питання про причину реалізації описаної схеми націотворення. Це випадковість, закономірність чи прояв цілеспрямованої волі?

Масовій свідомості найлегше сприйняти пояснення, що це випадковість. Тоді про неї можна більше не думати і, відповідно, нічого не треба робити. Але з таким же успіхом можна сказати, що ця стаття також виникла випадково – автор хаотично тицяв у клавіатуру і за дивним збігом обставин отримав осмислений текст.

А може це така соціальна закономірність? А може під час деяких особливих соціальних криз обставини неминуче вилаштовуються так, що формується вертикально структуроване етнічне ядро, на вершині якого опиняються світлі реалісти? Думка цікава і приваблива. Подібно до версії про випадковість вона також ні до чого не зобов’язує, проте може когось підштовхнути до пошуку подібних прецедентів в людській історії.

А може це відбулося пряме втручання з небес, тобто зі світу духів? Подібно до двох попередніх версій, це нас також ні до чого не зобов’язує, проте утішає надія на те, що хтось там, нагорі, добре до нас ставиться.

А може це американці?

Тепер перейдімо до більш земних версій. Перше запитання: Хто з потужних політичних гравців зацікавлений в новітньому українському націотворенні? Московію і олігархат одразу ж відкидаємо, адже нова українська нація є загрозою для самого їхнього існування.

А може це зробили США? Річ у тім, що американці зацікавленні в постанні сильної та економічно розвиненої української держави – союзника США. Це тому, що потужна Україна є ключовим гравцем майбутнього Міжмор’я – Балто-Чорноморського союзу, або Нової Європи. Лише такий союз спроможний відсікти Західну Європу від Росії та Китаю і не допустити формування Континентального блоку – смертельної загрози для США. Тобто американці мають надпотужну мотивацію. Але чи спроможні вони до прихованого здійснення таких масштабних проектів? У нашому світі все можливо, проте здійснення такої грандіозної спецоперації без витікання інформації виглядає занадто чудесно. Продуктивність цієї версії в тому, що вона заохочує українців активніше вивчати США і налагоджувати з ними тіснішу співпрацю.  

Ельфійський варіант

Проте існує ще одна версія. Вона не суперечить попередній, адже допускає використання впливу США як один з компонентів загальнішої спецоперації. Йдеться про втручання організованої групи землян, які значно випередили у своєму розвитку решту людства. Вони зацікавлені у формуванні шляхетної людської спільноти, з якої можна «добирати кадри» для розширення їхньої високорозвиненої спільноти. Про це розповідається у статті Президентські вибори 2019 року зазнали втручання інопланетян – докази.  Згідно з нашою класифікацією, це гомо сапієнси четвертого рівня. Для позначення людей цього рівня ще використовуємо термін «універсальна людина», індоарійський термін «ганса» («либідь»), а також ігровий термін «ельф». Саме такі люди могли, здійснюючі «голкові», а тому малопомітні втручання, вкоренити декому у свідомість ідею «Слуги народу» і надати аномальних рис передвиборчій кампанії Петра Порошенка.

Продуктивність цієї версії полягає в тому, що вона заохочує нас до активного саморозвитку, адже для того, щоб подружитися з «ельфами», треба наблизитися до їхнього рівня. Дослідження і пізнання «ельфійської» стратегії допоможе нам виробити власну ефективну стратегію.

 

Якщо вас цікавить розвиток цієї теми, ви можете підтримати наш проект щедрими дарами.
 
Наші інтереси: 

Пізнаємо ельфійську стратегію, виробляємо власну. 

Гравець: 
Ігор Каганець
 
Форум Підтримати сайт Довідка