Важливість: 
5

Категорія:

Натискаю кнопку і замовляю паперовий «Гартленд» – орган АНСДП ельфів Міжмор’я

Для того, щоб отримати це яскраве подарункове видання, досить лише вибрати потрібну кількість примірників і проголосувати за цю статтю. Лист з альманахом надійде Укрпоштою або Новою Поштою на адресу, вказану у профілі замовника.

Перший випуск журналу Гартленд

Перший випуск журналу Гартленд

Ельфійський оберіг

Зі змістом першого паперового випуску «Гартленда» можна ознайомитися на сайті Гартленд.укр. Він має 88 кольорових сторінок (разом з ламінованою картонною палітуркою).

Багате оформлення і концентрація виключно позитивної інформації перетворює альманах на чарівний оберіг, який притягує до свого власника удачу, робить його здоровішим і успішнішим.   

Адреса для доставки

Адресу для доставки треба записати у власний профіль.

 

До цієї інформації має доступ тільки Вчений секретар видання.

Галія

Перед тим, як голосувати за цю статтю, заглянь у свій профіль і переконайся, що у голосарі є достатньо Галії – ігрової енергії дарування.

Для поповнення енергетичного балансу натисни на «Підтримати сайт» – яскраво-зелена кнопка справа на екрані.  

Голосування

Для здійснення замовлення треба натиснути на жовту кнопку + під цією статтею, вибрати кількість примірників і натиснути на ГОЛОСУВАТИ.

Вартість одного примірника 250 галів. Це собівартість. Якщо кількість передплатників зросте до 1000, то собівартість одного випуску зменшиться до 50 галів.    

Обмеження

Кожен гравець може замовити не більше 3 примірників альманаху. Це потрібно для того, щоб майбутні гравці реєструвалися на сайті «Народний Оглядач» і самостійно застосовували можливості Галії – системи облікованого дарування. Тож якщо бажаєш зробити подарунок друзям – допоможи їм стати гравцями, а замовлення вони вже зроблять самі.    

Контроль отримання

Після отримання листа з альманахом прошу написати про це в коментарях до цієї статті і висловити свої враження, зауваження та побажання. Другий випуск має бути ще кращим!

Долучення до Гри

Факт замовлення і отримання цього альманаху можна вважати офіційним долученням до цивілізаційної гри «Гартленд».

Терміни

Якщо зробиш замовлення, то за кілька днів отримаєш лист з «Гартлендом» – першим глянцевим журналом постіндустріальної еліти Міжмор’я. Початок розсилки - 12 березня 2018.   

З повагою щиро
 

Відеозапис розмови, під час якої була започаткована цивілізаційна гра Гартленд:

Докладніше...

Наші інтереси: 

Вгору просування – без краплі вагання! 

Гравець: 
Народний Оглядач

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка