Швеція перейшла на 6-ти годинний робочий день

З метою збільшити продуктивність праці в Швеції введений шестигодинний робочий день. Роботодавці по всій країні вже ввели зміни, тому що співробітники роблять роботу енергійніше і за більш короткий проміжок часу, а також приділяють увагу особистому життю.

Toyota в Гетеборзі, що є другим за величиною містом Швеції, перейшла на такий графік ще 13 років тому. Компанія заявила, що за цей час працівники стали щасливішими, знизився коефіцієнт плинності кадрів і, що найголовніше - збільшився прибуток.

Filimundus, розробник додатків, який розташований в Стокгольмі, ввів шестигодинний робочий день минулого року. «Восьмигодинний робочий день не так ефективний, як можна було б подумати», - заявив генеральний директор компанії Лінус Фельдт. «Зосередження на певній роботі протягом восьми годин - величезна проблема. Щоб справитися з поставленими завданнями, по максимуму уникаючи помилок, ми змушені робити перерви. Ми мало часу приділяємо особистому життю, через що з'являється ненависть до роботи », - упевнений він.

Гравець: 
Олена Каганець

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка