Важливість: 
3
Зеленський і Порошенко виходять в другий тур. Результати “Социс“

Якби вибори президента України відбулися зараз, найбільшу підтримку серед тих, хто планує взяти участь у голосуванні, отримав би Володимир Зеленський – 20,7%, на другому місці – чинний президент Петро Порошенко – 13,2%. За лідера партії ВО “Батьківщина” Юлію Тимошенко готові віддати голоси 11,0% респондентів.

 

Володимир Зеленський та Петро Порошенко очолюють рейтинг кандидатів у президенти України, про що свідчать свіжі дані соціологічного опитування Центру соціальних і маркетингових досліджень “Социс“, проведеного 5-10 березня.

Є окремі показники серед тих, хто “точно піде на вибори”: Зеленський – 21,3%, Порошенко – 15,1%, Тимошенко – 11,4%.

Серед тих, хто точно піде на вибори і вже визначився з вибором, трійка лідерів має такі результати: Зеленський – 27,7%, Порошенко – 19,6%, Тимошенко – 14,8%.

Обов’язково планують голосувати 31 березня 73,2%. Вагаються у своїх намірах прийти на виборчі дільниці у день голосування 19% опитаних. Загалом близько 8% ствердно заявляють, що не голосуватимуть.

А ще було питання, хто переможе на виборах. Майже чверть опитаних вважають, що переможе Порошенко.

Загальнонаціональне дослідження проводилося з 5 до 10 березня 2019 року серед населення України, старшого за 18 років, методом особистого інтерв’ю (face-to-face) за місцем проживання респондента. Було опитано 2000 респондентів у всіх областях України (без урахування населення АР Крим і окупованих територій Донецької і Луганської областей). Статистична похибка дослідження 2,1%.

Наші інтереси: 

Зробити правильний вибір.

Гравець: 
Олена Каганець

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка