Важливість: 
3

Категорія:

Чотири кроки до безсмертя

З кожним кроком відкриваються нові обрії. Наприклад, ще два роки тому тема сироїдства нам видавалася екзотикою і екстрімом. Сьогодні це вже пройдений етап, і нас цікавить дещо більше: як здійснити радикальне омолодження і прожити хоча б 150 років.

Колективне обговорення і осмислення практики самооновлення дозволяє окреслити  чотири етапи просування від «звичайного життя» до безсмертя.

Оздоровлення

Цей етап уже пройшли. Його сенс у тому, щоб позбутися наявних хронічних хвороб і більше взагалі не хворіти. Оздоровлення досягається застосуванням технології самозцілення Живе Слово і переходом на вегетаріанську їжу з поступовим збільшенням частки сирої їжі, тобто їжі без термообробки.

Омолодження

Цей етап зараз проходимо і практично відчуваємо результати. Його сенс у тому, щоб зменшити біологічний вік на 10–15–20 років і почуватися так як в молодості. Омолодження досягається подальшим застосуванням Живого Слова, вивченням напам’ять його основних текстів, повним переходом на Живу їжу (тобто таку, що здатна до автолізу), зміною світогляду (в т. ч. очищенням його від помилкових стереотипів), підвищенням фізичної активності, підняттям у простір позитивних подій. Оскільки повна заміна клітин організму відбувається за 7 років, то на повне проходження цього етапу відводимо 7 років. На цю тему є певні ідеї, тож поступово будемо їх обговорювати і перевіряти на собі.

Природне довгожительство

Йдеться про збільшення тривалості життя принаймні удвічі, тобто десь до 150–200 років, що є природним для людини. Очевидно, що йдеться про тривале життя при повному здоров’ї, з високим рівнем соціальної активності. Перевагою довгожительства є спроможність енергійно застосувати накопичений життєвий досвід і реалізовувати довгострокові проекти.

Додаткові засоби для досягнення цієї мети будуть нам відкриватися в міру проходження етапу омолодження. Проте вже зараз можна окреслити деякі з них:

а) застосування колективних резонансних психоенергетичних практик на основі Живого Слова;

б) зміна свідомості в напрямку формування  ігрового мислення, де людина виступає в ролі втіленої божественної сутності – творця навколишньої реальності («ви – боги!»);

в) включення рольових програм, які досі дрімають в людській підсвідомості, що передбачає високу соціальну активність і досягнення видатних результатів;

г) досягнення достатнього розвитку синтезуючої мікрофлори, що дозволяє синтезувати необхідні для життя речовини з повітря за рахунок енергії концентрованого ефіру, з наступним переходом на повне пранаріанство («праноїдство»);

д) збільшення фізичної активності в напрямку використання ритуальних танців і співів;

е) швидке навчання новим видам діяльності, радісна творчість, постійне вдосконалення;

є) формування організованих громад однодумців,  що перебувають у Просторі волі,  створення мережі екополісів.

Фізичне безсмертя

Йдеться про подолання умовного 200-річного бар’єру тривалості життя людини. Це досягається виходом на рівень боголюдини за прикладом Ісуса Хреста і здійсненням метаморфози – «преображення» душі і плоті. Підказки для цього доцільно шукати у заснованій Ісусом Хрестом філософії динамізму (повна назва – «динамістичне монархіанство»), яка активно розвивалася в ранньому аріохрестиянстві.

Фізичне безсмертя дозволить людині жити на Землі стільки, скільки вона вважатиме за потрібне, повніше реалізувати закладений у ній боголюдський потенціал, відкрити нові обрії радісної творчості.  

Засоби досягнення метаморфози поступово відкриватимуться перед нами в міру наполегливого просування до активного і гармонійного довголіття.

Додатково: Як стати фізично безсмертним: тільки для націоналістів

Наші інтереси: 

Рухаємося до безсмертя.

Гравець: 
Ігор Каганець
 
Форум Підтримати сайт Довідка