Важливість: 
3
Трамп прокоментував протести "жовтих жилетів" у Парижі

Дональд Трамп розкритикував Паризький договір про клімат, заявивши, що він піднімає ціни на енергію для відповідальних країн. Про це він написав в Twitter.

За словами Трампа, на посаді президента він "домігся поліпшення навколишнього середовища в США, і не бажає перекладати на американців витрати на очистку забруднень в інших країнах".

Я радий, що мій друг Еммануель Макрон і протестувальники у Парижі погодилися з висновком, до якого я прийшов два роки тому. Паризька домовленість є помилковою, тому що вона піднімає ціни на енергію для відповідальних країн і одночасно вибілює деяких з найгірших забруднювачів в світі, – заявив очільник Білого дому.

Раніше повідомлялось, що у Франції на півроку призупинять рішення про підвищення цін на пальне внаслідок масових протестів у країні. Про це офіційно оголосив прем’єр Франції Едуар Філіпп. Уряд Парижа повідомив, що сума збитків внаслідок мітингу минулими вихідними становить 3-4 мільйони євро.

Хто такі "жовті жилети" і чому вони протестують?

Це водії, які протестують проти підвищення цін на пальне, екологічного податку, а також проти "несправедливої політики уряду", що підриває купівельну спроможність населення. Стихійний рух незадоволених зростанням цін на пальне виник в соціальних мережах. Протестувальники впізнають один одного завдяки жовтим аварійним жилетам, які вони кладуть під лобове скло автомобілів.

Наші інтереси: 

Паризький договір про клімат не виправдав себе. Трамп це зрозумів перший.

Гравець: 
Оксана Колосовська

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка