Українці зможуть купити електромобіль за 6500 доларів

Електромобілі набувають популярності рекордними темпами. Компанія “БІО Автомотив” – офіційний імпортер і дистриб’ютор Гонгконгского автовиробника “BIO Automotive Co” – пропонує перші в Україні серійні електромобілі, які працюють виключно на електроенергії.

 

Aвтовиробник “BIO Automotive Co” – найбільший виробник електромобілів в Гонконзі.

Продукція “BIO Automotive Co” поставляється в США, Австралію, Сирію, Францію та інші країни Європи і Центральної Азії.

Електромобілі “BIO AUTO” – світові лідери за співвідношенням ціни та якості. “BIO AUTO” – надійний, екологічно чистий, легкий в управлінні, не дорогий в обслуговуванні вид транспорту.

Технічні характеристики:

– максимальна швидкість 70-80 км/год;
– пробіг на 1 повній зарядці 100-120 км;
– повний цикл заряду від побутової розетки 8 Квт/год;
– час повного циклу зарядки 6-8 годин (можлива дозарядка при неповній розрядці акумулятора);
– середня вартість одного повного циклу зарядки складає 3-5 грн (еквівалентно заправці автомобіля паливом на 130-160 грн);
– термін служби акумуляторів 5 років (800 – 1000 циклів);
– вартість 2-місного електромобіля – від 164 500 грн;
– вартість 5-місного електромобіля – від 228 780 грн.

Абсолютна відсутність шкідливих викидів в довкілля, можливість зарядки від побутової розетки 110/220В, а також простота і низька вартість в експлуатації дозволяють щодня пересуватися в міському трафіку з мінімальними витратами.

Електромобілі “BIO AUTO” можуть стати Вам незамінними економічними помічниками як у бізнесі, так і в повсякденному житті, дозволяючи економити на паливі і паливних витратним матеріалах близько 3200 грн в місяць – 38400 грн в рік.

За січень-березень 2015 року було випущено 11 тисяч пасажирських електрокарів, що означає збільшення показника в чотири рази, автомобілів plug-in hybrid були вироблені в кількості 7 тисяч 257 одиниць (збільшення в 5 разів). У Китаї також випускають легкий комерційний транспорт з електромоторами, кількість якого в першому кварталі збільшилася в п’ять разів, plug-in hybrid виріс на 61 відсоток.

Як повідомив Business.uaуряд Китайської Народної Республіки планує протягом найближчих 5 років досягти наступних показників: на дорогах Китаю має бути не менше 300 тисяч електрокарів, 200 тисяч електричних автобусів, а також 100 тисяч легких вантажівок і таксі з електромоторами.

Для зростання популярності електромобілів влада Китаю надає різні програми та пільги на придбання електрокарів, а також розширює мережу заправок для таких машин.

 

Гравець: 
Олена Каганець
 
Форум Підтримати сайт Довідка