Важливість: 
3
Смертельна ДТП: загинули 3 політологи, журналіст та громадський активіст

На світанку 6 вересня у Рівненській області автокатастрофа забрала життя Олександра Маслака, Олексія Курінного, Олександра Ніканорова, Володимира Карагяура і Сергія Попова. Вони поверталися з Варшави, де були на міжнародній конференції «Стратегія співпраці країн Міжмор'я в умовах гібридної війни».

maslak.png

Олександр Маслак

Олександр Маслак був автором нашого журналу "Перехід - IV", публікував свої статті на НО з 2003 року.

Він закінчив філософський факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка та здобув ступінь кандидата філософських наук. Рік стажувався в Варшавському університеті. Працював старшим викладачем Центру гуманітарної освіти НАН України.

Його стаття "Ліберальний тоталітаризм" була написана і опублікована ще 2001 року в журналі "Перехід - IV", №6

Він чудово розумів, що Україна має інструменти для дестабілізації Росії, чим повинна скористатися.

Олександр Маслак бачив майбутнє України у складі Міжмор'я як об'єднаного міжнародного руху його прихильників у формі громадського геополітичного стартапу.  

 

Олексій Курінний виступав за перейменування радянських назв в Україні.

Він викладав у Національному університеті "Києво-Могилянська академія" та був керівником міжнародного центру захисту прав людини при академії, очолював київську організацію "Просвіта".

Він був експертом Координаційної ради з питань застосування української мови в усіх сферах суспільного життя України при Міністерстві культури України та займався розробкою концепції виховання історичної пам’яті.

 

Володимир Карагяур, журналіст та громадський діяч

 


Олександр Ніконоров, журналіст і політолог

 

Сергій Попов активно займався питаннями децентралізації.

Наші інтереси: 

Соупаденіє? Не думаю. ФСБ працює. Можливо, щось важливе вирішили у Варшаві. Для РФ союз України і Польщі (а тим більше, союз Міжмор'я) - смерті подібний.

Гравець: 
Олена Каганець

Теги:

184

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка