Важливість: 
2

Спецтема:

Клієнти Джуліані вимагають розслідування стосовно можливого скоєння Коломойським "злочину проти життя"

Громадяни США Ігор Фруман і Лев Парнас, які є клієнтами особистого адвоката американського президента Дональда Трампа Рудольфа Джуліані, написали заяву в правоохоронні органи України на Ігоря Коломойського.

Про це повідомляє Радіо Свобода.

В інтерв'ю програмі "Схеми" Коломойський розповів про "двох аферистів" зі США, які приїжджали до нього в Ізраїль і розповідали, як треба спілкуватися з Володимиром Зеленським.

Ігор Фруман і Лев Парнас вимагають почати досудове розслідування щодо можливого вчинення Коломойським "злочину проти життя". У заяві, яку надала адвокат Аліна Самарец, що представляє їх інтереси в Україні, йдеться:

"...У зв'язку з погрозами Ігоря Коломойського ми змушені заради своєї безпеки виїхати з України в своє місце проживання в США, не закінчивши своїх особистих справ в Україні. Таким чином, Ігор Коломойський скоїв злочин проти життя, а саме: готування до вбивства", - йдеться в документі від імені Парнаса і Фрумана.

Відповідні заяви відправлені на ім'я генерального прокурора України Юрія Луценка, міністра внутрішніх справ Арсена Авакова і голови Державного бюро розслідувань Романа Труби. Надходження цих заяв у відомствах підтвердили. 

Наші інтереси: 

Коломойський не зможе через Зеленського робити що хоче! США - на варті інтересів України. Шкода, що в Україні вибрали президентом несамостійну особу, через яку Коломойський хоче вкотре доїти Україну.

Гравець: 
Олена Каганець

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка