Важливість: 
4
Олексій Тищенко, цигун і «Револьвер» (майже детектив)

Мене мало не щодня запитують, що він робить на нашому сайті. Щоб закрити цю тему, коротко напишу, що нас об’єднує, що роз’єднує і що робити.

З Олексієм Тищенком я познайомився більше 5 років тому: у 2009 році опублікував на його прохання рекламу його сайту, а у 2013 дав ще одну рекламку про його центр. Навесні 2015 року Олексій попросив там оновити інформацію, що я й зробив. Він представлявся прихильником журналу «Перехід-IV», однодумцем, соратником і так далі, тому я радо йому допомагав, як і багатьом іншим.

Тоді ж я розповів Олексію, що ми з Катериною Чередніченко готуємось до запису на ТБ-7 передачі про кінофільм «Револьвер». Олексій дуже зацікавився і попросився до участі в обговоренні. Передача вийшла доволі цікавою і повчальною. 

На початку 2015 року Олексій почав збирати людей на свої семінари в Карпатах, і тут почали випливати на поверхню деякі непорозуміння. Але почнемо з того, що нас об’єднує.

Що нас об’єднує

1. Ми виступаємо за здоровий спосіб життя, а тому не сприймаємо в жодному вигляді вживання алкоголю, тютюну, наркотиків, м’яса та інших шкідливих продуктів.

2. Ми виступаємо за фізичний і психоенергетичний розвиток людини за допомогою різноманітних практик.

3. Ми виступаємо за поступовий перехід на живу рослинну їжу.

Що нас роз’єднує

Тут щоразу випливає більше відмінностей, тому доцільно на них зупинитися докладніше. Це повчально і цікаво. Почитайте. Таке може трапитися з кожним.  

Ставлення до егрегорів

Олексій Тищенко виступає за ліквідацію усіх без винятку егрегорів, адже вони, на його переконання, висмоктують у людини енергію.

На моє переконання, звільнятися треба тільки від негативних, паразитичних егрегорів, натомість підтримувати тих, які розвивають людину і розкривають її боголюдський потенціал. Про це докладніше у статті:  Навіщо людям егрегори і коментарях до неї.

Ставлення до технології самозцілення Живе Слово

Олексій Тищенко вважає її неефективною, принаймні в порівнянні з його системою «Ван Фу Бао Цигун». За його словами, він навіть 10 днів почитав Живе Слово, але воно якось не помогло. Тут просте пояснення: якщо хтось практикує систему для доведення її неефективності, то він отримає те, чого прагне.  

На моє переконання, Живе Слово є ефективною технологією, у чому я переконався, досліджуючи і розвиваючи цю систему з кінця 2004 року. На сайті «Народний Оглядач» зібралося багато людей, які це перевірили на собі і можуть підтвердити. Про це можна почитати у рубриках: УспіхиЧудеса, Що може відбуватися при читанні Живого Слова, у серії відео Діалоги про радість.

Перевагою Живого Слова є те, що ця система:

1. Відкрита: тексти та інструкції до їх застосування викладені для загального доступу у спецтемі «Телевізійна Школа Живого Слова». Всі нові розробки негайно викладаються на сайт.

2. Безкоштовна: хто отримав досвід самозцілення і бажає підтримати розвиток системи, той може зробити пожертву на розвиток нашого сайту. Оскільки сайт активно розвивається, то вдячних людей таки трохи є.

3. Дистанційна: всі необхідні матеріали і консультації можна отримати на сайті, скайпом, телефоном (бажано зареєструватися на сайті).

4. Масова:  кожен, хто здобув досвід самозцілення Живим Словом, може самостійно поширювати цю технологію серед своїх родичів і друзів незалежно від нашого сайту. У такий спосіб Україною і всім світом уже котиться хвиля освячення, оздоровлення і омолодження.

5. Самоорганізуюча: заохочується пряме спілкування для обміну досвідом, наприклад, на фестивалях, на зборах акціонерів нашого стартапу.  

У Олексія Тищенка все побудовано на інших принципах. Вони також нормальні, просто інші. Отже, його система:

1. Закрита: навчання проводить тільки Олексій Тищенко.

2. Потребує грошей: за станом на літо 2015 року день семінару в Карпатах коштує 1000 гривень.

3. Потребує приїзду в Київ: «Ван Фу Бао Цигун та Ай Рю Айкідо викладаються виключно у Центрі Розвитку Свідомості ™ в Україні, Києві в Групах та Індивідуально, тільки під пильним керівництвом Shifu Олексія ТИЩЕНКО».

4. Не придатна для масового тиражування: зрозуміло чому («тільки під пильним керівництвом...»).

5. Не передбачає самоорганізації учнів: принаймні, про це не повідомляється.

Активно виступаючи проти «Живого Слова», Олексій Тищенко фактично виступає проти першої еволюційної настанови «Освячуйся!», яка передбачає масове очищення, освячення, оздоровлення українців цілого світу. 

Ставлення до зброї

Олексій Тищенко виступає проти поширення культури вогнепальної зброї на тій підставі, що «зброя притягує смерть» і «що більше зброї, то більше злочинів». Таким чином він виступає проти другої еволюційної настанови «Озброюйся!»

На моє переконання, головне призначення зброї – магічний розвиток, а також розвага, гра, психофізичне самовдосконалення. Про це у статті: Навіщо людям зброя. Статистика переконливо підтверджує факт: що більше легальної зброї, то менше злочинів. Характерний приклад: Тиша в Молдові (це там, де народ не дуже дисциплінований, зате полюбляє вино).  

Духовно-світоглядний розвиток

Олексій Тищенко займається фізичним і психоенергетичним розвитком своїх підопічних. Активна робота з енергетикою нерідко дозволяє досягати, за його словами, швидких позитивних результатів.

Щодо духовно-світоглядного розвитку, то тут успіхи Олексія Тищенка значно скромніші. Його перша (і єдина) публікація світоглядного характеру «Чим вчителі відрізняються від майстрів» показала незрілість автора. Коли в коментарях її почали критикувати, він признався, що це не його текст. Коли запитали «а чий?», він сказав, що повідомить про це тільки приватно. Врешті-решт, він видалив цю статтю з багатьма цікавими і розумними коментарями інших людей. Шкода, адже можна було просто написати ім’я справжнього автора цього тексту – і жодних проблем.

На моє переконання, людина є триєдиною істотою, тобто вона має дух, душу і плоть, тож її оновлення треба робити одразу на трьох рівнях. Тому наша система самовдосконалення передбачає одночасне очищення світогляду, психіки і плоті – про це я писав у статті Друзі і вороги Царства божого

Першопричиною хвороб та інших проблем людей є неправильні уявлення про світ. Коли людина позбувається світоглядних деформацій, у неї доволі швидко відбувається відновлення на рівні психіки і плоті. Якщо ж працювати тільки на рівні психіки і плоті, то після тимчасового поліпшення проблема зазвичай повертається з новою силою. Мені доводилося спостерігати за екстрасенсами, які могли, наприклад, знімати алергію за півгодини. Проте за місяць вона знову поверталася. А все тому, що на рівні свідомості в людині нічого не змінилося.

Олексій Тищенко говорить про те, що Живе Слово діє повільно, а його цигун – швидко. Річ у тім, що наша система передбачає перетворення людини на всіх трьох рівнях (духу, душі і плоті) і орієнтована на стійкі, довгострокові результати. Тому базовий курс передбачає роботу над собою протягом 40 днів. Проте бувають випадки, коли при застосуванні Живого Слова людина отримує дивовижні результати вже з першого дня. Ми це називаємо словом «дар».

Мета діяльності

Олексій Тищенко не має чітко сформульованої мети, проте можна здогадатися, що вона полягає у фізичному та психоенергетичному розвитку людини, у від’єднанні від усіх егрегорів, досягненні «Миру, Саморозвитку та Самовдосконалення» (з його реклами). Тобто він працює на розвиток окремої людини.

Натомість ми з друзями на сайті AR25.ORG працюємо на формування нової української нації, спроможної творити, захищатися і зростати. Для цього ідеологія еконаціоналізму просуває гасла «Освячуйся! Озброюйся! Плодися!». Окрім індивідуальної роботи з окремою людиною, наш підхід передбачає колективну роботу і взаємодопомогу, зокрема, спільне формування егрегору оновленої, святої України.     

Жити власною силою

Робота кожної духовної чи іншої школи визначається її плодами. Що істиннішою є школа, то кращі дає плоди, зростає якісно і кількісно. Тоді з часом можна виразно побачити, хто є хто. Але тільки за умови, що одна школа не паразитує на іншій, адже тоді не зрозуміло, чиї ж це плоди. Тому завжди вважалося правильним, коли кожна духовна школа живе власною силою.

Олексій Тищенко, за його словами, набрав людей на перший літній семінар 2015 р. на сайті «Народний Оглядач». Водночас він заявляє, що наша система неефективна, і взагалі тут усе неправильне. Причому дискредитацію нашої системи Олексій здійснює не відкрито, а у приватних розмовах, де він агітує за свої семінари. 

На мою думку, це не етично. Це якби хтось отримав притулок у чужому монастирі і тут же почав його лаяти за неефективність у порівнянні зі своїм монастирем. 

Правильна і неправильна змагальність

Оскільки виявилося, що Олексій Тищенко не є нашим однодумцем, то ми могли би чесно позмагатися, хто кращий. Правильна змагальність – це коли перевага досягається не послабленням суперника, а посиленням себе. Тоді обидві сторони розвиваються. У протилежному випадку зупиняється розвиток. Наприклад, якщо під час гри у футбол одна команда досягає перемоги, ламаючи ноги іншій, то це кінець футболу.

Олексій Тищенко намагається вивищити себе через приниження своїх «конкурентів». Це не правильно.

У даному випадку його поведінку можна пояснити прагненням загітувати якомога більше людей на свої семінари за допомогою прийому «у вас не ефективно, а в мене ефективно, але за гроші». Принаймні, тут начебто є якась раціональна мотивація. Насправді це не так.

Навіщо створювати непотрібний конфлікт?

На мою думку, навіть «недостатня ефективність» не є підставою для жорсткої критики Живого Слова. Якщо наш сайт дозволяє Олексію Тищенку збирати групи для семінарів, то він міг би обмежитися закликом «У вас добре, зате в мене значно краще». І не було би проблем.

Натомість нечесне заперечення дії Живого Слова провокує непотрібний конфлікт. Тому не зрозуміло, навіщо Олексію «рубати гілку, на якій сидиш». Тут нема раціональної мотивації. А може наклеп на Живе Слово має підсвідомі причини, які виходять за межі людської логіки?

Наклеп – це погано

Після запису передачі про фільм «Револьвер» Олексій познайомився з Катею Чередніченко і Леонідом Харченком – продюсером ТБ-7. Вони потім спілкувалися між собою. За кілька днів мені Олексій зателефонував і повідомив, що це низькі люди і ними рухають чисто шкурні інтереси: чи то кар’єризм, чи то жадоба грошей.

Я знав, що це не так, тож подумав, що Олексій щось не так зрозумів, не розібрався в ситуації – чи то через свій соціотип, чи то по молодості. Буває.  Я йому відповів, що ці люди роблять корисну справу для України, але якби навіть хтось хоче зробити кар’єру і заробити грошей, то в цьому нема нічого поганого. 

Хоча ця його помилка мене здивувала. Я прихильник стратегії, що треба розповідати про позитивні сторони своїх друзів. Адже про що думаєш, те й підтримуєш. Якщо ми будемо хвалити сильні сторони один одного і мовчати про слабкості, тоді наш позитив розквітне, а негатив «засохне», бо не матиме енергетичного підживлення.  

Проте за кілька тижнів відбулася ще дивовижніша подія. Після запису нашої чергової передачі на ТБ-7 Леонід Харченко дуже делікатно зауважив Каті, що якщо вона хоче щось йому погане сказати («передати привіт»), то краще це робити напряму, а не через Олексія. Оскільки ми не зрозуміли, про що йдеться, то Леонід пояснив: за словами Олексія, Катя грубо облаяла продюсера ТБ-7 москальськими триповерховими матюками.

Я був дуже здивований, а Катя взагалі була в шоці. У неї чиста, літературна мова, матюки взагалі несумісні з її поетичною натурою.

Того ж дня вона зателефонувала Олексію, але він сказав, що нічого такого не говорив.

Тоді наступного разу я поговорив з Леонідом про те, чи він чогось не наплутав. Леонід мене запевнив, що він колишній військовий і вміє зберігати ясність мислення в будь-яких ситуаціях. Олексій справді передав йому «триповерховий привіт». У мене не було підстав не довіряти Леоніду.

З другого боку, навіщо Олексію взаємно нацьковувати своїх колег? Він же завдяки нам має можливість просувати власні ідеї на ТБ-7. Не логічно.

Тут є два варіанти: або Олексій свідомо нас обманув, або він це зробив несвідомо, тому сам не пам’ятає, що казав.  

Метафізичний діагноз

Спробуймо зібрати факти щодо поведінки Олексія Тищенка, які, можливо,  дозволять пояснити причини його «нелогічності».

1. Улюбленим фільмом Олексія є «Револьвер», в якому розповідається про те, що всередині людини може сидіти «маленький диявол». Гелленське слово «диявол» перекладається як «брехун», «наклепник». Олексій його називає «тюремником», ми його називаємо «паразитичною програмою». Через такі програми-закладки темний егрегор може мати доступ до людини і керувати нею тоді, коли вважає за потрібне. При цьому людина або не розуміє, що вона робить, або вважає, що це її власна воля. Олексій захоплений цим фільмом і згадує про нього майже в кожній розмові.

2. Олексій дуже гордиться, що він позбувся свого «тюремника», припинив з ним внутрішній діалог і звільнився від усіх егрегорів. Це унікальне досягнення, і при нагоді Олексій любить цим похвалитися.

3. Олексій відверто є апологетом егрегора своєї системи, тож його боротьба з усіма егрегорами означає тільки те, що він бореться з ворогами свого егрегора (подібним чином давні іудеї, виступаючи проти багатобожжя, насправді боролися з ворогами свого родоплемінного бога-егрегора). Тобто його теза про те, що він звільнився від  егрегорів, є хибною.

4. Неадекватність Олексія в ситуаціях, коли він діє собі на шкоду,  пояснюється наявністю внутрішнього «тюремника», який і віддає накази.

5. Технологія Живе Слово, особливо «кармічні форми» і деякі спеціальні форми від критичного інформаційного забруднення дозволяють виявляти і ліквідовувати (стирати, розчиняти) паразитичні програми.

6. Ненависть «тюремника» до Живого Слова пояснюється страхом, що Олексій може справді зацікавитися Живим Словом і позбудеться свого «маленького диявола».

7. Гучні і часті заяви Олексія про те, що він позбувся свого «тюремника», якраз і свідчать про наявність цього «тюремника». «Лови злодія! – це дешевий трюк усіх злодіїв. Людина, яка справді позбулася своєї «паразитичної програми», не буде так акцентувати на ній увагу співрозмовників. Кожний коментар Олексія закінчується підписом: «Зовнішнього ворога не існує, головний ворог – в Людині!», – Древня Мудрість. Можливо, це його духовна сутність подає сигнал SOS, намагаючись привернути увагу до факту перехоплення управління і зовнішнього контролю.   

Дружня порада

Суперечливість Олексія Тищенка, коли він говорить правильні речі, проте водночас поводиться «дивно», пояснюється наявністю внутрішнього «паразитичного командира», агресивного і тривожного. Як його позбутися?

Олексію, почни з основ паразитології:

1. Найбільший ворог сховається там, де ти найменше будеш його шукати.  

2. Його схованка буде там, куди тобі найменше схочеться йти.

3. Найбільша афера диявола полягає в тому, що він тебе переконав, наче він – це ти, отже, знищуючи його, ти знищуєш себе.   

Очищення від «внутрішнього диявола» починай з базового курсу Живого Слова. Система сама його ідентифікує і почне стирати. Найважливіша робота з ліквідації «тюремника» почнеться на кармічних формах.

Творимо! 

Наші інтереси: 

Вчимося мистецтву "розрізнення духів" :)

Гравець: 
Ігор Каганець
 
Форум Підтримати сайт Довідка