Важливість: 
5

Категорія:

Три правила для відновлення єдності з власним духом: самостійне мислення, творчість, підвищення вібрацій

Для відновлення надійного зв’язку з власною духовною сутністю потрібно сформувати у своїй психіці спеціальний орган, який ми називаємо духовним серцем.

171126-boyovyygopak.jpg

Бойовий гопак. Злітаємо!
Бойовий гопак. Злітаємо!

Відновлення зв’язків

Релігія – це шлях відновлення зв’язків. Першим кроком на цьому шляху є відновлення гармонії з природою – Три прості правила найефективнішого оздоровлення і омолодження: приємно, природно, безплатно.

Другим кроком є відновлення зв’язку з власним духом. Для його здійснення треба розуміти, що це таке – дух.

Духовна сутність, яка втілюється в оболонки плоті й душі (психіки), – це вільний гравець, носій творчості й розуму. Психіка і плоть – це автоматичні компоненти людини, висококласний біоробот, який керується закладеними у нього програмами. Цими програмами є вроджені і набуті рефлекси, інстинкти, соціальні стереотипи. Спроможність психіки вирішувати стандартні (нетворчі) завдання називається інтелектом. Інтелект (розсудок, глузд) – це високоякісний «софт» з базою даних – особистим і колективним досвідом.

Натомість розум – це властивість духу. Що сильніший зв’язок душі (психічного Я, «его») з духовною сутністю, то сильніша спроможність до саморефлексії (спостереження за собою «зі сторони»), постановки правильних цілей, творчого вирішення завдань (нестандартного мислення). Якщо далі використовувати комп’ютерні аналогії, то дух – це творчий оператор, який керує власним біокомп’ютером з його софтом (психікою) і гардом (плоттю).  

Розуміючи це, легко сформулювати два правила для відновлення зв’язку з духом.

1. Вчись мислити самостійно!

Виробляй у собі критичне, самостійне мислення. Аналізуй фактаж, вчись бачити взаємозв’язки, опановуй методи раціонального мислення, виробляй правдивий світогляд. Спостерігай за собою зі сторони, аналізуй свої емоції, мотиви і результати своїх вчинків.

2. Твори!

Став перед собою високі життєві цілі і застосовуй творчість для їх досягнення. Постійно навчайся, займайся самоосвітою, пізнавай нове. Твори нові сутності – тексти, зображення, мелодії, моделі, вироби.

3. Піднімайся у простір позитивних подій!

Для відновлення надійного зв’язку з духом потрібно сформувати у своїй психіці спеціальний орган, який ми називаємо духовним серцем. Оскільки дух працює на значно вищих частотах, ніж психіка, то потрібно максимально підняти рівень вібрацій своєї психофізичної основи. Для цього:

  • наповнюємо психіку світлом (позитивна інформація, мелодійна музика, краса і чистота, гарна мова, шляхетні вчинки);
  • очищуємо психіку від інформаційного баласту за допомогою Живого Слова;
  • очищуємо свій життєвий простір від усього зайвого, оновлюємо інфраструктуру;
  • поступово переходимо на живу їжу;
  • активно рухаємось, дихаємо свіжим повітрям, вписуємось у природні цикли.

Критерієм підвищення рівня вібрацій є виразне підвищення якості внутрішніх і зовнішніх подій: поліпшення здоров’я і матеріального стану, гармонізація стосунків з оточенням, цікава робота.

Творимо себе і навколишній світ!      

Наші інтереси: 

Гармонійні вищі світи - реалізуємо!

Гравець: 
Ігор Каганець
 
Форум Підтримати сайт Довідка