Важливість: 
3

Категорія:

Українці завоювали вже 11 медалей на чемпіонаті Європи з боротьби

Жіноча збірна в загальному командному заліку посіла перше місце.  А чоловіча збірна у загальному заліку розташувалася на третій сходинці, на 8 балів відставши від лідера - збірної Грузії.

160313ukrayinci.jpg

Українська збірна з боротьби
Українська збірна з боротьби

На чемпіонаті Європи з боротьби в Латвії українська збірна завоювала 11 медалей. У змаганнях з вільної боротьби українці не змогли виграти жодного "золота", але зібрали урожай медалей іншого гатунку.

Срібними призерами чемпіонату Європи стали Андрій Яценко (вагова категорія до 57 кг), Юлія Ткач (63 кг), Оксана Гергель (60 кг) та Тетяна Кіт (55 кг). "Бронзу" завоювали Ібрагім Алдатов (86 кг), Юлія Хавалджи-Благиня (53 кг), Ален Засєєв (125 кг), Семен Радулов (65 кг), Алла Черкасова (75 кг), Аліна Махиня (69 кг) та Ганна Василенко (58 кг).

Жіноча збірна в загальному заліку посіла перше місце. Українки набрали 59 балів, на цілих 10 очок випередивши збірну Білорусі. А чоловіча збірна у загальному заліку розташувалася на третій сходинці, на 8 балів відставши від лідера - збірної Грузії. Чемпіонат Європи завершиться 13 березня. Скарбничку збірної України також можуть поповнити борці греко-римського стилю.

Нагадаємо, українські борці Оксана Гергель та Жан Беленюк були визнані найкращими борцями світу за підсумками 2015 року.

Наші інтереси: 

Українці дуже талановиті, сильні і потужні. І це надихає. 

Гравець: 
Олена Каганець

Теги:

 
Форум Підтримати сайт Довідка