Еней Світлий: Щоденна планерка - Липень 2015

Радіймо, панове акціонери народного стартапу "Народний Оглядач" та відвідувачі нашого сайту.

Група розробки нашого проекту, працюючи над, власне, нашим спільним дітищем, постійно шукає шляхи тіснішої взаємодії з широким колом людей - користувачів цього ресурсу. Адже, прозорість нашого процесу розробки - це запорука активного долучення нових людей до процесу спільного творення майбутнього та активної підтримки від вже існуючого кола учасників.

Також, сторонній незамилений погляд, отриманий через коментарі - це можливість повсякчас розуміти потреби тих, на кого, власне, спрямований проект.

І, найголовніше, це послідовний рух до створення колективної системи визначення пріоритетів та кроків розробки.

Та, поки-що, ми вирішили винести безпосередньо на сторінки Народного оглядача сторінки з плануванням кожним учасником групи розробки своєї щоденної роботи над проектом. Попередній досвід використання такого підходу на окремому ресурсі (https://trello.com/b/7JyMF5Z7/-) показав свою дієвість в частині розуміння загального поступу в роботі та потребу виносити ці дані ближче до зацікавленого кола осіб.

Отже, відтепер кожен учасник групи розробки створюватиме (дуже бажано, перед початком свого робочого дня), щомісячно, окремий запис у власному блозі, де узагальнено описутиме власні досягнення за попередній місяць та, щоденно, окремим коментарем подаватиме дані про:

  • 1. Виконану роботу за минулий день;
  • 2. Планування роботи на поточний день;
  • 3. Можливі побажання про внесення змін у робочий процес чи зауваження про речі, що заважають роботі.

Таким чином, ми забезпечимо кожному достатній рівень свободи у плануванні роботи над власним напрямком роботи (а така свобода необхідна, зважаючи на складність узгодження робочих часових інтервалів кожного учасника та автономність його роботи), а також забезпечимо достатню прозорість роботи кожним учасником й створимо додаткові стимули її ефективності.

У мене є ще одна новина для наших Акціонерів. До групи розробки, на повний робочий день, відсьогодні долучається новий розробник... :) що має підняти роботу над нашим проектом на якісно новий рівень, прискорити його та вийти на чіткий робочий ритм (представиться самостійно у такому ж дописі).

Артіль програмування, поступово, набирає все чіткіших обрисів, тож, намагатимусь активізувати раніше створений однойменний проект, й наповнювати його сторінки цікавою для його учасників, технічною інформацією, що потраплятиме до нашої уваги в ході розробки. Сподіваюся, інші його учасники також мене підтримають й він стане справжньою школою самоосвіти та саморозвитку.

Хай Буде!

Гравець: 
Еней Світлий
 
Форум Підтримати сайт Довідка