Важливість: 
5
Наш розвиток у лютому 2019. Прошу підтримати щедрими дарами!

Головне досягнення попереднього місяця – успішний старт проекту «Азбука націоналізму». У лютому випускаємо фільм, присвячений основам теорії націоналізму,  готуємо другий випуск альманаху «Гартленд» і перероблюємо сайт.

rozrobkano.jpg

Усе йде за планом. Працюємо!
Усе йде за планом. Працюємо!

Фундаментальні основи націоналізму сформульовані у двох статтях, підготовлених в рамках відеопроекту «Азбука націоналізму»:

Ці та інші статті гарно озвучені. Нові аудіоп’єси слухайте на радіоканалі «Аріянство – релігія Гри».

Триває практична робота нашого розподіленого монастиря. Кому цікаво – долучайтесь: Канал комунікації для розподіленого монастиря «Гартленд».

За ходом підготовки другого випуску альманаху Гартленд стежте на сайті Гартленд.укр. До кінця лютого завершуємо макет альманаху і віддаємо його в друк.

Другий випуск буде красивішим в порівнянні з першим, адже за цей час ми багато чого навчилися.

Для накладу 300 примірників нам ще треба додатково зібрати 12500 гривень. Прошу підтримати цю справу енергією грошей!  

У лютому триватиме озвучення нових програмових статей. Прослуховування наших аудіоп’єс, причому кількаразове, – це найлегший спосіб формування продуктивного світогляду. Пам’ятаймо, що AR25.ORG – це віртуальний університет для української еліти нового циклу.

Випустили перший фільм з серії "Азбука націоналізму": дивимось і висловлюємо свої думки.

Готується другий відеофільм з серії «Азбука націоналізму», присвячений расовим питанням. У цій сфері давно пора навести лад. І ми це зробимо.  

За останні 7 років сайт «Народний Оглядач» настільки ускладнився, що перестала працювати система його оновлення і контролю версій. Це небезпечна ситуація, тому ми почали переробку сайту в напрямку його звільнення від надлишкових функцій і зосередження на головному. Сайт буде простішим, зручнішим і швидшим. 

Треба сказати, що коли ми розробляли існуючу версію сайту, то діяли в рамках індустріальної парадигми «великої машини» і «великого ринку». Життя саме внесло корективи, тож відтепер AR25.ORG розвивається згідно з передовими підходами постіндустріального дизайну і економіки дарування.

У зв’язку з зосередженням уваги на підготовці макету «Гартленду» ми тимчасово зменшуємо активність в інших напрямках роботи, а звільнені ресурси спрямовуємо на видання паперового альманаху. Проте далі триватиме публікація на сайті цікавих змістовних статей та їх обговорення.  

Творимо!

        Якщо вас цікавить розвиток цих напрямків, ви можете їх підтримати щедрими дарами.
        Підтримую!
Наші інтереси: 

Творимо чистий інформаційний простір, перетворюємо себе, формуємо нову українську націю. 

Гравець: 
Ігор Каганець

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка