Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
173

Верховна Рада проголосувала за державне визнання “Пласту”

Важливість: 
2

Верховна Рада проголосувала за закон про визнання і підтримку національної скаутської організації “Пласт” на державному рівні. За відповідний законопроект 30 травня проголосували 228 народних депутатів.

Про це повідомляє “Інтерфакс-Україна”.

Законопроект регулює порядок державної підтримки “Пласту” і визнає історичний внесок “Пласту” в громадянську освіту дітей та молоді, отримання і становлення української державності; шанує сотні пластунів, які загинули в боротьбі за здобуття незалежності України в XX столітті й під час агресії Російської Федерації на сході України, починаючи з 2014 року.

Проголосований закон підтримує більше ніж столітню безперервну традицію “Пласту”, який виховав десятки тисяч активних громадян – педагогів і вчених, підприємців, лікарів, журналістів, церковних діячів, військових; створює основи державної політики щодо підтримки “Пласту” як українського пластового (скаутського) руху в Україні та світі.

Закон України вносить зміни до законів “Про культуру” та “Про позашкільну освіту” з метою визначення формату державної підтримки “Пласту”.

Нагадаємо, що “Пласт” – національна скаутська організація України, створена у 1911 році.

Наші інтереси: 

Крім цього закону 30 травня ВР також ухвалила знакове звернення до міжнародних організацій з приводу порушення прав корінних народів у Російській Федерації, проголосували за основу закон про середню освіту, проголосували за основу зміни до законодавства про військову службу, що наближають нас до стандартів НАТО. А також не підтримали заяву прем'єра про відставку, спровоковану хамськими випадами Зеленського в бік уряду. Отже ВР включила "захист від дурня". Навіть при всіх безумовних недоліках нинішній склад Ради працює значно ефективніше, ніж новообраний президент. 

Підписуюсь на новини
Поширити цю сторінку: 

Коментарі

Зображення користувача Олена Каганець.

"Захист від дурня" - це такий технічний термін, хто не знає.

Зображення користувача Сергій Білецький.

красно дякую, пані Олена, за роз'яснення.сам мешкаю за 70 км від кордону з країною дурнів.там живуть дурні.вони розмовляють мовою дурнів та роблять дурні справи.радіймо , Арії !

Зображення користувача Микола Погорілець.

Це фундаменьальне рішення. На рівні закону про мову, я вважаю. Нарешті маємо підвалини здорової державної ідеології по молодому поколінню.
Видно, Раду потрібно добряче лякати час від часу, щоб вона була ефективною.

Зображення користувача Арсен Дубовик.

Чому з усіх скаутських організацій державна підтримка лише "Пласту"?
Начебто й не погано, але...єОднеАле...

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)