Важливість: 
3

Спецтема:

Категорія:

Кремль підтримуватиме на президентських виборах Тимошенко, – головред "Эхо Москвы" Венедіктов

Президент Росії Володимир Путін чітко дав зрозуміти, що буде підтримувати на виборах президента України лідера "Батьківщини" Юлію Тимошенко, вважає головний редактор радіостанції "Эхо Москвы" Олексій Венедиктов. 

venedyktov.jpg

Олексій Венедиктов

Проведенням виборів на підконтрольних бойовикам територіях Донецької та Луганської областей, Кремль пішов на "повне порушення" Мінських угод і дав зрозуміти, що за нинішньої влади в Україні конфлікт на Донбасі врегульовано не буде. Таку думку в ефірі радіостанції "Эхо Москвы" висловив 17 листопада її головний редактор Олексій Венедиктов.

"Можна сперечатися, хто не виконує [Мінські угоди], але хто точно порушує, то це історія. Я думаю, важливі не вибори "ЛНР" і "ДНР" а те, що [президент Росії Володимир] Путін сказав, що з нинішньою владою в Україні ми не просунемося нікуди. Беручи до уваги президентську кампанію, це явний знак того, що Кремль підтримуватиме Юлію Тимошенко на президентських виборах", – заявив він.

Венедиктов додав, що внесення Тимошенко до санкційного списку РФ теж допоможе її електоральним шансам.

"Це дуже допомагає. Ви всі вважаєте, що вони дуболами, а вони урфін-джюси (герой казкового циклу про Смарагдове місто Урфін Джюс за допомогою чарівного порошку створив армію дерев'яних солдатів-дуболамів і захопив владу.  – ред), а не дуболами. Вони порошком її посипають", – підсумував головний редактор "Эхо Москвы".

11 листопада на підконтрольних бойовикам територіях Донецької та Луганської областей відбулися "вибори депутатів народних рад і глав республік". Президент України Петро Порошенко назвав ці "вибори" фейковими. У прокуратурі Донецької області нагадали, що причетним до організації виборів на Донбасі загрожує довічне позбавлення волі.

"Вибори" в ОРДЛО розкритикували Євросоюз і США. Представник ЄС із питань зовнішньої політики і політики безпеки Федеріка Могеріні заявила, що вони порушують міжнародне право і підривають зобов'язання, взяті в межах Мінських угод про врегулювання ситуації на Донбасі. Посольство США в Україні зазначило, що вигоду від "бутафорських виборів" в ОРДЛО дістануть тільки прибічники Росії на сході України.

Вибори президента України відбудуться у 2019 році.

Джерело

Наші інтереси: 

Розуміти кроки ворога на два ходи наперед.

Гравець: 
Оксана Колосовська

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка