Важливість: 
3
Народна етимологія, чи науковість

Наука має відношення до точнсті і логіки. Народна етимологія - до фантазії. Нам вибирати: знання, чи фантазію. 

Не бачу ніякої цінності, чи величі у символах бика, корови чи тільця, чи інших представників тваринного і пташиного світу, тим більше у прикрашуванні  голови убором, що є їх виразником. Як це може виражати  Божественність – надівання  собі на голову рогів тварини, коли людина на знаходиться на якісно іншій ступені ніж вони. Це ж треба так низько опуститись у своїй самооцінці, у своєму знанні, щоб зробити з тварин образ Божественного і йому, по суті, поклонятись і не прикладати зусиль до їх адекватного розуміння.

Можлива така ситуація була наслідком діяльності жерців які у широких масах поширювали, таким чином, священні символи, розуміючи, що прості люди не в змозі осягнути їх складну філософську суть. З часом з різних причин у середовищі самих жерців ці знання були втрачені, а сама каста вчених була знищена. На поверхні, як знання, лишились тільки ці символи народного сприйняття, відображені у вигляді тварин і т. п.. 

У попередній статті «Троїчність» було висвітлено саме філософську сторону символів тільця-бика-корови, що є основою «Тризуба»,  який у дійсності ніякий не тризуб.  Дана ж присвячена можливим варіантам побудови символу «Тризуб» з використанням елементів символів «тільця» і «двозуба».  Також розглянуті символи сокіл і руна Альгіз.

Перший малюнок – карта таро Верховна Жриця,  другий – танцівниця. Обидві мають головним убором символ тільця. Третій малюнок – печатка Святослава Ігоревича, київського князя.

Графікою можна показати, як ці елементи входять складовими у «Тризуб».

«Двозуб» можна отримати з графіка модуля числа.

Малюнок 1 – гербовий знак Рюриковичів; династія київських князів .

Всі ці символи не мають ніякого відношення до тварин, а базуються на символі – Коло, яке виражає собою довершеність і замкнутість і відповідну цьому філософію пари протилежностей, що є очевидно проступає у карті Таро – Верховна Жриця.

Символ «Тризуб» ще називають соколом, у подібності до його форми.

Символ «Сокіл» теж має самостійне поширення в тому ж Єгипті.

 

Рарог – вогняний сокіл слов’ян.

Богиня Ізіда теж має зображення  з крилами, що може нагадувати сокола з головним убором тільця.

А тепер подивимось на можливу основу символу Сокіл. Цьому може служити символ Інь-янь з градації поділу кола на 12.


Чим не сокіл.

Якщо вибирати між ніщо не значущим соколом і філософськи глибоким Інь-янь, то очевидним є пріоритет останнього.

Щодо руни Альгіз (Algiz) – руни святості яка має таке значення на НО.

«Він є художнім допрацюванням букви Ща (Ψ, щастя), яка походить від руни Альгіз. Це найпотужніша захисна руна. Вона нагадує людину з піднятими руками (поза переможця). Руна символізує перебування у стані святості і, відповідно, у Просторі волі, вищий рівень якого називається Царством божим. Це той простір подій, де негативних подій нема і засадничо не може бути. Альгіз – це також руна духовності, удачі, творчості, польоту, нових можливостей.»

 А  може знак має більш конкретне  практичне і точне значення, і без зайвої фантазії.

До ваших послуг графік модуля абсолютного числа. Він у повному вигляді несе досить конкретну і точну інформацію,

виражену послідовністю:  х --- /х/ --- -/-х/ --- /-х/ --- /х/.

У наш вік квантової фізики плестись у хвості інтерпретацій минулих віків якось недоречно, якщо є можливість розглянути їх з більш наукової сторони  і отримати не фантазії, а конкретні знання. Хто може показати і доказати, що народна етимологія є вищою і більш інформативнішою за наукову. З одного боку фантазії на тему, а з іншої точні і логічні знання.

 

 

Наші інтереси: 

Знання.

Гравець: 
Олександр Білий
53

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка