Важливість: 
5
Мистецтво забувати: 5 простих порад для скидання інформаційного баласту і піднесення у Простір волі

Пам’ять людини подібна до комп’ютерного диска. Дитина легко запам’ятовує нове – бо є куди записувати! На цьому етапі життя актуальне вміння запам’ятовувати. Але коли «вінчестер» переповнений і вже нема куди писати, то актуальнішим стає вміння позбуватися запам’ятованого.

160118-dyryzhabl-2.jpg

Злітаємо!
Злітаємо!

Забувати важче, ніж запам’ятовувати

Потреба позбуватися зайвої інформації стає очевидною тоді, коли людина піднімається у простір позитивних подій. Тоді пам’ять про негативні події, будучи корисною у нижчих просторах, перетворюється на баласт. Як його скинути і легко підніматися вгору?

Головною ознакою інформації, зайвої у Просторі пригод і Просторі волі, є пов’язані з нею негативні емоції. А все тому, що вони не сумісні з просторами позитивних подій: у вищих просторах взагалі нема негативних емоцій.

1. Негативні емоції – це інформаційне сміття

Відтак перше, що можемо зробити для очищення пам’яті від інформаційного баласту, – контролювати свої емоції. Як тільки відчуваєш негативну емоцію – одразу ж вмикай позитив: перестань про це думати або думай у позитивному ключі.

Завжди пам’ятай: негативні емоції – це інформаційне сміття. Позбувайся його негайно!

Пам’ять про нову подію – це завжди новий нейронний комплекс. Він існує фізично і тримається доти, доки підживлюється енергією. Тому, наприклад, щоб пам’ятати вірш, його треба періодично повторювати, вмикаючи відповідний контур пам’яті. Якщо ж його не використовувати, то він сам розчиниться, а звільнені нейрони будуть готові до запам’ятовування нової інформації.

2. Кармічні форми – швидке очищення підсвідомості

Проте є радикальніші методи очищення пам’яті – це кармічні форми Живого Слова. В цьому випадку звільнення від негативних емоцій відбувається зазвичай через сон. 

Особливістю «кармічних снів» є те, що в кожному наступному «сеансі» ти зустрічаєшся з людьми, з якими мав інформаційний контакт. Живими і мертвими. Передусім це родичі, друзі, знайомі, однокласники, співробітники. Докладніше про це у статті: Нічний кінотеатр «Живе Слово»: яскраво, доступно, безплатно

Також відбувається звільнення від колишніх страхів. Наприклад, уві сні людина може переживати драматичні ситуації: її розстрілюють з кулемета, вона падає у прірву, потрапляє у хвилю величезного цунамі. Але це все супроводжується позитивними емоціями. Людина наче дивиться на себе згори – з цікавістю і навіть захопленням.

Остаточним проявом стирання негативу є такий стан, коли негативна подія повністю стирається з пам’яті. Тобто зникає не тільки негативна емоція, пов’язана з подією, а й сама подія.

Для тих, хто став на шлях очищення, пропоную чотири кармічні форми Живого Слова.

Завантажуємо кармічні форми з інструкцією – у форматах DOCX DOC PDF

3. Записати, спалити і забути

Є давно відомий магічний прийом, який допомагає позбутися колишнього негативу: записуєш його на папір, папір спалюєш – і вже ніколи по це не згадуєш. 

4. Позбувайся зайвого: утилізуй, даруй, продавай, обмінюй

Окрім того, існує магічний зв’язок між нашим внутрішнім станом і зовнішньою ситуацією. Якщо бажаєш очиститися від інформаційного сміття – наведи лад навколо себе: вимий підлогу, протри пил, повикидай непотріб. Якщо є функціональна річ, якою вже не користуєшся (техніка, одяг, книжки) – подаруй іншим людям, продай, поміняй на те, що тобі потрібно.

Для звільнення від речей якісних і корисних, але якими вже не користуємось, нам допоможе Ярмарок Вільної Української Держави. 

5. Жива їжа, фізична активність, добрі справи

Очищення від інформаційного і фізичного бруду, позитивне мислення, жива віра, жива їжа, Живе Слово, фізична активність, гарні друзі, добрі справи – це те, що піднімає рівень наших вібрацій і притягує позитивні події. Якщо це все застосувати в комплексі – почнуться чудеса!

Вищий рівень земного простору позитивних подій називається Царством божим, адже людина діє в ньому як бог – стає боголюдиною. Перетворення людини на боголюдину і здобуття нею щастя – це найвища мета правдивої релігії.

Ось такі справи, друзі!

То як, злітаємо?


Візуалізація цієї статті, автор - Віктор Макаренко:

 

 

Наші інтереси: 

Злітаємо!

Гравець: 
Ігор Каганець
 
Форум Підтримати сайт Довідка