Важливість: 
5
Спецслужби Росії втручаються у вибори в Україні через Фейсбук (розповідь з доказами-скріншотами)

Вчора була атака на мій акаунт у Фейсбуці! Вилучена/знищена одна перепощена антиросійська ілюстрація, заблоковано розміщення негативної інформації щодо Тимошенко і неодноразово блокувалися спроби зайти в акаунт. Все це задокументовано скріншотами!

У Фейсбуці я 8 років, з весни 2011-го. За цей час декілька разів перебував у банах, пару-трійку разів у довгострокових – по 30 діб. Банили мене за антиросійські коментарі та карикатури, розміщені на моїй сторінці. Але, хочу наголосити, що кожного разу про причини застосованої до мене репресії мені повідомлялося з конкретним посиланням на «заборонений» матеріал. Тобто дотримувалися встановленої процедури!
***

Вчора я, як завжди зайшов у свій акаунт… подивився новими... Друзів на цей момент у мене було 4887!

Один мій друг надіслав мені запрошення до групи «Я голосую за Порошенко». Оскільки ми вважаємо, що на даний момент це єдиний кандидат для забезпечення безпеки України і її розвитку, то я подав заявку на вступ до групи. Через деякий час мене надійшло повідомлення, що моє прохання задоволене, я прийнятий в групу і можу писати коментарі.

Зайшовши на сторінку групи і передивившись опубліковані матеріали, я вподобав картинку і перепостив її до себе на стіну.Реакція була майже миттєвою… Одна пані, яка побажала залишитися інкогніто, відгукнулася, а семеро «друзів» покинули моє дружнє коло.А далі почалися цікаві речі…

Я перепостив з групи чудову картинку, яка розкриває «руській характер», закопіював зміни на своїй стіні, вийшов з ФБ і зайнявся написанням блогу.Через декілька годин я хотів розмістити в ФБ свіжий матеріал, але протягом хвилин 40-ка не міг зайти у свій акаунт! Мене весь час зустрічало таке повідомлення:Нарешті я потрапив у свій акаунт, переглянув стіну і виявив, що ХТОСЬ видалив зі стіни антиросійську картинку!

Порівняйте скріншоти:


А далі було ще цікавіше!

Моя спроба розмістити на своїй стіні матеріал щодо Юлії Тимошенко неодноразово блокувалася!Моя спроба повідомити про атаку на мій акаунт також неодноразово блокувалася!Моя спроба перепостити на свою стіну матеріал з групи «Я голосую за Порошенко»!» також неодноразово блокувалася!


Закінчилося тим, що мене "викинуло" з аканту, а мої неодноразові спроби зайти зустрічала та ж сама табличка:


Сьогодні проблем не було! Очевидно, змінився адміністратор/куратор українського напрямку ФБ.


Наші інтереси: 

Пильність - наша зброя! МИ на війні! Стріляють не тільки на фронті. Стріляють і в розум та душі нашого народу.

Гравець: 
Володимир Федько

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка