Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

Запрошуємо 9 травня на Закарпаття в Долину нарцисів

Світ:

Виїзд з Києва поїздом 8 травня. Ми також побуваємо на єдиній в Україні сироварні, відвідаємо єдину в Україні оленячу ферму, а в селі Іза — знаменитому центрі лозоплетіння – подивуємося майстерності його жителів і зможемо  купити на пам`ять сувеніри. А наостанок познайомимося з містом Мукачеве і відвідаємо овіяний легендами замок Паланок.

Замок Паланок в Мукачевому. Унікальний зразок середньовічної фортифікаційної архітектури, з поєднанням різних стилів

Пропоную захоплюючу подорож в Долину нарцисів за маршрутом Київ – Мукачеве – Хуст – Іза – Нижнє Селище – Мукачеве - Київ. 

Маршрут пройде вздовж найбільшої закарпатської ріки Тиси та її притоки Ріки. Ми також побуваємо на єдиній в Україні сироварні, де готують справжній швейцарський сир, продегустуємо різні його сорти. Ми також відвідаємо єдину в Україні оленячу ферму, де можна побачити ціле стадо цих тварин, а в селі Іза — знаменитому центрі лозоплетіння – подивуємося майстерності його жителів і зможемо купити на пам`ять сувеніри.

Ну і, звичайно, мета нашої подорожі – долина нарцисів! Це єдине місце в Європі, де в дикій природі на рівнині росте і на початку травня цвіте нарцис вузьколистий.

В місті Хуст, яке колись було столицею Карпатської України, важко утриматись від захвату  перед оточеною оборонними мурами церквою  ХIV сторіччя. А ще побачимо Замкову гору з руїнами могутнього Хустського замку і незвичний квартал епохи Чехо-Словаччини.

Наостанок матимемо змогу познайомитися з містом над Латорицею – так називають Мукачеве, вік якого налічує 1117 років, і відвідаємо овіяний легендами замок Паланок, бурхлива історія якого пов'язана з історією майже усіх країн центральної Європи.                                   

Вартість туру 340 грн.

У вартість включено:  

- обід;

- транспортне обслуговування по всьому маршруту;

- екскурсійне обслуговування по всьому маршруту.

У вартість не включено

вхідні квитки до Мукачівського замку «Паланок» — 10 грн., в Долину нарцисів 10 грн., на Оленячу ферму 10, дегустація сиру – 25 грн.;

залізничні квитки на поїзд №81 (відправлення з Києва о 18:37) і №13 (відправлення з Мукачевого о 20:25, прибуття до Києва наступного дня о 9:52)

Ціна квитків на сьогодні: 202 грн. – купе, 114 грн. – плацкарт в поїзді № 81, 166 грн. – купе, 96 грн. – плацкарт в поїзді № 13.

Группа максимум 16 осіб. 

Оплата до 15 квітня. 

Прошу залишати коментарі або писати мені на olena@kolos.com, щоб записатися або поставити конкретне запитання. 

Підписуюсь на новини

Коментарі

Зображення користувача Олена Каганець.

Друзі, чи хтось поїде у Долину нарцисів 9 травня? Час спливає, потрібно подбати про залізничні квитки. Поки що записалося всього 6 осіб.

Зображення користувача Степан Жук.

п. Олено. Тішуся, що цікавитеся моїм Закарпаттям.
Із Вами запропонованого виглядає, що все описане "втискуєте" у один день, точніше у якихось 6-7 годин, тобто без ночівлі? Я не помиляюся?
Може варто додати кілька ізюминок у тур і дати змогу учасникам насолоджуватися побаченим і відчутим не по дорозі назад.
Залюбки допоможу, опираючись на наш досвід кільканадцяти сотень проведення подібних турів.
Звертайтеся.

www.ozdorov.info
"Оздоровча сотня Закарпаття"
Спортивно-оздоровчий табір "Серце патріота".

Зображення користувача Олена Каганець.

Дякую, пане Степане! Але це пропозиція дворічної давності. Ми так і не поїхали. Натомість я сама вже побувала і в долині нарцисів, і в Мукачево, і в Ізі. Я зрозуміла, що на Закарпаття треба їхати на декілька днів. Якщо хтось виявить бажання поїхати групою з Києва, буду звертатися по Ваші послуги.

Зображення користувача Степан Жук.

Для того, аби була група її треба спочатку чимось зацікавити.
Але перед тим варто все ж знати скількох читачів сайту це може цікавити взагалі.
Бодай аби зробили відповідну помітку, що слідкують.
Все інше буде у найкращому вигляді, аби було для кого старатися :)

www.ozdorov.info
"Оздоровча сотня Закарпаття"
Спортивно-оздоровчий табір "Серце патріота".