Важливість: 
3
Роботизація забезпечить людей робочими місцями у майбутньому, – висновки експертів

Експерти і дослідники штучного інтелекту під час дискусії на лекції «ШІ.Зараз», яка відбулася в Нью-Йорку, дійшли висновку, що роботизация справить позитивний ефект на працевлаштування людей у майбутньому.

Підсумки дискусії вперше за останній час стали демонстрацією світлого майбуття для людства, оскільки все частіше озвучуються теорії про те, що в найближчі 20 років мільйони людей залишаться без роботи через роботів.

ПРОГНОЗИ

Учасники дискусії нагадали, що з появою перших комп’ютерів і пристроїв, що дозволили автоматизувати частину виробничих процесів, також постало питання профпридатності людини в майбутньому, однак катастрофа не відбулася.

Експерти відзначають, що з автоматизацією одного виду діяльності неодмінно з’явиться кілька інших похідних форм роботи, які зможе виконувати тільки людина. Ключовими в майбутньому будуть навички людини у відносинах і спілкуванні.

Роботи ж дозволять прискорити процеси знаходження і вирішення проблем. Наприклад, лікарю надаватимуться вже проаналізовані машиною історії хвороби, йому залишиться тільки приймати рішення.

МАЙБУТНЄ БЛИЗЬКО

Цифрова ера кардинально змінить звичні для нас професії і створить безліч нових.

Стрімкий розвиток технологій відкриває перед кожною людиною нові можливості.

Залишається лише не втратити свого шансу.

Наші інтереси: 

Нові технології дають нові можливості.

Гравець: 
Оксана Колосовська
 
Форум Підтримати сайт Довідка