Зображення користувача Володимир Федько.
Володимир Федько
  • Відвідувань: 1
  • Переглядів: 1

СБУ: Тимошенко завербували для Путіна за спробу контрабандно провезти $100 000

Моя оцінка корисності цієї статті: 
2 - Точно колись знадобиться.

Колишній начальник відділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Головного управління військової контррозвідки СБУ генерал-лейтенант Григорій Омельченко стверджує, що в липні 1995 року Юлія Тимошенко була завербована ФСБ РФ. Народні депутати ВРУ вимагають від Тимошенко пояснень про її корупційну і антиукраїнську діяльність.

Народні депутати України з різних фракцій закликали лідерку "Батьківщини" Юлію Тимошенко під час прямих публічних дебатів дати відповіді щодо "звинувачень на свою адресу в корупції та зловживанні владою за десятки років перебування в політиці". 

Як стало відомо, звернення підписали 46 народних обранців від БПП, фракції Радикальної партії, а також представник "Народного фронту".Парламентарі вимагають від Тимошенко публічних відповідей стосовно роботи в ЄЕСУ, а саме – чому вона не задекларувала великих коштів, які заробила на продажах українцям російського газу за завищеними цінами. "І чи не в цьому причина її відмови свідчити проти "Газпрому" у Стокгольмському арбітражі та бажання ліквідувати "Нафтогаз"?", – запитав Герасимов.Крім того, лідерка "Батьківщини" не зробила жодної заяви на захист Грузії під час російської агресії 2008 року, а також дозволила російським кораблям вийти із Севастополя. Політсила Юлії Володимирівни того року не голосувала за визнання Росії агресором проти Грузії.

Роль Тимошенко нардепи вбачають і в зриві підписання ПДЧ з НАТО у 2008 році. Тоді вона як прем'єрка відмовилася брати участь у засіданні Комісії "Україна-НАТО" і зустрічатися із Генсеком НАТО. 

Загалом на адресу Тимошенко висунули цілий перелік звинувачень:

  • виведення коштів на рахунки Павла Лазаренка та на власні офшорні рахунки;
  • рекордне падіння економіки та збільшення державного боргу за часів прем’єрства;
  • намагання узурпувати владу разом з Януковичем шляхом утворення широкої коаліції;
  • отримання "відкатів" з кабального газового контракту 2009 року;
  • отримання 4 млн. доларів від лівійського диктатора Каддафі на виборчу кампанію;
  • скорочення витрат на армію;
  • заклики не чинити опір Росії у 2014 році;
  • та інші. 

Згадують підписанти і Надію Савченко, а також цілий список так званих "тітушок" у парламенті. Питаються в Юлії Володимирівни, чи отримувала вона гроші від Коломойського і нардепа-втікача Онищенка.

"Суспільство, нарешті, повинно знати правду. Чекаємо відвертих дебатів з Вами... Уникнення відповіді означатиме, що Тимошенко нехтує демократичними практиками та не поважає права громадян на достовірну інформацію", – заявив Герасимов. Щасливі роки ЄЕСУ... Павло Лазаренко і Юлія Тимошенко


Володимир Путін і Юлія Тимошенко


Надія Савченко і Юлія Тимошенко


Віктор Медведчук і Юлія Тимошенко
Відео з виступами Григорія Омельченко і озвученням звернення народних депутатів до Юлії Тимошенко!


Наші інтереси: 

Знати правду про політиків, які йдуть в українську владу!

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стартувала міжнародна слідча комісія Нюрнберг 2.0 щодо коронавірусної афери (відео)

Польський депутат Гжегож Браун разом з іншими польськими державними діячами та німецькими адвокатами дав пресконференцію щодо створення парламентської комісії з розслідування зловживань та порушень...

Коментарі

Зображення користувача Володимир Федько.

46 народних депутатів ВРУ висунули обгрунтовані звинувачення проти Юлії Тимошенко! Серед політичних є і звинувачення у корупції.

Наступний крок за Державним бюро розслідувань (ДБР)!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Володимир Федько.

У наших фільмах-розслідуваннях по європейській історії ХХ століття ми багато чого розказали про "перехоплення управління" Московією у США, Британії і Третьому Райху. Але то була давня історія.

Найновіша історія - це перехоплення управління в Україні. І тут ключовими фігурами є Юлія Тимошенко і Віктор Янукович!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Зірка Вітошинська.

Та чи ці докази й заклики переконають юлиних прихильників ??
І чи допоможуть зняти її кандидатуру на вибори?

Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !

Зображення користувача Володимир Федько.

На мій погляд, Державне бюро розслідувань повинно на основі звернення депутатів ВРУ порушити кримінальну справу і провадити розслідування.
Ні про яку реєстрацію Тимошенко в якості кандидата на президентський пост мова йти не може!
ДБР повинно запросити у органів юстиції матеріали судової справи по Лазаренко... матеріали СБУ, про які говорить у своїх виступах Омельченко... матеріали судової справи, по якій Тимошенко була засуджена за правління Януковича... Коротше, повномасштабне слідство періоду з 1990-х і до сьогодення!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Анатолій Творець.

Сумно, але ці докази нагадують черговий "туз з рукава" в передвиборчій компанії.
Більшість її прихильників - зазомбовані фанати.
ЮВТ є талановитий злочинець і шахрай, і давним-давно мала бути притягнута до відповідальності. Це послідовно і системно довів ща Чобіт в книзі "Макуха"
ЮВТ не заперечила ці звинувачення в судовому порядку (маючи достатньо крадених грошей), значить вони мають місце
Нагадаю. В час коли здавали Крим, всі ключові посади займали люди, що мали відношення, або були вихідцями з БЮТ,
Після здаі Криму в РФ з ЮВТ зняли санкції.
Випавдковість? Не думаю.

В мудрості - сила

Зображення користувача Володимир Федько.

Не все так однозначно!

Для висновків треба подивитися на список високопосадових осіб, починаючи з Януковича... і хто звідки прийшов у владу.

ЮВТ з колонії витягли на хвилі майданної ейфорії від "втечі Януковича", при цьому порушивши всі законні процедури! До сьогодні не переглянута у судовому порядку кримінальна справа ЮВТ.

Відносно "здачі Криму". У минулому році у мене була на цю тему розмова з військовим, який закінчив дві Академії і працював в сфері національної безпеки. Так от, він мені сказав, що анексія Криму готувалася декілька років. Для її проведення були переміщені (під приводом захисту Олімпіади в Сочі) велиеі контингенти російських військ, в тому числі і в Севастополь. В Україні ж до цього "дня Х" теж готувалися. Лєбєдєв, як міністр оборони, розвалював армію. А потім все спрацювало за планом!

Слід врахувати і наявність російської "п'ятої колони" у Збройних Силах України та СБУ, яка одразу виступила на підтримку російської агресії.

НЕ варто поширювати зрадофільські воплі про "здачу Криму"! Будь-який старший офіцер, що закінчив Академію, може Вам довести, що за співвідношенням військових сил Росія-Україна у України не було можливостей для захисту Криму.

Крім того, російські "зелені чоловічки" прикривалися старими людьми, жінками, дітьми. Які б не були ці люди (русофіли, зрадники, наволоч), але вони - цивільні, старі, жінки, діти - і жоден військовий не може і не має права стріляти в цивільних беззбройних людей.

Це традиційна кацапська традиція - підлість і жорстокість по відношенню до населення!

P,S.
Один мій знайомий був у нелегальному відрядженні в Криму в той час і привіз багато фотографій. Дещо можу зараз опублікувати.

Цитата:
Нагадаю. В час коли здавали Крим, всі ключові посади займали люди, що мали відношення, або були вихідцями з БЮТ,
Після здаі Криму в РФ з ЮВТ зняли санкції.
Випавдковість? Не думаю.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Володимир Федько.

Тепер по іншому виглядає історія із звільненням Савченко! Таким кроком Путін укріпив позиції свого агента, а також підсунув неврівноважену Савченко у Верховну Раду України.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Валерій Швець.

Тимошенко сьогодні становить більшу загрозу для незалежності України, ніж Янукович у минулому. При її такій же зіпсованості, вона на порядок розумніша.

Зображення користувача Володимир Федько.

Так. Не слід забувати, що Тимошенко і Медведчук працюють у тандемі!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Анатолій Творець.

той тандем має на причепі ще й Шуфрича, огидну особу. Про закарпатські
реальні історії і анекдоти часів Помаранчевої революції на тему Тимошенко-Шуфрич не писатиму з огляду на....

В мудрості - сила

Зображення користувача Володимир Федько.

Писати треба реальні речі, які свідчать про корупційні та антиукраїнські діяння Тимошенко. Анекдоти залиште при собі :-)

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Анатолій Творець.

За корупційні схеми документів не маю. За кимось не повторюватиму, але пару реальних історій - штрихів до образу маю.

Тимошенко:

Далекі 90-ті. Криворіжський Гірничозбагачувальний комбінат. З Лазаренком в товаристві приїхала красива дама в песцях для вирішення питань приватизацїї.
Агітація у моєму місті. Часи Помаранчевої Революції. ЮВТ чудово поставленою українською розписує прекрасне майбутнє. Адепт намагається протиснутися ближче до священного тіла. До вух долинають слова лідерки соратникам: "Ну чево этим хахлам еще паабещать?"

Як прилітала заміжня аморальна дама на рандеву до Шуфрича (котрий прославився садистськими катуваннями дружини ...) то гуділо все Закарпаття, Там не сховаєшся.

В часи Помаранчевої команда активістів (включаючи мого товариша) збирається на зустріч з лідеркою. Просять хоч 100 долл на видатки. "Грошей нема" - заявляє ЮВТ і запрошує на обід вартістю 500 долл.

Про Савченко:

У Вікіпедіїї пишеться, що вона була почесним громадянином мого міста Червонограда (як і С. Бандера є). Подання було лідером БЮТ.

Якось я поцікавився запитом: Що зробила вона для міста? Чи привітала хоч раз з Днем Міста, З Днем Незалежності, З Днем Шахтаря? Чи подякувала хоч? Відповіді не отримав.
Коли попала Савенко в опалу, міські депутати пригадали моє звернення.

Так було. Чорнуха це чи яснуха - вирішуйте самі. Це рішення минуле не змінить.

В мудрості - сила

Зображення користувача Володимир Федько.

Це інформація надана тобою, як очевидцем, для загалу.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Ігор Каганець.

Чекаємо цікавих новин від доктора економічних наук Павла Лазаренка.

"Окружний суд округу Колумбія розпорядився ще на два місяці призупинити судовий процес між урядом Сполучених Штатів Америки і колишнім главою уряду України Павлом Лазаренком, а також його дітьми. Відповідно до ухвали суду від 15 жовтня, копія якої є в розпорядженні DW, час, відведений на переговори щодо умов мирової угоди, подовжений до 18 грудня" - повідомила Німецька хвиля.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Володимир Федько.

Перебуваючи на посаді першого віце-прем'єра, Павло Лазаренко організував через комерційну компанію постачання газу та нафтопродуктів до Дніпропетровської області, а з 1996 — до України в цілому. Державна ліцензія на постачання газу була надана приватній компанії ЄЕСУ Юлії Тимошенко, яка стала партнером по бізнесу Павла Лазаренка.

Надприбутки формувались шляхом завищення ціни газу для українських споживачів. Гроші виводились через турецьку компанію United Energy International Limited (UEIL), яка була дочірньою компанією ЄЕСУ.

14 вересня 1998 року Генеральна прокуратура України порушила кримінальну справу проти П. Лазаренка за розкрадання державного майна в особливо великих розмірах. Правосуддя Швейцарії засудило П. Лазаренка до ув'язнення за відмивання грошей у банках Швейцарії.

17 лютого 1999 року Верховна Рада України ухвалила рішення про зняття депутатської недоторканності з П. Лазаренка. За тиждень перед цим він виїхав з України. Перебував в ув'язненні під слідством у США, а також під слідством в Україні.

Працюючи на чолі уряду, звинувачувався опозиційною пресою в монополізації газового ринку України та злочинній корупції. Вважався лідером так званого дніпропетровського клану.

Згідно з рейтингом найбільших корупціонерів світу, складеному у 2008 р. Всесвітнім банком по спільній програмі з ООН «Повернення викрадених активів», Павло Лазаренко увійшов до десятки найкорумпованіших державних діячів світу.

Цікаво, що Юлія Тимошенко, партнер Лазаренко по бізнесу і корупційних схемах, уникла судового переслідування!

Судовий процес проходив в Сан-Франциско, оскільки в Каліфорнії його родина володіє ранчо. 25 серпня 2006 р. в Сан-Франциско Лазаренко був засуджений до 97 місяців тюремного ув'язнення і штрафу в 10 млн доларів за відмивання грошей і інші злочини. Більше п'яти років Лазаренко провів під домашнім арештом у власній квартирі в Сан-Франциско. Потім, як повідомляли українські ЗМІ з посиланням на бюро в'язниць США, термін утримання Лазаренка під вартою був скорочений на 7 місяців — до 1 листопада 2012 року. В результаті рішення судді сума доведених фінансових зловживань скоротилася до 4,5-5 млн доларів.

Після домашнього арешту значну частину покарання Лазаренко відбував у федеральній тюрмі Federal Correctional Institution[en] міста Дублін (Каліфорнія). А за рік до визволення Павла Лазаренка перевели до в'язниці Federal Correctional Institution[en] в місті Термінал Айленд поблизу Лос-Анжелеса. 1 листопада 2012 року Павло Лазаренко був звільнений.

6 липня 2016 року оглядач The New York Times Леслі Вейн повідомив, що Павло Лазаренко проживає із своєю другою дружиною і трьома дітьми в окрузі Марін неподалік Сан-Франциско (США).

23 січня 2019 року Павлу Лазаренко виповниться 66 років.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Арсен Дубовик.

Народні депутати, мабуть не в курсі, що "агент" здатен викрутитися ))))

Згадався один старий анекдот:

"Гітлер приймає в своєму кабінеті Муссоліні. Раптом двері відчиняються, входить Штірліц, ні на кого не звертаючи уваги, підходить до сейфа, відкриває його своїм ключем і починає ритися в ньому, викидаючи непотрібні документи на підлогу.
       - Хто це? - здивовано запитує дуче.
       - Російський розвідник Ісаєв, - байдужим тоном відповідає фюрер, - У нас Штірліцем числиться.
       - Так чому ж ти його не заарештуєш?
       - А, все одно відкрутиться."

Цитата:
Народні депутати України з різних фракцій закликали лідерку "Батьківщини" Юлію Тимошенко під час прямих публічних дебатів дати відповіді

Але, це гарна новина!!

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Зображення користувача Володимир Федько.

ФБР і ДБР спільними зусиллями доведуть справу до кінця!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Володимир Федько.

[15 жовтня 2018 року] Окружний суд округу Колумбія розпорядився ще на два місяці призупинити судовий процес між урядом Сполучених Штатів Америки і колишнім главою уряду України Павлом Лазаренком, а також його дітьми. Відповідно до ухвали суду від 15 жовтня, копія якої є в розпорядженні DW, час, відведений на переговори щодо умов мирової угоди, подовжений до 18 грудня [2018].

До встановленого судом строку сторони мають домовитися щодо того, скільки виведених з України грошей Лазаренко погодиться віддати уряду США. Переговори щодо мирової угоди - спроба знайти компроміс після майже 15-річної судової тяганини. США з 2004 року намагаються через суд конфіскувати майже 230 мільйонів доларів, заморожених на рахунках українського екс-прем'єра у Швейцарії і низці офшорних юрисдикцій по всьому світі.

Левова частка грошей, незаконно виведених з України, отримані від Юлії Тимошенко, яку американське обвинувачення називає "співучасницею" злочинів, згідно з наявними у розпорядження DW матеріалами процесу. Тимошенко, за даними американських слідчих, переказала на підконтрольні Лазаренку рахунки щонайменше 162 мільйони доларів. Ідеться, як раніше встановило слідство, про "відкати" за сприяння у діяльності енергокомпанії ЄЕСУ (Єдині енергетичні системи України).

З листопада 1995 до січня 1997 року Юлія Тимошенко здійснювала управління компанією ЄЕСУ, після неї посаду президента компанії обійняв її чоловік Олександр Тимошенко. ЄЕСУ, яка була імпортером природного газу в Україну з Росії та країн Середньої Азії, остаточно припинила діяльність у 2009 році.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Володимир Федько.

Зрозуміло, чому Тимошенко обіцяла після виборів ліквідувати "Нафтогаз"!

Цитата:
Федеральний суд США у Нью-Йорку задовольнив вимоги "Нафтогазу" на отримання інформації про активи ВАТ "Газпром" у Європі. Як повідомляє прес-служба НАК, найближчими днями "Нафтогаз" надішле цим компаніям відповідні повістки.

Цитата:
"Суди вже задовольнили вимоги "Нафтогазу" на отримання інформації від GLAS Americas, Deutsche Bank Trust Company Americas і Bank of New York. Найближчими днями "Нафтогаз" надішле цим компаніям відповідні повістки".

https://www.ar25.org/article/naftogaz-zaluchyv-ssha-do-sudu-z-gazpromom-zyavylosya-rishennya-na-koryst-ukrayiny.html#comment-56946

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Володимир Федько.

Хочу наголосити ще на одному аспекті! Етнічному!

У серії фільмів про "перехоплення управління" ми розглядали особистість Ріхардя Яри і встановили, що Ріхард Яри був чужинцем, йому була чужою українська справа, тому він перетворив її на кривавий бізнес. Якби Коновалець уважніше читав Євангеліє, він би зрозумів послання Ісуса Хреста про те, що етнічні організації мають складатися з людей одного етносу – мають бути етнічно однорідними.

Стосовно Юлії Тимошенко також можна стверджувати, що оскільки етнічно вона не є українкою, то їй чужа українська справа! ЇЇ батько, Володимир Абрамович Григян, був за одними джерелами євреєм (вірменським євреєм), за іншими - латишем; мати - Людмила Миколаєвна Тєлєгіна, була за одними джерелами українкою, за іншими - росіянкою. Прізвище "Телегина" (в російській транскрипції) явно вказує на російське походження матері.

Батько покинув сім'ю, коли Юлії було 3 роки. У шкільному віці Юлія змінила прізвище Григян на Тєлєгіна, і в документах про закінчення школи вона вже записана як Юлія Володимирівна Тєлєгіна. Тимошенко вона стала вступивши у шлюб і змінивши своє прізвище на прізвище чоловіка.

Характерний момент, як і для ЯРИ: " Детство украинского политика проходило в сложных бытовых условиях, денег катастрофически не хватало" (джерело: https://24smi.org/celebrity/861-iuliia-timoshenko.html)

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Арсен Дубовик.

Цікавий висновок напрошується! (друже Ігоре, зверни, будь ласка увагу)

Чи не варто узаконити практику повернення початкового прізвища?
(...і тут частка НЕ- вжита саме так, як треба ;-) )

Володимир Федько каже:
Хочу наголосити ще на одному аспекті! Етнічному!
Батько покинув сім'ю, коли Юлії було 3 роки. У шкільному віці Юлія змінила прізвище Григян на Тєлєгіна, і в документах про закінчення школи вона вже записана як Юлія Володимирівна Тєлєгіна. Тимошенко вона стала вступивши у шлюб і змінивши своє прізвище на прізвище чоловіка.

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)