Важливість: 
2
6 професій, яким легко навчитися після 35 років. Ніколи не пізно почати нову кар'єру

Після 35-ти років я встигла побувати сейлз менеджером, інтернет-редакторкою, журналісткою, менеджером з туризму та екскурсоводом. І навіть нянею. 

Прочитала заголовок в UkrMedia і зацікавилася, які ж професії вони запропонують. 

В 33 роки роки я змінила свою професію, а в 35 років займалася справами, кардинально протилежними тому, на кого вчилася (а вчилася я в педінституті і працювала вчителькою англійської та німецької мов). Я спробувала багато видів діяльності і цим самим набула безцінного досвіду і смаку життя. Коли мені виповнилося 50, я навіть спробувала попрацювати нянею. І мені це сподобалося.

Отже професії, які можна здобути після 35 років від UkrMedia:

Пекар-кондитер

Повітряні безе, ніжні марципани та ексклюзивні торти зараз цінуються, як ніколи. Торт на замовлення коштує від 450 гривень за кілограм, а іноді досягає і 1000 гривень. Плюс, цю професію можна освоїти без відриву від основної роботи.

Фотограф

Якщо ви чудово фотографуєте, якщо ви бачите кадр і композицію, тоді можете освоїти професію фотографа. Зараз робити гарні знімки - дуже затребувано. Адже з розвитком технологій люди потребують хорошої візуальної картинки. 

Бариста

Щоб варити смачну каву, потрібно знати всі її нюанси - цьому навчають на курсах бариста. До речі, ще один плюс цієї професії, що за допомогою неї ви зможете відкрити модну кав'ярню, не розраховуючи на чужих бариста.

Майстер манікюру

Жінки завжди повертаються до хорошого стоматолога, гінеколога та майстра манікюру. І неважливо скільки років і досвіду у цього майстра, якщо на руках він робить красу, у нього не буде відбою від клієнтів. Навчають майстерності манікюру на спеціальних курсах. Навчання досить затратне, як і матеріали для роботи, але вони швидко окупляться. 

Блогер

«А хіба блогер - професія?» - запитаєте ви. Невже потрібно вчитися на блогера? Блогер повинен не просто вміти знімати відео, а вміти його монтувати; не просто писати текст посту, а написати так, щоб його дочитали до кінця, не просто фотографувати, а так, щоб фото викликало шквал емоцій. Крім цього, він повинен вміти налаштовувати рекламу в соцмережах, вміти протистояти критиці і вирішувати конфлікти. Зате вкладення окупляться. Середньостатистичний блогер зараз може заробляти 1000-2000$ на місяць. Плюс блоґінгом можна зайнятися, не відриваючись від основної роботи.

Няня

Хороша няня цінується на вагу золота. Адже поки батьки заробляють гроші, хтось повинен наглядати за дітьми. Головні вимоги для няні: любити дітей, бути стресостійкою і вміти знайти спільну мову з карапузами. Додатковим плюсом буде медична або педагогічна освіта. До речі, няньки досить непогано заробляють і не завжди потрібна няня в будні дні, а, наприклад, на вихідні або вечорами. Так що основну роботу також можна буде не кидати.

Від себе зауважу. В Києві можна заробляти до 25 тисяч гривень на місяць, працюючи нянею з маленькими дітьми 5 днів на тиждень (8 годин на день). 

Наші інтереси: 

Вчитися все життя, навчатися новому, здобувати нові професії, заробляти гроші. Головне - щоб подобалося те, що ти робиш.

Гравець: 
Олена Каганець
 
Форум Підтримати сайт Довідка