Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
138

Російські атомні підводні човни більше не є "невидимими" для армії США

Категорія:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Російські атомні підводні човни більше не є "невидимими" для армії США, оскільки американські розвідувальні літаки легко відстежують їхній рух. Керівництво російської армії не усвідомлює масштаб загрози. Про це пише російський журнал "Військово-промисловий кур'єр".

Видання зазначає, що США "щосили відпрацьовують нові способи виявлення підводних човнів".

Так, офіцери-підводники з Сєвєроморська наклали траєкторію польоту американського розвідувального літака "Оріон" на карту розташування російських човнів під час навчань.

І всі десять точок повороту його маршруту припадали саме на місця розташування наших човнів. Тобто він їх навіть не шукав, а прямував до конкретної точки. "Оріон" виходив без будь-яких галсів точно на наш підводний човен, скидав буй і йшов до наступного, – пише автор.

У матеріалі також йдеться про те, що російська протичовнова авіація катастрофічно відстала від закордонного рівня.

"Проблема в тому, що у Іл-38 можливості по малошумним підводним човнам були близькі до нуля", – вважає автор.

Він також наголосив на відставанні за ступенем гучності четвертого покоління підводних човнів від багатоцільових атомних субмарин військово-морських сил США не менш ніж на 10 децибел.

Результати досліджень показують, що за однакового рівня гучності багатоцільові підводні човни "Северодвинск" і "Казань" серйозно поступаються за швидкістю американським підводним човнам типу Virginia та Seawolf.

Наші інтереси: 

Американська армія на порядок перевершує російську.

Коментарі

Зображення користувача Володимир Федько.

Кацапам потрібно усвідомити. що вони, звиклі до крадіжок інтелектуальних продуктів вільного світу, давно відстали у своєму розвитку!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!