Спецтема:

Вистава «Третя Світова війна» – пропаганда і реальність

«Жидо-Бендеровско-фашисткая хунта в Кієвє» – Третя Світова Війна – бомбові удари на полігонах Фінляндії – кінець «Новороссії» – повернення Криму – невіглас із гранатою – чотири американські «абрамси» – примушення дотримуватися статус-кво.

Федеральні канали Російської Федерації та мережеві ресурси, пов’язані із російськими пропагандистами, останні місяці посилено лякають мешканців РФ неминучістю Третьої  Світової війни, метою якої буде списання фінансових боргів З’єднаних Держав Америки (ЗДА), завоювання РФ та розділення її на кілька частин.

Коротке визначення цієї тези російської пропаганди з усіх точок зору можна дати одним словом – МАЯЧНЯ.

Однак, оскільки ця маячня поширюється вперто й масово, то розглянемо її з точки зору економічної та політичної доцільності.

Звідки взагалі в РФ з’явилася тема Третьої Світової війни? Це у чистому вигляді зухвала пропаганда. Ця тема поступово, навіть лагідно, якщо це поняття можна застосовувати до російської пропаганди,  замінює тему «жидо-бєндеро-фашістов», «укропов», які здійснили військовий переворот у Києві, «распіналі мальчіков»  й були найстрашнішими ворогами «русского міра».

Чому змінюється тематика російської пропаганди? Тому що ідея «Новороссії» у складі восьми українських областей й навіть у складі шматків Луганської та Донецької областей, виявилася такою, яку неможливо реалізувати.

Крим доведеться повернути й відповідні сигнали вже є. Чого варта, наприклад,  заява керівників лугандонії стосовно того, що Севастополь та Крим є невід’ємною частиною України.

Тобто для залякування підданих Кремля треба негайно знайти нового Великого Ворога. Такого Великого, щоб ті піддані в екстазі об’єднання в боротьбі проти нього забули про нестримне погіршення економічного стану в РФ. Таким Ворогом вирішили призначити ЗДА, які розпалюють Третю Світову війну, бо ненавидять «русскій мір» та «вєлікій русскій народ» за його високу духовітость.

Стосовно думки щодо захоплення ресурсів РФ як ще однієї мети Третьої Світової війни – очевидно, що це економічно безглузде твердження. Усі ці ресурси й так де-факто належать цивілізованому світу. Навіщо захоплювати терени РФ з вельми несприятливим кліматом? Щоб додатково платити людям, які будуть їх добувати замість підданих Кремля, які роблять це фактично безкоштовно?

Насправді долари, отримані РФ за природні ресурси, повертаються назад або у вигляді плати за імпорт, або безпосередньо у вигляді вкладань у Федеральні цінні папери ЗДА. Тобто економічного сенсу завойовувати терени РФ, де перебувають ті природні ресурси, не має жодного.

Одне слово – маячня.

На Заході вельми прагматичні люди: «Хай ті російські хлопці у своєму Сибіру у жахливому кліматі все добувають самі й продають нам усе за безцінь, бо фактично всі гроші повертаються назад».

Стосовно ситуації в РФ. У кінці 2011 року після того як «Единая Россия» де-факто програла вибори – набрала двадцять шість відсотків – з’ясувалося, що Медвєдєв  не прохідний й довелося проводити рокіровку, повертати Путіна. Вже тоді було зрозуміло, що це кінець. Третій термін Путіна й існування РФ не сумісні. Що власне зараз і відбувається.

Економіка колапсує, армія виявила свою повну недієздатність як в Україні, так й навіть на параді, коли під час репетиції прямо проти Кремля зупинився розрекламований «новітній» російський танк Т-14 «Армата», нескінченною вервечкою падають російські космічні ракети та літаки. Зокрема, нещодавно у Енгельсі, біля Саратова, здійснив аварійну посадку із ракетами «стратегічний» Ту-95.

Стосовно Третьої Світової війни.

По-перше, який вона повинна була мати економічний сенс?

По-друге, хто з ким має воювати?

Війна має бути тривалою, руйнівною, з величезною кількістю загиблих, щоб «зменшити навантаження на ґрунт».

У сучасному глобалізованому світі не має жодного сенсу вести класичну світову війну як це було у 1914-1918 та 1939-1945 роках.

Економічної мети, яку тоді досягали багатолітніми війнами, зараз можна досягти за допомогою фінансових та інших суто економічних важелів.

Друга мета, яка могла б бути у Третьої Світової війни, – зменшення населення, зменшення навантаження на ґрунт – також досягнута бути не може.

Для цього значно ефективніше різні штучно зроблені віруси.

Тому у класичному вигляді, як це собі уявляють генерали совдепівського вишколу: тисячі танків, зграї бомбардувальників, цілі рої ракет – усього цього не буде, бо нікому не потрібно.

Насправді Третя Світова війна давно триває, її переможець також давно відомий й вона триває зовсім іншими засобами – економічними та фінансовими.

До речі, нещодавно було опубліковано наукове дослідження стосовно впливу природних катастроф – землетрусів, цунамі, великих повеней – на зменшення населення Землі. З’ясувалося, що усі ці лиха дуже мало впливають на зменшення населення Землі.

Тобто людству треба боятися не міфічної Третьої Світової війни з тисячами термоядерних грибів, а вакцинацій, епідемій, вірусних атак, коли у певних колах буде ухвалено рішення розпочати ті атаки з метою зменшення тиску на ґрунт.

Третя Світова війна, якою залякує своїх слухачів кремлівська пропаганда, вочевидь такою бути не може в принципі. Війна об’єднаного Заходу проти РФ триватиме не більше двох тижнів, бо сучасна армія РФ мало чим відрізняється від вщент розгромленої за кілька днів армії Іраку, хіба що танки трохи новіші та нібито є термоядерна зброя.

Для ілюстрації кілька цифр. У першій війні з Іраком – «Буря в Пустелі» – в 1991 році авіація ЗДА 30% цілей вразила високоточними боєприпасами, відповідно у війні з Іраком 2003 року високоточними боєприпасами було вражено більше 80% цілей. Авіація РФ під час так званої «першої чеченської війни» вразила 3 (ТРИ) відсотки цілей високоточною зброєю, під час війни із Грузією у 2008 році авіація РФ вразила 1,5  (ПІВТОРА) відсотки цілей високоточною зброєю. Тобто в авіації ЗДА високоточні боєприпаси зараз становлять біля ста відсотків, а в РФ їх частка наближається до нуля.

Армія РФ придатна виключно для внутрішніх поліцейських операцій, оскільки її озброєння морально застаріле.

Реально РФ вже втратила авіаційну та космічну галузі. Все, що там якось ще літає, – напрацювання часів СРСР, причому в багатьох випадках РФ вже нездатна підтримувати ті системи в дієздатному стані.

Стосовно термоядерної зброї РФ є питання: «Хто й яким чином її буде застосовувати?» Навіть якщо «Вєрховний Главнокомандующій» все ж таки наважиться надати відповідний наказ, то є величезні сумніви, що він буде виконаний, бо ті, хто отримає від Путіна й повинні реалізувати той наказ, на відміну від нього, мають родини й взагалі їм є що втрачати.

Тобто розмахування термоядерною довбнею керівництвом РФ використовується в середині РФ з метою патріотичної пропаганди, Заходу та термоядерна істерія теж певною мірою вигідна – знову з’явилися підстави збільшити витрати на військово-промисловий комплекс, що й почали усі гуртом із великим ентузіазмом робити. Не тільки ЗДА та європейські країни НАТО. Навіть нейтральна Фінляндія почала тренувати… своїх льотчиків-бомбардувальників.

Уявляєте собі!?! Фінляндія! Відпрацьовує на полігонах бомбові удари. Цього не було років шістдесят, а може й сімдесят. У Фінляндії резервістам розіслано майже мільйон папірців, які в СРСР називалися «мобілізаціоннимі прєдпісаніямі», тобто паперів, в яких написано, що тим резервістам робити після того, як буде оголошено мобілізацію.

Масово почали літати військові літаки нейтральної Швеції.

У цих країнах цілком серйозно обговорюється питання вступу до НАТО.

Суцільне свято у військових Європи та Америки завдяки «товаріщу Путіну».

На Заході повним ходом триває демонізація Путіна. Навіщо це робиться?

Невдовзі військам НАТО, можливо, доведеться трохи повоювати. Таким чином можуть бути певні втрати. Виборців країн НАТО до цього треба підготувати. Для того використовується все, в тому числі різні опитування на тему: «Чи готові ви захищати в разі потреби своїх союзників?» До цих втрат треба підготувати внутрішню опозицію у країнах НАТО.

При цьому посполитим країн НАТО воювати не доведеться. Воюватимуть професійні військові, які за те мають відповідну платню та гарантії своїм родинам. Посполиті країн НАТО мають звикнути до того, що незабаром дехто з тих військових може загинути й той факт треба буде сприйняти спокійно як плату за збереження демократії, свободи та прав людини.

Як це все може статися найближчі два-три місяці?

Блокада. Може бути повністю заблоковано з українського боку лугандонію та Крим.

У Криму вже зараз …, якщо висловитися літературно,  повний економічний крах. Води нема, туристичний сезон зірвано. Крим не голодує та не сидить у пітьмах тільки тому, що повністю не перекрито постачання із материкової України. Забезпечити Крим через Керченську протоку неможливо навіть теоретично.

Після повної блокади Криму там почнеться гуманітарна катастрофа у прямому сенсі цього поняття.

Кримнашівцям із РФ не буде іншого виходу як «прорубати» коридор по суходолу, тобто для початку захоплювати Маріуполь. До цього все йде.

Чому саме тепер, а не рік чи півроку тому?

 ЗДА нічого не роблять без відповідної підготовки. Зараз вони вже мають достатню кількість військ, що в разі потреби можуть взяти участь у відповідних діях.

Тому раніше вони нічого й не робили, крім умовлянь та заспокоювань «товаріща Путіна».

Зараз все змінилося. Війська вже там де треба. Тому відразу змінилася риторика.  В тому числі офіційна риторика на останньому зібранні Великої Сімки.

Крім того зараз армія України вже зовсім не така, якою була ще кілька місяців тому. Збройні Сили України вже мають майже триста тисяч, пройшли вишкіл й мають потрібне озброєння.

Все готово.

Що треба?

Треба привід.

Блокада Криму та «прорубування коридору» у відповідь може стати приводом.

В разі початку активних бойових дій, за різними оцінками, «ополчєнцам Лугандонії», тобто звільненим й покинутими за те власними дружинами солдатам та офіцерам армії РФ, спроба захопити Маріуполь вартуватиме за різними оцінками сто - сто п’ятдесят тисяч загиблих.

Те, що армія України здатна буде воювати, свідчить те, що сталося у Мар’ївці. Українські військові все знали, все бачили, до всього були готовими.

Звідки інформація у військових України? Збройні Сили України мають зараз гарну авіарозвідку (безпілотними літаками), крім того мають необхідну… супутникову інформацію…  Відповідно було підтягнуто важкі гармати й … усе.  Факт захоплення у полон суперелітних спецпризначенців із спецназу ГРУ ГШ РФ свідчить сам за себе.

Питання: ЧОМУ?

Чому, якщо все так гарно із постачанням ресурсів із РФ, все ж таки вирішено поставити на місце режим Путіна?

Наріжними каменями існування теперішньої світової економічної та політичної системи є недоторканість кордонів та невтручання у внутрішні справи держав. Є держави, які забезпечують статус-кво у Європі та світі. Ці держави мають відповідну економічну, фінансову та військову потугу й звикли відповідати за свої слова.

Путін брутально порушив існуючий статус-кво. Причому зробив це не маючи для цього ані економічних, ані фінансових, ані військових ресурсів. Такий собі алкоголік напідпитку з оголеним задом, із однією гранатою проти чотирьох американських абрамсів… 

Крім того, ще раз згадаємо, що до певного часу на Заході ніби забули про Будапештський меморандум 1994 року, що гарантував безпеку України з боку ЗДА, Великої Британії та Російської Федерації.

Захоплення Криму та агресія на Сході України – це відкрите плювання в очі керівникам ЗДА, НАТО, Євросоюзу, взагалі усій світовій еліті, яка зобов’язалася зберігати статус-кво.

На момент захоплення Криму та початку агресії на Сході ця еліта виявилися не готовою виконати свої гарантії.

Зараз вони вже готові це зробити. Й тема відразу почала інтенсивно обговорюватися.

Рішення щодо цього питання очевидно ухвалено. Питання тактики. Питання найближчих двох-трьох місяців.

У цій ситуації Путін судомно метушиться в спробі врятуватися, оскільки його єдиної гранати абрамси не злякалися й не роз’їхалися. Він то продає комплекси С-300 Ірану, то не продає…, то кудись їздить, з кимось розмовляє. Ядерний шантаж Путіна вочевидь серйозно нікого не лякає.

Події навколо ФІФА та невпинний рух до перенесення футбольного чемпіонату світу 2018 року із РФ до Англії також треба розглядати як процес демонізації Путіна та провокування його на різкі дії.

Хоча у своїй риториці Захід демонізує тільки Путіна та правлячий у РФ режим, а не цілий народ РФ, але розплачуватися за путінський блеф буде весь народ РФ.

Так що війна невдовзі може бути. Збройні Сили України воювати готові. Союзники допомагати готові й вже активно допомагають. Можуть бути досить криваві бої на Півдні, в районі Маріуполя, бо на півночі Донбасу вони вже спробували й сильно отримали по зубах.

Здавалося б,  що є небезпека, що сучасна українська «еліта», яка мало чим відрізняється від януковичської, а в багатьох випадках нічим не відрізняється, раптом може ухилитися від виконання ухваленого рішення стосовно примушення режиму Путіна дотримуватися існуючого статус-кво.

Для запобігання цьому в Україні де-факто запроваджено зовнішнє керування. Від наявних та потенційних зрадників вже нічого не залежить.

Процес розпочався й невпинно пришвидшується.

З лугандонією має бути покінчено, Крим має бути повернено.

Світу має бути продемонстровано на прикладі Путіна, що Світовий Порядок ніхто не може порушувати. Навіть невіглас із ядерною довбнею.

Гравець: 
Вiктор Нокiд
 
Форум Підтримати сайт Довідка