Зображення користувача Ігор Каганець.
Ігор Каганець
  • Відвідувань: 13
  • Переглядів: 16

Олексій Тищенко, цигун і «Револьвер» (майже детектив)

Моя оцінка корисності цієї статті: 
4 - Дуже важливо

Мене мало не щодня запитують, що він робить на нашому сайті. Щоб закрити цю тему, коротко напишу, що нас об’єднує, що роз’єднує і що робити.

З Олексієм Тищенком я познайомився більше 5 років тому: у 2009 році опублікував на його прохання рекламу його сайту, а у 2013 дав ще одну рекламку про його центр. Навесні 2015 року Олексій попросив там оновити інформацію, що я й зробив. Він представлявся прихильником журналу «Перехід-IV», однодумцем, соратником і так далі, тому я радо йому допомагав, як і багатьом іншим.

Тоді ж я розповів Олексію, що ми з Катериною Чередніченко готуємось до запису на ТБ-7 передачі про кінофільм «Револьвер». Олексій дуже зацікавився і попросився до участі в обговоренні. Передача вийшла доволі цікавою і повчальною. 

На початку 2015 року Олексій почав збирати людей на свої семінари в Карпатах, і тут почали випливати на поверхню деякі непорозуміння. Але почнемо з того, що нас об’єднує.

Що нас об’єднує

1. Ми виступаємо за здоровий спосіб життя, а тому не сприймаємо в жодному вигляді вживання алкоголю, тютюну, наркотиків, м’яса та інших шкідливих продуктів.

2. Ми виступаємо за фізичний і психоенергетичний розвиток людини за допомогою різноманітних практик.

3. Ми виступаємо за поступовий перехід на живу рослинну їжу.

Що нас роз’єднує

Тут щоразу випливає більше відмінностей, тому доцільно на них зупинитися докладніше. Це повчально і цікаво. Почитайте. Таке може трапитися з кожним.  

Ставлення до егрегорів

Олексій Тищенко виступає за ліквідацію усіх без винятку егрегорів, адже вони, на його переконання, висмоктують у людини енергію.

На моє переконання, звільнятися треба тільки від негативних, паразитичних егрегорів, натомість підтримувати тих, які розвивають людину і розкривають її боголюдський потенціал. Про це докладніше у статті:  Навіщо людям егрегори і коментарях до неї.

Ставлення до технології самозцілення Живе Слово

Олексій Тищенко вважає її неефективною, принаймні в порівнянні з його системою «Ван Фу Бао Цигун». За його словами, він навіть 10 днів почитав Живе Слово, але воно якось не помогло. Тут просте пояснення: якщо хтось практикує систему для доведення її неефективності, то він отримає те, чого прагне.  

На моє переконання, Живе Слово є ефективною технологією, у чому я переконався, досліджуючи і розвиваючи цю систему з кінця 2004 року. На сайті «Народний Оглядач» зібралося багато людей, які це перевірили на собі і можуть підтвердити. Про це можна почитати у рубриках: УспіхиЧудеса, Що може відбуватися при читанні Живого Слова, у серії відео Діалоги про радість.

Перевагою Живого Слова є те, що ця система:

1. Відкрита: тексти та інструкції до їх застосування викладені для загального доступу у спецтемі «Телевізійна Школа Живого Слова». Всі нові розробки негайно викладаються на сайт.

2. Безкоштовна: хто отримав досвід самозцілення і бажає підтримати розвиток системи, той може зробити пожертву на розвиток нашого сайту. Оскільки сайт активно розвивається, то вдячних людей таки трохи є.

3. Дистанційна: всі необхідні матеріали і консультації можна отримати на сайті, скайпом, телефоном (бажано зареєструватися на сайті).

4. Масова:  кожен, хто здобув досвід самозцілення Живим Словом, може самостійно поширювати цю технологію серед своїх родичів і друзів незалежно від нашого сайту. У такий спосіб Україною і всім світом уже котиться хвиля освячення, оздоровлення і омолодження.

5. Самоорганізуюча: заохочується пряме спілкування для обміну досвідом, наприклад, на фестивалях, на зборах акціонерів нашого стартапу.  

У Олексія Тищенка все побудовано на інших принципах. Вони також нормальні, просто інші. Отже, його система:

1. Закрита: навчання проводить тільки Олексій Тищенко.

2. Потребує грошей: за станом на літо 2015 року день семінару в Карпатах коштує 1000 гривень.

3. Потребує приїзду в Київ: «Ван Фу Бао Цигун та Ай Рю Айкідо викладаються виключно у Центрі Розвитку Свідомості ™ в Україні, Києві в Групах та Індивідуально, тільки під пильним керівництвом Shifu Олексія ТИЩЕНКО».

4. Не придатна для масового тиражування: зрозуміло чому («тільки під пильним керівництвом...»).

5. Не передбачає самоорганізації учнів: принаймні, про це не повідомляється.

Активно виступаючи проти «Живого Слова», Олексій Тищенко фактично виступає проти першої еволюційної настанови «Освячуйся!», яка передбачає масове очищення, освячення, оздоровлення українців цілого світу. 

Ставлення до зброї

Олексій Тищенко виступає проти поширення культури вогнепальної зброї на тій підставі, що «зброя притягує смерть» і «що більше зброї, то більше злочинів». Таким чином він виступає проти другої еволюційної настанови «Озброюйся!»

На моє переконання, головне призначення зброї – магічний розвиток, а також розвага, гра, психофізичне самовдосконалення. Про це у статті: Навіщо людям зброя. Статистика переконливо підтверджує факт: що більше легальної зброї, то менше злочинів. Характерний приклад: Тиша в Молдові (це там, де народ не дуже дисциплінований, зате полюбляє вино).  

Духовно-світоглядний розвиток

Олексій Тищенко займається фізичним і психоенергетичним розвитком своїх підопічних. Активна робота з енергетикою нерідко дозволяє досягати, за його словами, швидких позитивних результатів.

Щодо духовно-світоглядного розвитку, то тут успіхи Олексія Тищенка значно скромніші. Його перша (і єдина) публікація світоглядного характеру «Чим вчителі відрізняються від майстрів» показала незрілість автора. Коли в коментарях її почали критикувати, він признався, що це не його текст. Коли запитали «а чий?», він сказав, що повідомить про це тільки приватно. Врешті-решт, він видалив цю статтю з багатьма цікавими і розумними коментарями інших людей. Шкода, адже можна було просто написати ім’я справжнього автора цього тексту – і жодних проблем.

На моє переконання, людина є триєдиною істотою, тобто вона має дух, душу і плоть, тож її оновлення треба робити одразу на трьох рівнях. Тому наша система самовдосконалення передбачає одночасне очищення світогляду, психіки і плоті – про це я писав у статті Друзі і вороги Царства божого

Першопричиною хвороб та інших проблем людей є неправильні уявлення про світ. Коли людина позбувається світоглядних деформацій, у неї доволі швидко відбувається відновлення на рівні психіки і плоті. Якщо ж працювати тільки на рівні психіки і плоті, то після тимчасового поліпшення проблема зазвичай повертається з новою силою. Мені доводилося спостерігати за екстрасенсами, які могли, наприклад, знімати алергію за півгодини. Проте за місяць вона знову поверталася. А все тому, що на рівні свідомості в людині нічого не змінилося.

Олексій Тищенко говорить про те, що Живе Слово діє повільно, а його цигун – швидко. Річ у тім, що наша система передбачає перетворення людини на всіх трьох рівнях (духу, душі і плоті) і орієнтована на стійкі, довгострокові результати. Тому базовий курс передбачає роботу над собою протягом 40 днів. Проте бувають випадки, коли при застосуванні Живого Слова людина отримує дивовижні результати вже з першого дня. Ми це називаємо словом «дар».

Мета діяльності

Олексій Тищенко не має чітко сформульованої мети, проте можна здогадатися, що вона полягає у фізичному та психоенергетичному розвитку людини, у від’єднанні від усіх егрегорів, досягненні «Миру, Саморозвитку та Самовдосконалення» (з його реклами). Тобто він працює на розвиток окремої людини.

Натомість ми з друзями на сайті AR25.ORG працюємо на формування нової української нації, спроможної творити, захищатися і зростати. Для цього ідеологія еконаціоналізму просуває гасла «Освячуйся! Озброюйся! Плодися!». Окрім індивідуальної роботи з окремою людиною, наш підхід передбачає колективну роботу і взаємодопомогу, зокрема, спільне формування егрегору оновленої, святої України.     

Жити власною силою

Робота кожної духовної чи іншої школи визначається її плодами. Що істиннішою є школа, то кращі дає плоди, зростає якісно і кількісно. Тоді з часом можна виразно побачити, хто є хто. Але тільки за умови, що одна школа не паразитує на іншій, адже тоді не зрозуміло, чиї ж це плоди. Тому завжди вважалося правильним, коли кожна духовна школа живе власною силою.

Олексій Тищенко, за його словами, набрав людей на перший літній семінар 2015 р. на сайті «Народний Оглядач». Водночас він заявляє, що наша система неефективна, і взагалі тут усе неправильне. Причому дискредитацію нашої системи Олексій здійснює не відкрито, а у приватних розмовах, де він агітує за свої семінари. 

На мою думку, це не етично. Це якби хтось отримав притулок у чужому монастирі і тут же почав його лаяти за неефективність у порівнянні зі своїм монастирем. 

Правильна і неправильна змагальність

Оскільки виявилося, що Олексій Тищенко не є нашим однодумцем, то ми могли би чесно позмагатися, хто кращий. Правильна змагальність – це коли перевага досягається не послабленням суперника, а посиленням себе. Тоді обидві сторони розвиваються. У протилежному випадку зупиняється розвиток. Наприклад, якщо під час гри у футбол одна команда досягає перемоги, ламаючи ноги іншій, то це кінець футболу.

Олексій Тищенко намагається вивищити себе через приниження своїх «конкурентів». Це не правильно.

У даному випадку його поведінку можна пояснити прагненням загітувати якомога більше людей на свої семінари за допомогою прийому «у вас не ефективно, а в мене ефективно, але за гроші». Принаймні, тут начебто є якась раціональна мотивація. Насправді це не так.

Навіщо створювати непотрібний конфлікт?

На мою думку, навіть «недостатня ефективність» не є підставою для жорсткої критики Живого Слова. Якщо наш сайт дозволяє Олексію Тищенку збирати групи для семінарів, то він міг би обмежитися закликом «У вас добре, зате в мене значно краще». І не було би проблем.

Натомість нечесне заперечення дії Живого Слова провокує непотрібний конфлікт. Тому не зрозуміло, навіщо Олексію «рубати гілку, на якій сидиш». Тут нема раціональної мотивації. А може наклеп на Живе Слово має підсвідомі причини, які виходять за межі людської логіки?

Наклеп – це погано

Після запису передачі про фільм «Револьвер» Олексій познайомився з Катею Чередніченко і Леонідом Харченком – продюсером ТБ-7. Вони потім спілкувалися між собою. За кілька днів мені Олексій зателефонував і повідомив, що це низькі люди і ними рухають чисто шкурні інтереси: чи то кар’єризм, чи то жадоба грошей.

Я знав, що це не так, тож подумав, що Олексій щось не так зрозумів, не розібрався в ситуації – чи то через свій соціотип, чи то по молодості. Буває.  Я йому відповів, що ці люди роблять корисну справу для України, але якби навіть хтось хоче зробити кар’єру і заробити грошей, то в цьому нема нічого поганого. 

Хоча ця його помилка мене здивувала. Я прихильник стратегії, що треба розповідати про позитивні сторони своїх друзів. Адже про що думаєш, те й підтримуєш. Якщо ми будемо хвалити сильні сторони один одного і мовчати про слабкості, тоді наш позитив розквітне, а негатив «засохне», бо не матиме енергетичного підживлення.  

Проте за кілька тижнів відбулася ще дивовижніша подія. Після запису нашої чергової передачі на ТБ-7 Леонід Харченко дуже делікатно зауважив Каті, що якщо вона хоче щось йому погане сказати («передати привіт»), то краще це робити напряму, а не через Олексія. Оскільки ми не зрозуміли, про що йдеться, то Леонід пояснив: за словами Олексія, Катя грубо облаяла продюсера ТБ-7 москальськими триповерховими матюками.

Я був дуже здивований, а Катя взагалі була в шоці. У неї чиста, літературна мова, матюки взагалі несумісні з її поетичною натурою.

Того ж дня вона зателефонувала Олексію, але він сказав, що нічого такого не говорив.

Тоді наступного разу я поговорив з Леонідом про те, чи він чогось не наплутав. Леонід мене запевнив, що він колишній військовий і вміє зберігати ясність мислення в будь-яких ситуаціях. Олексій справді передав йому «триповерховий привіт». У мене не було підстав не довіряти Леоніду.

З другого боку, навіщо Олексію взаємно нацьковувати своїх колег? Він же завдяки нам має можливість просувати власні ідеї на ТБ-7. Не логічно.

Тут є два варіанти: або Олексій свідомо нас обманув, або він це зробив несвідомо, тому сам не пам’ятає, що казав.  

Метафізичний діагноз

Спробуймо зібрати факти щодо поведінки Олексія Тищенка, які, можливо,  дозволять пояснити причини його «нелогічності».

1. Улюбленим фільмом Олексія є «Револьвер», в якому розповідається про те, що всередині людини може сидіти «маленький диявол». Гелленське слово «диявол» перекладається як «брехун», «наклепник». Олексій його називає «тюремником», ми його називаємо «паразитичною програмою». Через такі програми-закладки темний егрегор може мати доступ до людини і керувати нею тоді, коли вважає за потрібне. При цьому людина або не розуміє, що вона робить, або вважає, що це її власна воля. Олексій захоплений цим фільмом і згадує про нього майже в кожній розмові.

2. Олексій дуже гордиться, що він позбувся свого «тюремника», припинив з ним внутрішній діалог і звільнився від усіх егрегорів. Це унікальне досягнення, і при нагоді Олексій любить цим похвалитися.

3. Олексій відверто є апологетом егрегора своєї системи, тож його боротьба з усіма егрегорами означає тільки те, що він бореться з ворогами свого егрегора (подібним чином давні іудеї, виступаючи проти багатобожжя, насправді боролися з ворогами свого родоплемінного бога-егрегора). Тобто його теза про те, що він звільнився від  егрегорів, є хибною.

4. Неадекватність Олексія в ситуаціях, коли він діє собі на шкоду,  пояснюється наявністю внутрішнього «тюремника», який і віддає накази.

5. Технологія Живе Слово, особливо «кармічні форми» і деякі спеціальні форми від критичного інформаційного забруднення дозволяють виявляти і ліквідовувати (стирати, розчиняти) паразитичні програми.

6. Ненависть «тюремника» до Живого Слова пояснюється страхом, що Олексій може справді зацікавитися Живим Словом і позбудеться свого «маленького диявола».

7. Гучні і часті заяви Олексія про те, що він позбувся свого «тюремника», якраз і свідчать про наявність цього «тюремника». «Лови злодія! – це дешевий трюк усіх злодіїв. Людина, яка справді позбулася своєї «паразитичної програми», не буде так акцентувати на ній увагу співрозмовників. Кожний коментар Олексія закінчується підписом: «Зовнішнього ворога не існує, головний ворог – в Людині!», – Древня Мудрість. Можливо, це його духовна сутність подає сигнал SOS, намагаючись привернути увагу до факту перехоплення управління і зовнішнього контролю.   

Дружня порада

Суперечливість Олексія Тищенка, коли він говорить правильні речі, проте водночас поводиться «дивно», пояснюється наявністю внутрішнього «паразитичного командира», агресивного і тривожного. Як його позбутися?

Олексію, почни з основ паразитології:

1. Найбільший ворог сховається там, де ти найменше будеш його шукати.  

2. Його схованка буде там, куди тобі найменше схочеться йти.

3. Найбільша афера диявола полягає в тому, що він тебе переконав, наче він – це ти, отже, знищуючи його, ти знищуєш себе.   

Очищення від «внутрішнього диявола» починай з базового курсу Живого Слова. Система сама його ідентифікує і почне стирати. Найважливіша робота з ліквідації «тюремника» почнеться на кармічних формах.

Творимо! 

Наші інтереси: 

Вчимося мистецтву "розрізнення духів" :)

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стартувала міжнародна слідча комісія Нюрнберг 2.0 щодо коронавірусної афери (відео)

Польський депутат Гжегож Браун разом з іншими польськими державними діячами та німецькими адвокатами дав пресконференцію щодо створення парламентської комісії з розслідування зловживань та порушень...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Віктор Юрченко.

Ніхто не каже що буде легко :)

Світ це лише відображення Тебе

Зображення користувача Ігор Каганець.

Пане Вікторе, твоє графоманство реально втомлює. Ти хоч сам читаєш свої "потоки свідомості"? Ну не можна ж так знущатися над інтелектом читачів.

Віктор Юрченко каже:
Вітаю, пане Ігоре! "злого карлика" виявлено. Думаю, пан Олексій подякує Тобі за це :). Та Ти певне будеш не в стані подяку прийняти.
Адже саме для цього він позбувався думок, щоб такі сутності (егрегори) виявляли себе в його просторі подій - як "підводні камені" в підсвідомості, коли ж така сутність-егрегор виявлена вона втрачає силу, а Людина відновлює баланс.
А як відносно вашого того "злого карлика"-егрегора? Саме того, що описав у своєму коменті Нео Андерсон: <a href="https://www.ar25.org/comment/28516#comment-28516" rel="nofollow">https://www.ar25.org/comment/28516#comment-28516</a>
Продовжуватимете його приховувати та піживлюватимете своїми думками, словами та вчинками?
Чи може нарешті почнеш зупиняти власне свій внутрішній діалог "злий карлик" в якому займає своє помітне місце. Так, він-карлик, у Вас гарніше виглядає - аристократичний, витончений - витончено бреше, приховано обманює підсвідомо непускаючи поставити Слово сказане від Душі на місце де йому належить бути - Озброюйся :<a href="https://www.ar25.org/comment/27408#comment-27408" rel="nofollow">https://www.ar25.org/comment/27408#comment-27408</a>
І ви, хто підживлюєте його, підсвідомо приховуючи: "Його нема - ми його побороли", - та як він карлик-егрегор такий тонко-прихований то це якраз його "стиль".
Щодо Олексія, я думаю що він виніс необхідний Йому Досвід і буде минати "підводні камені" в підсвідомості з часом зовсім нівелюючи їх вплив.
Добрі сутності, такі як ми - Люди в своєму розвитку вже спромоглися піти з ефірних - егрегоріальних планів усвідомлення своєї Особистості далі, та змогли втілитись в людські тіла, нижчі ж сутності ("злі карлики"-егрегори), поки що морочать людям голову в ефірних планах Буття. Та в розвитку егрегори втратять свою стабільність та врешті вони перестануть морочити голову Добрим, Сильним Людям-характерникам - справжнім Господарям Землі.
Радіймо!

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Вадим Кононенко.

Пане Ігоре. У мене немає бажання розхитувати човен ще сильніше... але поради пана Віктора вважаю цілком слушними.

Я бачу як Твої недоліки, так і Олексія. Вони багато в чому подібні. Але я навчився, не ідеалізуючи, сприймати дійсність як є. Це дуже важливо для розуміння поточного моменту.

Я, також, бачу Тебе досить відкритим для нових знань, для змін себе. Саме визначення Простору Волі, стратегії Любові воно добре вкладається у бачення Єдності Світу й колективної стратегії розвитку. Тож - блокувати людину, що пропагує цей же шлях розвитку, як на мене, нерозумно.

А усвідомити проблему - це вже пів-справи до її подолання.

Хай буде.

Зображення користувача Ігор Каганець.

Вадиме, я перечитую всі коментарі на цьому сайті. І вже убив купу часу, розгрібаючи багатослівні потоки Віктора Юрченка. У нас нема можливості просто заблокувати гравця, щоб ніколи його не бачити.

Якщо є натхнення, можеш організувати голосування щодо відновлення Юрченка. Як народ проголосує, так і буде.

Признаюся: він мене вже дістав. Він щось нашкрябає і тут же про це забуде, а я потім можу півгодини міркувати, що він мав на увазі і який у цьому прихований сенс.

Прошу також врахувати, що у нас тут стартап, який має конкретну мету - формування нової української нації і заснування нею власної держави. Тож давай концентруватися саме на цьому.

Вадим Кононенко каже:
Пане Ігоре. У мене немає бажання розхитувати човен ще сильніше... але поради пана Віктора вважаю цілком слушними.
Я бачу як Твої недоліки, так і Олексія. Вони багато в чому подібні. Але я навчився, не ідеалізуючи, сприймати дійсність як є. Це дуже важливо для розуміння поточного моменту.
Я, також, бачу Тебе досить відкритим для нових знань, для змін себе. Саме визначення Простору Волі, стратегії Любові воно добре вкладається у бачення Єдності Світу й колективної стратегії розвитку. Тож - блокувати людину, що пропагує цей же шлях розвитку, як на мене, нерозумно.
А усвідомити проблему - це вже пів-справи до її подолання.
Хай буде.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Доброслав Велесовий.

Цитата:
Він щось нашкрябає і тут же про це забуде, а я потім можу півгодини міркувати, що він мав на увазі і який у цьому прихований сенс.

А навіщо це робити? Чому не можна просто залишити коментар недочитаним і не розтлумаченим, якщо він виглядає нецікавим? Ті, кому цей коментар буде цікавим - зрозуміють, що мав на увазі автор.

Зображення користувача Ігор Каганець.

Пане Доброславе, пора тобі переходити від слів до діла. Організовуй голосування на підтримку Юрченка.

Будь-яка інформація, яку сприймає наш мозок, автоматично ним обробляється і, до того ж, змінює сам мозок. Мозок так досконало влаштований, що негайно підлаштовується під ту інформацію, яку сприймає.

Тому просто прочитати коментар і ніяк на нього не відреагувати, навіть подумки, - так не буває. Тому в мережах і передбачене блокування.

Доброслав Велесовий каже:
Цитата:<blockquote class="bb-quote-body">Він щось нашкрябає і тут же про це забуде, а я потім можу півгодини міркувати, що він мав на увазі і який у цьому прихований сенс.</blockquote>

А навіщо це робити? Чому не можна просто залишити коментар недочитаним і не розтлумаченим, якщо він виглядає нецікавим? Ті, кому цей коментар буде цікавим - зрозуміють, що мав на увазі автор.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Доброслав Велесовий.

З голосуванням ідея гарна, але його треба проводити якраз ПЕРЕД блокуванням користувачів, а не одноосібно вирішувати кого викидати з сайту. Тоді не було би таких суперечок.

Але це все одно не вихід. У мене з’явилась одна ідея, як гарно, вирішити цю ситуацію, щоб всі були задоволені. Трошки пізніше оформлю її в слова.

Цитата:
Пане Доброславе, пора тобі переходити від слів до діла. Організовуй голосування на підтримку Юрченка.
Зображення користувача Миро Продум.

У такому разі надання статусу Гравця треба також робити голосуванням. Право вилучати має той, хто долучає, і навпаки. Це природний закон справедливості.

Доброслав Велесовий каже:
З голосуванням ідея гарна, але його треба проводити якраз ПЕРЕД блокуванням користувачів, а не одноосібно вирішувати кого викидати з сайту. Тоді не було би таких суперечок.
Але це все одно не вихід. У мене з’явилась одна ідея, як гарно, вирішити цю ситуацію, щоб всі були задоволені. Трошки пізніше оформлю її в слова.

Цитата:<blockquote class="bb-quote-body">Пане Доброславе, пора тобі переходити від слів до діла. Організовуй голосування на підтримку Юрченка. </blockquote>

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Доброслав Велесовий.

Я опублікував свою пропозицію

Зображення користувача Володимир Самотий.

Проте читати це словоблудство лише є даремною тратою часу, є повно конкретних справ

ВС

Зображення користувача Ія Подолянка.

Як тільки я почула що Олексій хаїть Живе слово а себе підносить ,згадала про книги Дмитра Верещагіна можливо в 1997 році .мені Менедуже захопила тематика цих книг але я видно була не готова допраці поцих книгах Книги вчать керувати енергіями цього піби вчить Олексій.Але автор названих книг організовував безплатні відеотренінги його мета більше оздоровити людей а основне підняти їх на вищий рівень свідомості. У Верещагіна система відкрита і він радить тим хто оздоровився і піднявся на вищий рівень свідомості підняти інших.Система Верещагіна І Філатовича перегукуються але система філатовича має переваги бо в системі Філатовича задіяний духовний рівень і вона доступна На мою думку те чим займається Олексій непогано але воно на рівні Верещагіна а навіть і нижче Поясню чому Одна моя сусідка попала в Чернівцях на заняття де іі тонке тіло розширили до ширини чи обєму кімнати Вона більше не мала бажання ходити на такі заняття."Істина- дочка часу , а не авторитету"-Френсіс Бекон.Висновки Олексія грунтувались на мізерній кількості фактів а взагалі чи були такі факти Мені просто його жаль.Заодно торкнуся практичних показів приготування Живої їжі Ольгою Тищенко це дуже добре А для тих хто хоче більше знати рекомендую книги Наталії Кобзарь ,професора Запорізкого чи Дніпропетровського інституту здорово харчування.

Зображення користувача Богдан ДуБ.

"Тобі обидві сторони розвиваються."

«У вас добре, зате в мене значно краще». - зовсім інакше (так правдивіше). І тоді б дійно "небуло-б ніяких проблем" з етичної і маркетингової сторони.

"У неї чиста, літературна мова" -- літературна на побутовому рівні, "чиста на 67%". (пробував це донести: http://prntscr.com/841z9n)

====
"повернути йому "інвестицію"" - так скільки ж реклами то надано! + інформаційна та організаційна підтримка в проведенні семінару! )
====
У мене був контакт з Олексієм. Він запропонував дружбу на НО і написав лист, після переписки видалив дружбу. ) Ось скрін власне переписки: http://prntscr.com/841xhh
====
Основний коментар до статті: "Збулось!" (матриця3)

На Зборах мене шокували 2є учасників, але подумалось: "Якщо Володимирович з ними дружить, значить неспроста /на те є причини/. І це не моє питання."

"Революція без еволюції - це ідейна спекуляція"

Зображення користувача Ігор Каганець.

Богдане, я тільки даю можливість усім бажаючим проявити себе. З багатьма гравцями нашої мережі я персонально не знайомий.

Богдан ДуБ каже:
На Зборах мене шокували 2є учасників, але подумалось: "Якщо Володимирович з ними дружить, значить неспроста /на те є причини/. І це не моє питання."

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Миро Продум.

Гаразд. Рекламу Тищенка зняв з публікації, Галактичного Буревісника відпустив на заслужений відпочинок.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Арсен Дубовик.

Погоджуюсь. Тільки коментарі не видаляй! Тут багато повчального є. ;)

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Зображення користувача Доброслав Велесовий.

Миро Продум каже:
Галактичного Буревісника відпустив на заслужений відпочинок.

Він, що, тепер заблокований?

Зображення користувача Явсе Світ.

Замість значків,що символізують гали,у Віктора стоїть знак запитання..Якщо Віктора Юрченка теж заблоковано,то політика ясна..якщо Гравця викидують із громади НО,то йому потрібно повертати його енергію-інвестицію за його запитом..інакше це вже перетворюється на ммм...і ніякі виправдання,що гроші вже потрачені не проходять..

Вірю в те, що розумію.

Зображення користувача Миро Продум.

Юрченко вже попсував нерви більше, чим на свої 25 галів. Індульгенція закінчилася.
Гали - це ігрова енергія, вона не обмінюється на гривні. Вона оформлюється як безповоротна фінансова допомога.

Явсе Світ каже:
Замість значків,що символізують гали,у Віктора стоїть знак запитання..Якщо Віктора Юрченка теж заблоковано,то політика ясна..якщо Гравця викидують із громади НО,то йому потрібно повертати його енергію-інвестицію за його запитом..інакше це вже перетворюється на ммм...і ніякі виправдання,що гроші вже потрачені не проходять..

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Богдан ДуБ.

За такою логікою, треба просити повернення коштів, виходячи з маршрутки, або виходячи на другому акті з опери...

"Революція без еволюції - це ідейна спекуляція"

Зображення користувача Явсе Світ.

НО не суспільний транспорт і не шоу у театрі..я думав,що тут присутній дух сарматизму..

Вірю в те, що розумію.

Зображення користувача Богдан ДуБ.

Людина заплатила за надані послуги (при чому досить дешево за досить ефективні). Послуга - оплата. Все. Нема чого повертати, так як НО не зберігає нічого, що належить замовнику і що треба було-б повернути.
Спочатку я думав: ваша ідея - прояв благородного, нелогічного, перфекціонізму. Але якщо це "сарматизм", я не підтримую сарматизм.)

"Революція без еволюції - це ідейна спекуляція"

Зображення користувача Явсе Світ.

Тоді потрібно встановити прейскурант послуг,які надає сайт НО..Так буде справедливо..

Вірю в те, що розумію.

Зображення користувача Миро Продум.

Над цим уже міркували. Ми зробимо модуль, щоб рекламувати статтю за гали.

Явсе Світ каже:
Тоді потрібно встановити прейскурант послуг,які надає сайт НО..Так буде справедливо..

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Богдан ДуБ.

Прейскурант давно створений. Де зараз можна його подивитись - пит. Стратега.

"Революція без еволюції - це ідейна спекуляція"

Зображення користувача Доброслав Велесовий.

Там при оформленні інвестиції чітко пише що це "безповоротна фінансова допомога", тому навряд чи варто говорити про якісь повернення. "Інвестор" сам погоджується з правилами.

Явсе Світ каже:
Замість значків,що символізують гали,у Віктора стоїть знак запитання..Якщо Віктора Юрченка теж заблоковано,то політика ясна..якщо Гравця викидують із громади НО,то йому потрібно повертати його енергію-інвестицію за його запитом..інакше це вже перетворюється на ммм...і ніякі виправдання,що гроші вже потрачені не проходять..
Зображення користувача Миро Продум.

Він тепер не може писати і коментувати.

Доброслав Велесовий каже:
Миро Продум каже:<blockquote class="bb-quote-body">Галактичного Буревісника відпустив на заслужений відпочинок.</blockquote>

Він, що, тепер заблокований?

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Доброслав Велесовий.

А стаття про злісного агента темних сил пантеїзму, ворога егрегорів і просто гравця, коментарі якого декому не сподобались - пана Юрченка, буде? Чи він ще не "дослужився" до такої честі? :)

Зображення користувача Миро Продум.

Якщо напишеш, то буде. Вперед! Можеш зробити огляд його філософської творчості.

Доброслав Велесовий каже:
А стаття про злісного агента темних сил пантеїзму, ворога егрегорів і просто гравця, коментарі якого декому не сподобались - пана Юрченка, буде? Чи він ще не "дослужився" до такої честі? :)

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Явсе Світ.

Кого із Гравців сайту Віктор Юрченко дратував своїми коментарями,прошу проголосувати за цей мій коментар одним галом..Усі зібрані Гали зобов'язуюсь перерахувати на рахунок даної статті...

Вірю в те, що розумію.

Зображення користувача Миро Продум.

Краще на цю тему зробити блоговий запис з повноцінним голосуванням. Тоді його побачить більше людей.

Також можна створити проект "Врятувати рядового Юрченка" і організувати рух на його підтримку.

Явсе Світ каже:
Кого із Гравців сайту Віктор Юрченко дратував своїми коментарями,прошу проголосувати за цей мій коментар одним галом..Усі зібрані Гали зобов'язуюсь перерахувати на рахунок даної статті...

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Явсе Світ.

Отже за добу проголосувало п'ять Гравців,котрих дратували коментарі пана Юрченка..(п'ять повноцінних Гравців чи п'ять аватарів не відомо)..Дякую..

Пропозиції пана Миро про блоговий запис із голосуванням зі спасінням рядововго не підтримую..
1.Щось писати після блокування Гравця-це поганий тон (не шляхетно)..
2.При голосуванні у блозі нема анонімності..
3.Рятувати мають право Ті,хто сам врятувався(себе таким не вважаю на даний час)..

Вірю в те, що розумію.

Зображення користувача Миро Продум.

Тут нормальний вихід: Апеляційний суд стартапу ТГ (голосування)

Явсе Світ каже:
Отже за добу проголосувало п'ять Гравців,котрих дратували коментарі пана Юрченка..(п'ять повноцінних Гравців чи п'ять аватарів не відомо)..Дякую..
Пропозиції пана Миро про блоговий запис із голосуванням зі спасінням рядововго не підтримую..
1.Щось писати після блокування Гравця-це поганий тон (не шляхетно)..
2.При голосуванні у блозі нема анонімності..
3.Рятувати мають право Ті,хто сам врятувався(себе таким не вважаю на даний час)..

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Стан Кучеренко.

А чому ж Тищенко нічого не напише?
Чому не поставить крапку в цьому?
Можливо сидить облизує своє ЕГО, а воно у нього таке мабуть ОГОГО, яке велике :-) Він же супер майстер і все таке... :-)

Олексію напиши щось...

Я дивуюсь, як косить ця болячка всих, і майстрів і простих людей. Всих косить однаково...

P.S. Хто не в курсі, що таке "тюремник" (як називає їх Тищенко)
http://tara-ganova.narod.ru/voladores.html
http://castaneda-ru.com/klassen10.php

Зображення користувача Ігор Каганець.

Він читає тільки свої рекламні статті і тільки їх коментує. Цю статтю він міг і не побачити.

Стан Кучеренко каже:
А чому ж Тищенко нічого не напише?
Чому не поставить крапку в цьому?
Можливо сидить облизує своє ЕГО, а воно у нього таке мабуть ОГОГО, яке велике :-) Він же супер майстер і все таке... :-)
Олексію напиши щось...

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Арсен Дубовик.

А от цю думку слід було б розвинути і після розгляду і обговорення оформити у правило.
Визначімся:
Акціонер - це той, хто має частку у майні організації і претендує на якусь віддачу.
Жертводатель - це той, хто дарує частку себе, свого майна і не претендує на їх повернення.

То ми хто? Жертводателі чи Акціонери? Поняття зовсім не тотожні!
Якщо Акціонери, то чесно повертати частку після виходу з Акціонерного Товариства. Якщо Жертводатель-Благодійник, то все правильно.

Наразі, я залишаюся. І думаю, це надовго ;-). Але ... що там у правилах сайту? Перегляньмо ще раз?

Доктор Смалець каже:
... Гадаю, що треба повернути йому "інвестицію" ....

Ігор Каганець каже:
Пожертви не повертаються - вони тут же витрачаються на оплату сервера і розвиток сайту.

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Зображення користувача Миро Продум.

Друже Арсене, в реальних акціонерних товариствах майно не повертається. Акціонери володіють не майном, а акціями. За певних умов акціонери можуть продати свою частку акцій, якщо її хтось купить.

А що у нас? "Акціонери" - це ігрова роль у нашій внутрішній грі. Для участі у цій грі учасник може зробити внесок у формі безповоротної фінансової допомоги. Це дає гравцю можливість голосувати за публікації і купляти реальні продукти на Ярмарку.

Гравці роблять внесок у нашу справу для того, щоб гра тривала. Бо це наша, українська Гра.

Інша справа, що в нашій грі правила тільки формуються. На початковому етапі багато чого доводиться робити вручну, зокрема долучати до гри і видаляти з гри. Але незабаром ми це впорядкуємо і поставимо на автомат. Для цього й розробляється нейромережа.

Арсен Дубовик каже:
А от цю думку слід було б розвинути і після розгляду і обговорення оформити у правило.
Визначімся:Акціонер - це той, хто має частку у майні організації і претендує на якусь віддачу.Жертводатель - це той, хто дарує частку себе, свого майна і не претендує на їх повернення.
То ми хто? Жертводателі чи Акціонери? Поняття зовсім не тотожні!
Якщо Акціонери, то чесно повертати частку після виходу з Акціонерного Товариства. Якщо Жертводатель-Благодійник, то все правильно.
Наразі, я залишаюся. І думаю, це надовго ;-). Але ... що там у правилах сайту? Перегляньмо ще раз?
Доктор Смалець каже:<blockquote class="bb-quote-body"> ... Гадаю, що треба повернути йому "інвестицію" ....</blockquote>

Ігор Каганець каже:<blockquote class="bb-quote-body"> Пожертви не повертаються - вони тут же витрачаються на оплату сервера і розвиток сайту.</blockquote>

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Арсен Дубовик.

Згоден.

1)А як щодо Інвестора? Інвестування не передбачає повернення частки?
Хоча, ні. Інвестиція - це вкладення енергії в привабливу справу з очікуванням віддачі, але на свій ризик. Отже, не виправдались надії - згоріли інвестиції (для того, хто інвестував). Все правильно. )

2)Підкажи, друже, а де можна побачити у кого на сайті які ролі доступні? Дякую.

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Зображення користувача Миро Продум.

Насправді це дарування, але обліковане, зі справедливим підходом: що більший внесок у розвиток сайту роботою чи грошима, то більший вплив на його політику і більші ігрові можливості.

Список гравців у меню Блоги-Гравці.

Список інвесторів - у блоці Галія - Інвестори.

Акціонерами є гравці-інвестори, вони об’єднуються у групах.

Арсен Дубовик каже:
Згоден.
1)А як щодо Інвестора? Інвестування не передбачає повернення частки?
Хоча, ні. Інвестиція - це вкладення енергії в привабливу справу з очікуванням віддачі, але на свій ризик. Отже, не виправдались надії - згоріли інвестиції (для того, хто інвестував). Все правильно. )
2)Підкажи, друже, а де можна побачити у кого на сайті які ролі доступні? Дякую.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Богдан ДуБ.

Модерувати обов"язково потрібно. От для прикладу, група "Народни Оглядач" на Фейсбук. Якби не видаляли реклами і просто дурнІ з коментарів, чи от приймали в групу усіх ботів і просто з непристойними аватарами, група перетвориласа б на звичайну фейсбуківську кучку "любе-рябе", яку заспамили боти різних пошибів. Але ж так не є, і це добре.

"Революція без еволюції - це ідейна спекуляція"

Зображення користувача Доброслав Велесовий.

Видаляти ботів і рекламу і видаляти протилежні думки та ідеї - це зовсім різні речі. Хоча в контексті заточеності НО під конкретні задачі, це може й нормально. Тільки треба про це при реєстрації нових користувачів повідомляти, щоб випадково хто не "ляпнув" зайвого і не був заблокований.

Богдан ДуБ каже:
Модерувати обов"язково потрібно. От для прикладу, <a href="https://www.facebook.com/groups/ar25.org/" class="bb-url" rel="nofollow">група "Народни Оглядач" на Фейсбук</a>. Якби не видаляли реклами і просто дурнІ з коментарів, чи от приймали в групу усіх ботів і просто з непристойними аватарами, група перетвориласа б на звичайну фейсбуківську кучку "любе-рябе", яку заспамили боти різних пошибів. Але ж так не є, і це добре.
Зображення користувача Миро Продум.

Друже, тут нікого ще не видалили за щось випадкове. Зазвичай тривають довгі і нудні умовляння заспокоїтися, мислити позитивно, ставитися до гравців як до однодумців і так далі.

Доброслав Велесовий каже:
Тільки треба про це при реєстрації нових користувачів повідомляти, щоб випадково хто не "ляпнув" зайвого і не був заблокований.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Богдан ДуБ.

Доброслав Велесовий каже:
Видаляти ботів і рекламу і видаляти протилежні думки та ідеї - це зовсім різні речі.

Я розумію що ви мали на увазі (спалення інакомислячих, цензура минулих сторіч і таке інше в цьому дусі), але...
Боти несуть інфу, що різницця від напрямку групи/сайту/об"єкту одним словом. В цьому випадку, їх якраз видаляють, щоб вони цю занадто відрізняючуюсь інфу не несли.)

Якщо ще простіше. щоб мати формат, треба чистити неформат. І це не подавлення суперника, а само-збереження. Є такий кшатрійський клас клітин - лейкоцити. Ми ж не лізимо на інші сайти там флудити/оспорювати/підбурювати/займатись ботоводством.. Уявіть, авто, 3 колеса їдуть в одному напрямку, а четверте вирішило кудись звернути...

Коли я видаляю черговий флуд з групи НО на фейсбук, я думаю про те, що ті люди (справжні люди) і надалі будуть цінувати групу, бо там релевантний, саме такий який вони обрали, контент. Вас ніколи не дратував флуд не по темі в групах, які ви вважали достойними? Такий флуд з"являєтсья ізза толерастії модерів, і призводить до втрати унікальності і ваги групи. Я це спостерігав безліч разів, в т.ч. в онлайн стратегіях.

Ви про те, щоб не влаштувати цензуру партії?.. Але фішка в тому, що це уже є профільоване середовище, в яке силоміць не затягують і силою не тримають. Вибір. Вважаєш інакше - ми раді, знайди собі подібних деінде. Свобода.

І нарешті простий приклад: от не подобаєтсья мені ВБ, то я туди просто не заходжу. Подобаєтсья НО - заходжу. Я ж не лізу на ВБ розповідати що мені там не подобається і т.д. - там є сформована група, людям так подобається, я дійсно, справді радий за них..

Думаю, Олексію якраз в цьому дусі треба було-б підійти до НО..

П.С. Щодо колес... Є бакті-шлях, є гьяна-шлях, є карма-шлях. Звісно міняти шлях можна, але одночасно по двом - неможливо. Бакті - це "я до Бога", гьяна - це "я до зірок" (при чому без Бога, тіко з допомогою вчителів, сангхи, самого шляху, інколи - підтримки профільованих сутностей). Олексій іде шляхом гьяни: заради себе ставати кращим, щоб досягти вселенської потуги. Ми практикуємо бакті. В ЖС багато про Творця.. гьяна-майстру така практика не могла сподобатись в принципі.
Простіше кажучи: тут світоглядна несумісність "в корні". Можна отримувати користь в обміні інфою, але разом не попрямуєш - цілі різні.

На НО можуть публікуватись усі троє категорій, головне, на скільки я зрозумів, щоб матеріали і коментарі сильно "не зазіхали" на інші шляхи. Приклад: я ж не лізу в чужі блоги і не пишу, що там "брєд *оріни не**край" )

"Революція без еволюції - це ідейна спекуляція"

Зображення користувача Доброслав Велесовий.

Я запропонував вирішення проблеми з неформатом, щоб усім було спокійніше і вільніше.

Зображення користувача Арсен Дубовик.

Маєш мою енергетичну підтримку! )))
Саме так, як Ти й сказав!
І ще - Ти гарно модеруєш свою групу у ФБ. І я це розумію.

Богдан ДуБ каже:
...Коли я видаляю черговий флуд з групи НО на фейсбук, я думаю про те, що ті люди (справжні люди) і надалі будуть цінувати групу, бо там релевантний, саме такий який вони обрали, контент...

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Зображення користувача Арсен Дубовик.

Друже Доброславе, і я так було подумав, але Миро має таки раціо!

Доброслав Велесовий каже:
...З голосуванням ідея гарна, але його треба проводити якраз ПЕРЕД блокуванням користувачів, а не одноосібно вирішувати кого викидати з сайту. Тоді не було би таких суперечок....

Миро Продум каже:
...У такому разі надання статусу Гравця треба також робити голосуванням. Право вилучати має той, хто долучає, і навпаки. Це природний закон справедливості.

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Зображення користувача Доброслав Велесовий.

Цитата:
Друже Доброславе, і я так було подумав, але Миро має таки раціо!

Так, я згоден з цими словами Миро. Тільки знову ж таки треба при реєстрації чітко вказати людям за які "думки" та "ідеї" вони будуть заблоковані. І тоді люди краще подумають чи дійсно вони хочуть спілкуватися по таких правилах. А інакше получається що "долучають" всіх, і "вилучають" за те, про що не попереджали.

Просто треба вказати, що реєструватися дозволено тільки тим, хто готовий брати активну участь у проекті ТГ по вже визначеним правилам та ідеології.

Зображення користувача Арсен Дубовик.

Відповіддю на Твоє зауваження ...

Доброслав Велесовий каже:
... треба при реєстрації чітко вказати людям за які "думки" та "ідеї" вони будуть заблоковані. І тоді люди краще подумають чи дійсно вони хочуть спілкуватися по таких правилах. А інакше получається що "долучають" всіх, і "вилучають" за те, про що не попереджали.
Просто треба вказати, що реєструватися дозволено тільки тим, хто готовий брати активну участь у проекті ТГ по вже визначеним правилам та ідеології.

Є ось це:

Миро Продум каже:
...Гравці роблять внесок у нашу справу для того, щоб гра тривала. Бо це наша, українська Гра.

Інша справа, що в нашій грі правила тільки формуються. На початковому етапі багато чого доводиться робити вручну, зокрема долучати до гри і видаляти з гри. Але незабаром ми це впорядкуємо і поставимо на автомат. Для цього й розробляється нейромережа.

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Зображення користувача Миро Продум.

Ми блокуємо не за думки (тут вільне поле для дискусій), а за агресивність, неетичність і графоманство (тролінг).

У меню "Про нас" є кнопка Мета:

Доброслав Велесовий каже:
Цитата:<blockquote class="bb-quote-body">Друже Доброславе, і я так було подумав, але Миро має таки раціо!</blockquote>

Так, я згоден з цими словами Миро. Тільки знову ж таки треба при реєстрації чітко вказати людям за які "думки" та "ідеї" вони будуть заблоковані. І тоді люди краще подумають чи дійсно вони хочуть спілкуватися по таких правилах. А інакше получається що "долучають" всіх, і "вилучають" за те, про що не попереджали.
Просто треба вказати, що реєструватися дозволено тільки тим, хто готовий брати активну участь у проекті ТГ по вже визначеним правилам та ідеології.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Володимир Самотий.

Тут нема про що сперечатися, Олексій сам вирішить що йому робити. Пропозиції він отримав.

ВС

Зображення користувача Арсен Дубовик.

"У тему", як то кажуть:
Згадайте ту частину розмови з Володимиром Пилатом, де він розповідав практику приймання приходька у громаду.
Повторю тут... довільним переказом думки:
Українці шанують гостей: "Будь як вдома, але пам'ятай, що ти в гостях". Можеш гостювати день-два-три. Іде обмін інформацією (таке собі радіо новин). А потім "вибач, у мене справи. До побачення". Якщо гість не бажав іти - його гнали палками.
Але, коли гість казав, що хоче залишитися жити в громаді, бо йому нікуди йти чи йому тут сподобалося, то збиралася громада і вирішували - чи дозволити.
Казали, виставляли умову, що "ти сім років поживи і попрацюй на того, хто береться відповідати за тебе. Вчи мову, звичаї, переймайся життям громади тощо, а потім побачимо". Коли все виконувалося, то цьому приходьку виділяли ділянку землі для ведення власного господарства. Він ставав частиною громади (Для тих, хто хоче розповідь "з перших уст" - https://youtu.be/zb-LU20WBm4?t=1h15m7s)
ПРАВДА ГАРНО?! І дуже справедливо і полюбовно!)

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Сторінки

  • <
  • Сторінка
  • of 3
  • >