Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

Володимир Висоцький - про інноваційне відкриття у ядерній енергетиці

Світ:

Володимир Висоцький, професор, завідувач кафедри математики та теоретичної радіофізики факультету радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем  Київського Національного Університету ім.Т.Шевченка розповів, чому Україна не займається дешевою енергією.

14122501r.jpg

Володимир Висоцький

Низькотемпературний ядерний синтез - альтернативне джерело енергії. Це - дешево, безпечно і доступно. Може бути в кожній хаті.

Перші проекти термоядерних реакторів народилися ще в 1954 році. Але тільки у 2011 році з'явився перший такий реактор. Йдеться про генератор Россі

Слухайте розмову з Володимиром Висоцьким на радіо Ера FM або тут

Аудіозапис від 11.03.2015 

Підписуюсь на новини

Коментарі

Зображення користувача Володимир Світлий.

Залізо і нікель є паливом.Це відомо. Але чому ці професора і академіки не роблять лаболаторні зразки для можловості удосконалювати їх і множити. Не важаю ,що залізо і нікель (два ,три кілограма) буде непосильне нашому населенню.
а мою думку ,причина у тому ,що Россі не може почати випускати генератор полягає у тому ,що основна сила яка діє для резонансу на мезони пі здійснюється неелектромагітним агентом Болотова який має патент на ці винаходи ще з часів коли я під стіл ходив.

Від мрії до слова, від слова до дії, від дії до світлової події.

Зображення користувача Павло Свищ.

є люди, що вірять у військові дії, які зараз одні сили (назвемо їх Світлі) ведуть на Землі проти інших (названих Паразитами)

Паразити зараз торгуються, частково готові поступатися, щоб не втратити все.

по цій теорії Генератор Россі - є пропозицією Паразитів, щоб не допустити іншу технологію - плазмову, яка дозволяє не лише отримувати енергію, а й функціювати Дублікаторам (приладам, що відтворюють/дублюють оригінальні предмети)

Суть в тому, щоб робити світ кращим, а близьких людей - щасливішими )

Зображення користувача Зір Чіткий.

Чому падають ціни на нікель?

Хай буде Ща з Тя! І з Мя :)

 

Зображення користувача Явсе Світ.

Віктор Нокід на мою думку дає відповідь на Твоє запитання у своїй останній статті..

Вірю в те, що розумію.

Зображення користувача Зір Чіткий.

Думай тоньше. Ту статтю читав...
Але обговорюємо ґенератор, котрий використовує нікель як паливо. Якщо б хтось планував запустити цей агрегат у масове виробництво, то почав би скуповувати нікель і він подорожчав би.
Що скажеш, Вікторе Нокіде?

Хай буде Ща з Тя! І з Мя :)

 

Зображення користувача Явсе Світ.

Можна придумувати різні шайтан машини для чого завгодно,а потім їх обговорювати..Проблема в тому,що я не вірю у байки,що біороботам просто так візьмуть і дадуть майже безкоштовне джерело енергії,хоча б то того часу поки біороботів не замінять залізні роботи..а чи паливом для них буде нікель чи ягіль,то питання друге...Головне,щоб віз не втрачав динаміки..а морквину перед мордою віслюка можуть замінити чим завгодно..

Вірю в те, що розумію.

Зображення користувача Анатолій Висота.

Добре б мати текстову роздруків ку розмови Висоцького. Що він каже про перспективи герератора Россі?