Важливість: 
2
Гріх треба виправляти: Єпіфаній зробив несподівану заяву

Під час свого візиту до Маріуполя Епіфаній поспілкувався з журналістами і висловив думку, що теми ґендеру та ЛГБТ були нав'язані українському суспільству Заходом.

Відповідне відео було розміщено на YouTube-каналі "Новини Донбасу", повідомляє РБК.

Епіфаній зазначив, що церква не приймає тих речей, які нав'язуються нам з Заходу і церква базується на священних канонах і Святому Писанні, де чітко зазначено, що якщо існує гріх, то його потрібно виправляти. Потрібно ставати краще, каятися у своїх гріхах.

"Церква ніколи не прийме те, що є гріхом, нормальним явищем, яке має панувати в нашому суспільстві", - сказав Епіфаній і додав, що церква любить всіх.

"Ми любимо всіх людей. Ми не сіємо ворожнечу, ми нікого не ненавидимо, ми любимо людей, тому що людина за своєю природою створена доброю. Але якщо вона творить гріх, якщо її життя несумісна з християнськими моральними цінностями, то таких людей ми не можемо виправдовувати, лише закликаємо, щоб вони змінювалися, ставали кращими і каялися у своїх гріхах перед Богом", - сказав предстоятель ПЦУ.

У відповідь на уточнююче питання журналіста про нав'язування Заходом деяких моральних цінностей, Єпіфаній підкреслив, що в українському суспільстві такі речі не сприймаються як нормальне явище.

Також він зауважив, що питання гендеру зараз почало широко впроваджуватися в багатьох аспектів життя українців, в тому числі і в школах, що, на думку Єпіфанія, не дуже добре для суспільства.

 

 

Наші інтереси: 

Потрібно називати речі своїми іменами і не боятися казати правду.

Гравець: 
Олена Каганець

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка