Зображення користувача Ігор Каганець.
Ігор Каганець
2136

Сварга і дракон – символи аріянства

Важливість: 
5

Символіка – це сконцентрований світогляд. Тому радикальна відмінність між первинним, арійським хрестиянством і паразитуючою на ньому іудохристиянською єрессю чітко спостерігається в застосовуваній символіці.

Попередні статті:

Символом арійського хрестиянства була сварга (свастика, коловорот), як правостороння (чоловіча, атакуюча, творча), так і лівостороння (жіноча, гармонізуюча, оберігаюча), докладніше: Роман Багдасаров. Свастика: Священный символ. – М.: Белые Альвы, 2001. – 432 с., с. 117–123.

Сварга – це передусім символ Центру. Відповідно, вона символізувала Творця всесвіту – Сварога, Бога-Отця, Брахму. Сваргою також називався простір, в якому перебуває Творець Всесвіту.

Арійська людина відчуває себе господарем своєї долі: яка людина, такий і простір подій вилаштовується навколо неї. Вона завжди усвідомлює себе центром, навколо якого обертається навколишній світ. Тому символом арійської людини є сварга.

Ідеалом арійства є Ісус Хрестос, тому його символом є атакуюча сварга. «Свастика була емблемою Хреста і в цьому значенні застосовується до самого кінця середніх віків» (Генон Рене. Символы священной науки: Пер. с франц. – М.: Беловодье, 1997. – 496 с., с. 96.). У Карпатах, де арійська традиція законсервувалася найдовше, сварга як символ Ісуса Хреста застосовувалась принаймні до 19 ст.(клацайте на фото, щоб збільшити)Дерев’яний ручний хрест у формі атакуючої сварги, що використовувався в ритуалах освячення у церкві 19 ст. міста Коломия Івано-Франківської області. Сьогодні зберігається у фондах Коломийського музею народного мистецтва Гуцульщини та Покуття імені Йосафата Кобринського.На Гуцульщині з давніх-давен і донині широко використовуються обереги у вигляді хрестів – згарди (у однині "згард", чоловічого роду).Гуцульський згард у формі атакуючої свастики – символу Ісуса Хреста в первинному хрестиянстві (аріохрестиянстві, арійстві). Джерело: Андрій Волик. Гуцульські згарди (2009).Вважається, що це «дохристиянські обереги, до яких церква ставилася досить несхвально». Насправді, несхвально ставилась тільки іудохристиянська єресь, оскільки це була символіка арійства – арійського хрестиянства, яке було продовженням первинної релігійної традиції від часів Трипілля.В арійстві символом природних стихій – внутрішніх (інстинкти і пристрасті) і зовнішніх був дракон (семаргл, семиярило, ярило, вогнебог). Це неіснуюча, символічна істота. Дракон зображувався як володар чотирьох земних стихій: Землі (у нього чотири лапи), Води (хвіст земноводного), Повітря (крила) і Вогонь (вогненний подих або вогненний хвіст).Рельєф з наріжного каменя Борисоглібского собору початку 12 ст. у місті Чернігів.Дракон символізує опанування людиною фізичного світу та його можливостей. Але щоб цього досягнути, спочатку треба оволодіти собою, опанували власне тваринне начало, навчитися керувати власними пристрастями та інстинктами. Тому битва з драконом символізує труднощі, які треба подолати, щоб оволодіти скарбами внутрішнього знання. Перемога ж над драконом означає перемогу над власною темнотою несвідомості, досягнення самовладання і стану царювання духовно-божественного начала людини над її тваринним началом.

Саме мистецтву «перемагати дракона» і навчав Ісус Хрестос. Після досягнення внутрішньої перемоги відкривається можливість опанування зовнішніх стихій: Євангеліє розповідає про ходіння по воді, заспокоєння води і вітру, керування погодою. Згадується і про керування вогнем, коли «Діти блискавки» – брати-апостоли Іван і Яків – мало не спалили «небесним вогнем» негостинне село (Добра Новина Ісуса Хреста, Сина Божого, 103).

Зображення дракона-семаргла на ритуальних браслетах слов’ян у 12–13 ст.

Жо́внино (до Другої світової війни — Жовнин) — село Чорнобаївського району Черкаської області. Кінець XIX ст. Домоткане конопляне полотно.Продовження: Первинні арійські хрестиянські храми прикрашалися сваргами

Дивіться також відео: 


В тему:

Сварга — сакральний символ України, знак планетарного духовного полюсу

Символом Чернігова обрали дракона-семаргла

Ребрендінг Галичини: замість ворони буде дракон (аудіо)

Печать ворони

Наші інтереси: 

Пізнаємо своє. Символи керують світом. 

Підписуюсь на новини
Поширити цю сторінку: 

Коментарі

Зображення користувача Арсен Дубовик.

"Після перемоги у великій війні, ми думали, що всі війни і біди залишилися в минулому...
Ми були переконані, що прокляті боги Шааб не повернуться. Ми помилялися!....
Печатки заборони зірвані. Ворота безодні знову розкрились.
Але разом з ними повернулися наші союзники, наші брати.
До нас повернулись дракони!"

http://youtu.be/iChoXm3ZNKU?t=14s

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Зображення користувача Андерс Фальке.

Може хтось володіє інформацією, чи наш Чумацький Шлях називається також Сварґа Марґа? Дякую.

Миролюбність і озброєність!

Зображення користувача Ігор Каганець.

Додав до статті світлину: уніформа українських націоналістів - вже у 19 столітті.

Все, що робиться з власної волі, - добро!