Важливість: 
2

Категорія:

«Кіборги»: мій переворот свідомості

Напевно, банальна фраза, але інших слів нема: «Цей фільм треба подивитись ВСІМ УКРАЇНЦЯМ». Для чого? Щоб відповісти собі на запитання «Чому я тут живу? Для чого, чи для кого? Яка у мене мотивація?» Ті, хто був ТАМ на ці запитання вже відповіли. 

Фільм вражає не стільки екшн-сценами, скільки діалогами головних героїв. Ні, вони не «філософствують», все коротко, стримано, чітко. Як і належить справжнім воїнам. 

Напевно, найболючішим є те, що кожний глядач знає цю історію українських кіборгів з теленовин. І кожен мабуть усвідомлює, що НАСПРАВДІ все тоді було набагато страшніше, ніж ми бачимо зараз на екрані.

Багато українців до сих пір ніяк не можуть усвідомити реальність війни. Але це не робить війну менш реальною. І гріш ціна тим дорослим чоловікам, які як діти бавляться комп'ютерними «танчиками» і влаштовують війну  у «Counter-Strike». Думаю, після  перегляду цієї кінокартини бігати з автоматом на екрані перехочеться.

Одним словом, переглянути фільм  Ахтема Сеітаблаєва «Кіборги» потрібно, щоб прокинутись.

Прокинутись і зрозуміти нарешті, що воює Україна на два фронти: один видимий, на Сході, інший же – прихований всередині кожного з нас.

І якщо ти не можеш бути ТАМ, то роби все можливе для перемоги на внутрішньому фронті.

З чого почати? Напевно, із себе, із викорінення шкідливих звичок та думок  і генерування нових, корисних для себе та оточуючих правил.

А правила прості:

  • будь правдивим із собою,
  • дій згідно з обставинами і
  • роби все так, щоб потім не було соромно розповісти про все дітям та онуками.

Не можеш очистити світ? Наведи спочатку лад в радіусі 5 метрів навколо себе.

Наведи лад у думках, приведи до єдиного знаменника свої дії. Хай дії відповідають словам.

І досить вже нарікати на владу і незграбні дії місцевого керівництва. Не має права людина, що кидає обгортку повз смітник, недоплачує за проїзд у маршрутці, палить або прикладається до чарки «за компанію» жалітись на життя.

Для початку, гадаю, достатньо очиститись фізично і направити потік думок у позитивне русло.

Залиште у спокої «95-ти квартальне» телебачення і чорноротих новинарів, які намагаються залякати нас посухами влітку, морозами взимку, неіснуючими вірусами та недіючими ліками.

Виграти битву на цьому внутрішньому фронті непросто, як здається на перший погляд.

Але коли кожний з нас одержить перемогу в особистому просторі діаметром 5 метрів – світ зміниться, адже нас багато!

Наші інтереси: 

Пошук істини.

Гравець: 
Оксана Колосовська
 
Форум Підтримати сайт Довідка