Важливість: 
3

Категорія:

Зрадофільський пролетаріат

Постколоніальна ментальність продовжує розривати нашу країну. В основі так званого «зрадофільства» лежить ненависть до начальства та влади. І це природно, бо українці багато століть не мали ні свого начальства, ні своєї влади. «Моя хата скраю» та «дуля в кишені» окупантам і зрадникам – єдина можливість вижити.

180326zradaiperemoga.jpg

Так зрада чи перемога?
Так зрада чи перемога?

Сьогодні, коли Україна активно розбудовує свою державність та бореться за незалежність, значна частина українців продовжує жити по принципу «моя хата скраю», а проукраїнську владу вони вважають все тими ж «зрадниками і окупантами». При цьому українці-зрадофіли шукають будь-яку можливість виправдати свою підсвідому ненависть до влади. Вони раді вірити будь-кому, хто дає їм потрібну інформацію. Дійшло вже того, що зрадофіли дивляться проросійські телеканали і цитують відвертих зрадників України.

Ніхто не говорить, що нинішня українська влада ідеальна, що в Україні нема корупції і що все робиться правильно. Політики і чиновники такі самі люди, як і більшість українців, з тими самими недоліками.

Проте, нинішня влада – це перша проукраїнська влада за часів незалежності, яка реально щось робить. Починаючи від розбудови української армії, старту ряду реформ і закінчуючи розвитком української мови, музики і кіно.

Ніколи ще влада так жорстко не відстоювала позиції України як зараз. Вперше за часів незалежності Україна чітко заявляє про свої національні інтереси, не плазує перед сусідами, не намагається усім догодити, а робить усе для підсилення державності. Зокрема, українська влада не пішла на поступки Польщі в питанні УПА, Угорщині щодо закону Про освіту та розміщенні військової частини в Береговому.

І це все на тлі боротьби з російською агресією, на тлі реальної війни. І не тільки на полі бою. Росія проти України веде економічні, інформаційні та політичні війни, розхитує ситуацію всередині країни.

Зрадофіли не хочуть бачити очевидне. Підсвідоме їм і далі підказує, що при владі ті же «зрадники і окупанти», як це було багато століть підряд. І в цьому криється дуже велика біда. Адже вони раді голосувати за популістів, які розказують солодкі слова про «злочинну владу». Але прихід до влади популістів – це не тільки зупинення реформ, а й розворот до російської моделі влади. Не дарма популісти домовляються про підтримку на виборах зі сторони олігархів, які втрачають владу в Україні.

Такого сценарію дуже не хочуть європейці. Ми вже чули нервову заяву посла ЄС, що «реформ не бачать тільки ідіоти», а також заяву послів країні ЄС, які виступають проти реваншу популістів.

Єдина надія на громадянське суспільство, яке активно формується. На тих українців, хто тверезо мислить і об’єктивно розуміє ситуацію в Україні. Наша задача – зробити все для того, щоб Україна не зійшла зі шляху реформ та курсу на Захід.

Разом переможемо!

Наші інтереси: 

Бачити позитивні зрушення, не зациклюватись на минулому негативі.

Гравець: 
Оксана Колосовська
 
Форум Підтримати сайт Довідка