Важливість: 
2
Контратака правих: адвокат Трампа назвав ім'я ворога США в оточенні Зеленського

"Ворогом Трампа", за словами Джуліані, є нардеп Сергій Лещенко. Лещенко опублікував "чорну книгу" Партії регіонів, в якій фігурував очільник виборчого штабу республіканців Пол Манафорт.

dzhuliani.jpg

Рудольф Джуліані. Фото: GettyImages

Особистий адвокат президента США Дональда Трампа Рудольф Джуліані назвав ім'я "ворога Трампа" в оточені обраного президента України Володимира Зеленського, повідомляє РБК-Україна з посиланням на Fox News.

За словами Джуліані, "ворогом Трампа" в оточенні Зеленського є нардеп Сергій Лещенко, який допоміг Демократичній партії США під час президентських виборів у 2016 році.

"Є людина, яка була викрита в допомозі демократам під час виборів 2016 року. У мене є його ім'я. Його ім'я - Лещенко, який опублікував "чорну книгу", - заявив Джуліані.

Джуліані планував прибути в Україну для зустрічі з новообраним президентом Зеленським, але скасував свою поїздку. Джуліані заявив, що в Україні йому доведеться опинитись у середовищі людей, які є "ворогами президента", а в деяких випадках "ворогами США".

Раніше повідомлялося, що особистий адвокат Трампа приїде до України для зустрічі із Зеленським. Джуліані заявляв, що їде до Києва, щоб переконати українську владу почати розслідування, яке пов'язане з інтересами президента США.

"Плани пана Джуліані створюють чудову сцену для президента США тиснути на іноземний уряд, щоб домогтися розслідувань, які б за сподіваннями союзників Трампа могли б допомогти йому". 

 

 

 

Наші інтереси: 

Американський тиск на ліваків відкриває простір для українських правих сил!

Гравець: 
Олена Каганець

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка