Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
  • Відвідувань: 4
  • Переглядів: 4

5 причин, чому я не викладаю фото дітей на фейсбуці

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Як блогер та активний дописувач у соцмережах, автор цієї статті застановився над тим, чи робити життя своїх дітей публічним, виставляючи фото у соцмережі.  І обрав шлях приватності. Чому? Читайте далі!

Немає дороги назад

От я вирішив завантажити фотографії своїх дітей до Facebook, і виставляю фото про поїздки, перші кроки, дні народження та спільні вечірки, бо гадаю, що це чудово, що мої друзі стежать за розвитком моїх дітей.

Однак що станеться, якщо раптом моя позиція зміниться? Наприклад, під впливом якоїсь неприємної події, яка трапилася з моїми друзями, – крадіжки або зміни фотографії, переслідування в школі тощо. Що мені робити? На жаль, нічого не втрачається в Інтернеті, фото, залите одного разу, вже не можна вилучити. Видалити обліковий  запис на Facebook – це лише позірне вирішення ситуації.

Я не маю права робити цього

Більш точно – частково маю право, тому що дитина не може розпоряджатися всіма правами. Мене і справді турбує, що дитина, яка виросте значно швидше, ніж мені здається,запитає мене, а що роблять її фото в Інтернеті, особливо коли йдеться про пристойність.

Фото не можуть бути “незручними”, не з ванни чи із пляжу. Що я скажу своїй дочці-підлітку? Мені б хотілось, щоб діти самі вирішували, ставити свої фото, чи ні і який у цьому позитив або ризик.

Це і так нікого не турбує

Те, як росте моя дитина і справді турбує. Мене, моїх батьків, моїх найближчих родичів і друзів. Тобто тих, з ким я часто спілкуюся і які й так бачать мою дитину вживу, я надсилаю їм зображення або ж відео із малюком. Всі інші просто перегортують стрічку новин – їм нецікаво.

Більше того, я не пригадую, щоб моя мама бігала із фотоальбомом по вулиці, показуючи усім сусідкам фото своїх дітей. Тому поміщати світлини свої дітей у соцмережі без попередньо налаштованої системи конфіденційності – не надто розумно.

Не знаю, хто оглядає фото

Я завжди вважав, що аргумент про збоченців, які переглядають фотографії дітей у соціальних мережах, трохи перебільшений, і це відбувається головним чином у фільмах. Частково так, однак в реальному житті і дійсно трапляються такі випадки. Тому я у цьому випадку – за здоровий глузд.

Зрештою, я не публікую фотографії дітей на Facebook, тому що в реальному житті я також не показую їх незнайомим людям, не залишаю дітей без нагляду. Тому без нагляду мені не хочеться залишати і фотографії – я не знаю, хто їх спостерігає, і що вони можуть з ними робити.

Не відчуваю такої потреби

Справді. Не хочу лайків та коментарів, навіть найбільш позитивних. Отримую щоденні словесні коментарі від найближчих. Лайки висловлюю щоденними поцілунками, обіймами та розмовами з дочками. Не потребую більше для щастя.

 

Джерело

Наші інтереси: 

Варто дослухатись до порад.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Подарунок на Різдво – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017) для нових прихильників AR25.ORG

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...

Коментарі

Зображення користувача Зоріна Небокрай.

Чула інформацію, що цифрові фото не зчитуються енергетично, а тільки ті, що наштамповані на папері. Тому з інтернету ніякого коду з фото не можна зчитати і визначити, хто ця людина чи не людина.
Надалі, з якою думкою дієте, те і творите. Якщо боїтеся, то притягуєте те, що думаєте. І потім, якими вібраціями володієте і які моменти життя показуєте. Все творить людина сама. Вважаю, що на зміну жахів потрібно завантажувати радість життя. І перестати боятись, інакше ніколи творцем не стати.

Від Землі, сили народження, святою водою благословляю!

Зображення користувача Володимир Федько.

Головне!

Цитата:
І перестати боятись, інакше ніколи творцем не стати.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Володимир Самотий.

В житті слід бути обережним. Страх - це інша категорія. Обережність керується знаннями, страх - їх відсутністю. Тому виставляти будь-які приватні фото - це прояв необережності і в цьому нема жодної доцільності.

ВС

Зображення користувача Володимир Федько.

Друже Володимире, твоє фото на аватарці - "це прояв необережності і в цьому нема жодної доцільності"? :-)

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Володимир Самотий.

мова іде про фото дітей, моє фото єдине в мережі і це швидше документальне фото а не приватне

ВС

Зображення користувача Володимир Федько.

А що таке взагалі "приватне фото"?

Чим відрізняється фото, яке я зробив на фоні якоїсь історичної пам'ятки (селфі) і виклав в Інет від такого ж мого фото, зробленого перехожим і теж викладеного в Інет?

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!